Skocz do zawartości

Co ostatnio jadłeś/piłeś?


Rekomendowane odpowiedzi

Mozliwe. Ale czekac godzine na danie to troche mozna umrzec z glodu. Chyba, ze przychodzi sie niedlugo po sniadaniu.

Nie bój nic, tam wszystko jest przemyślane. Kolejka się kończy na wysokości innej miejscówki gdzie serwują pysznego currywursta. Grunt to nie być samemu. Jedna osoba stoi, druga kupuje najpierw kiełbę z frytkami i sobie szamacie w kolejce do kebaba. Na wysokości początku kolejki zaś jest też sklep gdzie można sobie kupić browarka, co oczywiście zrobiliśmy. Tak więc czas mija w miarę przyjemnie, a jedzenia i picia dookoła nie brakuje :usmiech:

Odnośnik do komentarza

Jakos nie widac tych sklepow postojowych na tym zdjciu. Pewnie sa 25min dalej.

 

W sumie balem sie spytac czy to lokal siedzacy czy do stania. To wazne dla takich starych ludzi jak ja a na zdjeciu sami mlodzi, wysportowani, tryskajacy energia ludzie.

 

Nie no 1h stania po kebaba (czy ogolnie zarcie) to chyba jako atrakcja turystyczna - byc, zaliczyc i nie powtarzac.

Odnośnik do komentarza

Kolejka się kończy na wysokości innej miejscówki gdzie serwują pysznego currywursta. :

Obrzydliwy jest ten currywurst tam  :bad: jak średniej jakości parówki. Najlepsze są w dwóch nieheteroseksualnych budkach na Wittenbergplatzu 

Ruyam faktycznie najlepsze. Dodatkowo czekać można sobie przy stoliku, a i tak trwa to minimum połowę krócej. 

 

A w temacie : curry z dynią i rogal świętomarciński prosto z Poznania na deser (czyli raven już chyba nie ma na jutro :/ )

Odnośnik do komentarza

obrzydliwy imo to jest ten jak się wyjdzie z klatki, od razu na dole :lapka:

ogólnie nie gustuję w tej potrawie za bardzo, więc to co tam serwują mi odpowiadało a przynajmniej nie odrzucało mnie. No i było lepsze niż ten z dołu, dla mnie wystarczająca rekomendacja

rogal świętomarciński prosto z Poznania na deser (czyli raven już chyba nie ma na jutro :/ )

ja tam mam na jutro jeszcze jednego, planowałem pozostałego rozdzielić w pracy, ale w przypływie patriotyzmu stwierdziłem, że lepiej jak polskie rogale od Polaków zjedzą inni Polacy niż potomkowie nazistów ;/

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...