Skocz do zawartości

Niespodzianki w jedzeniu


Rekomendowane odpowiedzi

a historie zatrucia się szejkiem z mcdonalda słyszeliscie? Babka miala w zołądku podobno 6 rodzajów spermy :]. Smacznego.

 

wymień mi wszystkie rodzaje spermy, bo ja nie wiem ile ich jest.

 

wlos, jak wiem kto zupe robil mi nie przeszkadza, wyciagam, rzucam szybka kur,wę i jem dalej, jakby nic sie nie stalo. jak zarcie typu kanapka, ciasto, no rzeczy, do których nie za wiele się może przykleic, spadnie, to też podnoszę i jem dalej. ogólnie nie jestem wybredny, bo przeważnie nie mamy w domu pieniążków i chodzę głodny :(

Odnośnik do komentarza

-Hmm jadłem kebab w Krakowie, którą to budkę potem zamknęli z powodu sosów z wkładką. Niezły był.

-Na Słowacji w barze w lesie... kulka śrutu xD Taka leśniczówka, to był bodajże kotlecik z dzika z tamtejszego lasu. O mało zęba nie złamałem.

-Robaki w truskawkach, malinach trafiały mi się nazbyt często. Raz porzygałem się, bo rozgryzłem ślimaka w sałacie... czarnego...

Odnośnik do komentarza

a mi przechodzi ochota :P

 

wczoraj brat trafił robala w truskawce niestety nie zeżarł go. Jak mi sie coś trafi to zawsze wywalam "dodatek" i wszamam dalej chyba że to w żarciu MCshita czy innego baru, ale tak to nie miałem żadnych przykrych sytuacji, albo miałem tyle że sie nie zorientowałem ^^ Ogólnie nie lubie jeśc poza domem nawet u znajomych.

 

szwagier kiedyś trafił paznokiec w musztardzie czy sałatce już nie pamiętam, o mało co nie rzygnął ^^

Edytowane przez Plugawy
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
a historie zatrucia się szejkiem z mcdonalda słyszeliscie? Babka miala w zołądku podobno 6 rodzajów spermy :]. Smacznego.

 

wymień mi wszystkie rodzaje spermy, bo ja nie wiem ile ich jest.

 

wlos, jak wiem kto zupe robil mi nie przeszkadza, wyciagam, rzucam szybka kur,wę i jem dalej, jakby nic sie nie stalo. jak zarcie typu kanapka, ciasto, no rzeczy, do których nie za wiele się może przykleic, spadnie, to też podnoszę i jem dalej. ogólnie nie jestem wybredny, bo przeważnie nie mamy w domu pieniążków i chodzę głodny :(

 

 

Geez czepiasz sie. Prościej -> kilku kolesi zrobilo wkladke -_-

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Raz mi się trafił jogurt, lekko przyprószony grzybkiem, ale za daleko miałem do sklepu więc wywaliłem go do śmieci.

 

Kiedyś w Kauflandzie kupiłem w promocji sekret mnicha czy jakiś podobny, po otwarciu okazało się że połowe zeżarły larwy móch. Ale co najlepsze poszedłem zareklamować i oddali kase.

litości kur.wać ;|

Edytowane przez alienator
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Go.wniane sklepy i sklepiki, oferujace warzywa drugiej, trzeciej jakosci( rzeczy jedynki z carrefura- jakosc gorsza niz dla zwierzat), naprawde dobrze jest upatrzyc sobie sklepy gdzie personel zwraca uwage na jakosc( nawet jesli odbija sie to troszke na cenie) a niespodzianki ze splesnialym nabialem i zielonym miesem( oblesne) pojda w niepamiec.

Kiedyś znalazłam w świeżutkim chlebie gumy do żucia, peta i pewnie jeszcze coś tylko nie pamiętam:P

 

5gr w hamburgerach z biedronki kumpel znalazl.

 

w pasztecie jakis kawalek metalu, dobrze ze powoli przezuwalem i w pore wyczulem.

Widze, ze macie tu skrajnie extremalne przypadki :D

Ale na przyklad zdradze wam pewna tajemnice. Gdybyscie dobrze przegladali salate w restauracjach napewno trafilimyscie na mala muszke. Rzecz w tym, ze w sezonie letnim na salacie na polu uprawnym, przesiaduje tysiace muszek, restauracja kupujac te salate oczywiscie stara sie to jak najlepiej przeplukac ale... Jesli obchodzisz sie z salata nieostroznia( bedziesz ja zgniatal np) bedzie wygladala brzydko oraz szybko straci na swierzosci, co za tym idzie jakas muszka gdzies tam dyskretnie zawsze sie ostanie. Ale oczywiscie my juz mamy swoje sposoby rzebyscie tego nie upatrzyli hehehe( chyba, ze sie wam miedzy zebami taki owad zawiesi :/). W innych przypadkach w restauracji NIE ZNAJDZIECIE zupelnie nic co mogloby was zniechecic do dalszego szamania.

PS. Acha, moja starsza opowiadala mi, ze bardzo dawno temu, znalazla w bolce malego szczora( do dzisiaj raczej unika bolek). Czyyyz

Edytowane przez okens
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...