Skocz do zawartości

Marilyn Manson


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Niby komercyjna kiszka pod publiczkę oparta na szokowaniu środowisk chrześcijańskiego. Ale pierwsze płyty to kawałek niezłej muzyki.

 

B000001Y5X.01.LZZZZZZZ.jpg

 

http://rapidshare.com/files/37603603/1994_Portrait_of_an_American_Family.rar

 

94923458_b2abe8a026_o.jpg

 

http://rapidshare.com/files/31824195/Marilyn_Manson_-_Smells_Like_Children.rar

 

pass: abd

 

antichrist_cover.jpg

 

http://rapidshare.com/files/31866275/Marilyn_Manson_-_Antichrist_Superstar.part1.rar
http://rapidshare.com/files/31869283/Marilyn_Manson_-_Antichrist_Superstar.part2.rar

 

pass: abd

Odnośnik do komentarza
Niby komercyjna kiszka pod publiczkę oparta na szokowaniu środowisk chrześcijańskiego.

 

Taaa wiem, czepiam się, ale.... hehehehe ;F

 

Enyłej - do tych płyt które podałeś,klasyfikowanych jako "dobre płyty pani Manson" śmiało dorzuciłbym Mechanical Animals i koncertówkę The Last Tour on Earth. A i to najnowsze popowe (pipi) nawet mi trochę spasowało :twisted:

Edytowane przez safferon
Odnośnik do komentarza

Mam w oryginalach wszystko do Golden Age, moge zripowac w jakies dobrej jakosci, wylaczajac MA i SLC, bo to na kaseciaku. Ogolnie to juz tego nie slucham, ale fajnie grali. Potem grali chu jowo i przykleila sie do nich latka komercyjnego scierwa pod publiczke, ktore nieslusznie deprecjonuje wczesne dokonania.

 

Z najnowszej plyty to "Putting holes..." to czolowka ballad zeszlego roku, takie chwytilwe i elo.

Odnośnik do komentarza

Antichrist Superstar to klasyk , którego nie wypada nie znać. Potem (i wcześniej) też było dobrze, ale na ostatniej płycie to już się zawiodłem. Taka nudna i nijaka. W sumie żałuję że kupiłem.

 

Enyłej, Manson jest w trakcie prac nad kolejnym albumem, na którym gościnnie wystąpi m. in. Kerry King. News z mansonpl.com:

Jak podaje magazyn Kerrang! oraz Heavy Metal Music, Marilyn Manson jest obecnie zajęty pracą nad nowym, siódmym już albumem studyjnym. Manson wyjawił, że na nowej płycie gościnnie zagrają Kerry King z formacji Slayer oraz James Iha z The Smashing Pumpkins. Manson opisuje nowy materiał jako bezwzględny, brutalny i ciężki. Nowy album nie posiada jeszcze tytułu, ale jak zapewnia Kerrang! ma ukazać się jeszcze tej zimy.
Odnośnik do komentarza

przeciez wszyscy wiedza, ze mansona stworzyl Reznor, bo mial za duzo pomyslow na muzyke w tamtym okresie zeby moc wydawac ja pod szyldem jednej kapeli. dlatego do czasow mechanical pisal mansonowi teksty i komponowal muze. poznie manson postanowil kroczyc wlasna sciezka i sie osral. to tak w skrocie.

Odnośnik do komentarza
Do 1 plyty zrobil tylko programowanie, a na AS zrobil 3 piosenki z 16, faktycznie prawdziwy ojciec chrzestny zespolu.

 

takie sa oficjalne informacje , jakie byly najlepsze w danej sytuacji.

przeciez nie mogl sie ujawnic calkowicie, bo wtedy nie byloby sensu tworzyc mansona cnie ; ]

Odnośnik do komentarza

No sorry, ale jak z jednej strony mam oficjalne informacje na oficjalnej ksiazeczce, a z drugiej teorie spiskowe na forum konsolomaniakow, to te drugie maja dosc slabe oparcie w czymkolwiek;/ Rownie dobrze moge napisac, ze to Manson wszystko komponowal dla NIN, ale oficjalne infosy klamia, zeby nie bylo.

Odnośnik do komentarza

najbardziej i w sumie jedynie wchodzi mi Holy Wood, jakis chyba sentyment mam do niej bo do pierwsza plyta MM jaka slyszalem. Najnowsza slabiutka, fajnie, ze Manson ujawnia jakies swoje inspiracje (David Bowie etc.), ale nie musi robic odrazu zrzynki ;] i to w o wiele gorszym stylu. W kazdym badz razie - singielek mnie rozwala, pewnie przez ta perkusje i tekst. To w radiu powinno leciec z taka przebojowoscia normalnie;]

Odnośnik do komentarza

Dziwne w sumie, że trafia do rocka, kiedy bardzo podobne brzmieniowo Nine Inch Nails jest w alternatywie. Mniejsza z tym. Jak pozostali, tak i ja bardzo lubię pierwsze albumy, z zastrzeżeniem, że jedynym naprawdę wybitnym jest "Antichrist Superstar". Kawał świetnej muzy, prawie każdy utwór bardzo udany. Dwa pierwsze kawałki to klasyka brutalności, następne robią się coraz bardziej nastrojowe. Kilka ostatnich to już prawdziwie depresyjna muzyka.

 

Wkurza mnie tylko w tym albumie to, że Manson chciał z niego zrobić koncepcyjny. Półminutowe oklaski na począku płyty oraz długa cisza na końcu tak mnie wkurzały, że zgrałem sobie album na mp3 i to wyciąłem, bo jak puszczam sobie muzykę, to chcę słuchać muzyki.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.