Skocz do zawartości

Co ostatnio jadłeś/piłeś?


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Ayyy wlecialy dzisiaj oprocz paczkow ciastka od UMAM. Na zywo wygladaja lepiej niz na zdjeciu, a smakuja jeszcze lepiej niz wygladaja. Smaki rozne bo i orzech laskowy, wedzona sliwka z czekolada i slonecznikiem (nie moj klimat ale i tak kozak), mango, ich 'jablecznik' i wszystko 10/10. Ceny trche wysokie bo za 6 ciastek dalem 91zl, to chyba nawet u gesslerowej w slodki-slony bylo taniej jak jadlem slodkie, ale warto. Kazda warstwa, kazdy kes to byla przyjemnosc. Niby w 2016 czy 17 zostali najlepsza cukiernia w Polsce i w sumie sie nie dziwie.

g7VHG9V.jpg

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Wyobrażacie sobie jakiegoś poważnego człowieka z cywilizowanego kraju jedzącego (pipi) polackiego pączka? xD
o (pipi) wyobraźcie sobie jak taki James Bond wpier,dala je pączka xD bierze wielką kupę gówna z tłuszczem do mordy, lukier mu się kruszy na garnitur, upier,dala mu rękaw, dżem z środka się wylewa, nie panuje nad tym, musi szybko wpier,dolić, bo się pączek cały roz(pipi)i xD
a Donuta? Donuta zje sobie na spokojnie, małymi gryzami, wygląda jak człowiek jedzący deser Z KLASĄ a polak jedzący te "słodkości" to wygląda jak jaskiniowiec co dorwał się do jedzenia xD
HALINA SZYBKO ŻRYJ TEGO PONCZKA DAWAJ NASTEMPNEGO

Odnośnik do komentarza

Dostać dobrego pączka poza tłustym czwartkiem to też wyzwanie. Jedynie w pączkarniach mają świeże i jakieś ciekawsze. A wczoraj w pracy miałem zaje.biste, a potem jeszcze w Dekerze kupiłem WYBITNE pączki. Ile razy w ciągu roku kupiłem sobie gdzieś pączka i okazał się być czerstwy, albo bez duszy to nie zliczę. No, ale tych kolejek to też nie rozumiem. W Trójmieście największe kolejki do pączkarni, a tam codziennie mają dobre pączki.

Odnośnik do komentarza
Gość Rozi

Jadłem baranie jądra. Nie jestem fanem żadnych podrobów i innych zwierzęcych części ciała, no ale kolega na imprezie podał (przywiózł z Islandii), więc nie wypadało odmówić. Były w plastrach, podane na bagietce z porem, cebulką i z czymś co przypominało smakiem pomidorową musztardę, a same jądra były opanierowane i flambirowane. Bardzo ciekawy smak, ale fanem nie zostanę.

Odnośnik do komentarza

Właśnie jem najlepszą zupę na świecie:

 

2. Na już - wywar orientalny mięsno-warzywny, mięso z kurczaka, boczniaki, shimeji i shitake, wodorosty wakame, imbir marynowany, olej z palonego czosnku, sezam, kiełki fasoli mung, szczypiorek, makaron

 

Nie ma nic lepszego.

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Rozi napisał:

Właśnie jem najlepszą zupę na świecie:

 

2. Na już - wywar orientalny mięsno-warzywny, mięso z kurczaka, boczniaki, shimeji i shitake, wodorosty wakame, imbir marynowany, olej z palonego czosnku, sezam, kiełki fasoli mung, szczypiorek, makaron

 

Nie ma nic lepszego.

W sensie, ramen? Czy to coś inmego?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

A gdzie to?  O(pipi) ałeś to całe?

 

 

Jak ktoś będzie kiedyś w Szczecinie to polecam https://www.facebook.com/SteakhouseEvil/

 

Jedna z najlepszych stekowni w Polsce (wg niektórych najlepsza). Żywi się tam m.in. polska śmietanka mma, a oni lubią dużo dobrego stejka przyjąć.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, balon napisał:

A gdzie to?  O(pipi) ałeś to całe?

 

 

.

W miejscu gdzie wołowina argetnyńska jest lokalna. Niestety nie widziałem jeszcze czegoś takiego w Polsce. Ogromne wrażenie to na mnie zrobiło.

prawie cale zjadlem, chyba nie da sie calego xd

tu dla odmiany 600gr poledwicy xdddddd to zjadlem cale. Chyba tu zamieszkam. Choc taki stek trzyma caly dzien , a przez zmiane czasu juz wszystko mi sie (pipi)ie.

Hjhdx18.jpg

 

 

 

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...