Skocz do zawartości

Marilyn Manson


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Dziwne w sumie, że trafia do rocka, kiedy bardzo podobne brzmieniowo Nine Inch Nails jest w alternatywie. Mniejsza z tym.

 

Wkurza mnie tylko w tym albumie to, że Manson chciał z niego zrobić koncepcyjny. Półminutowe oklaski na począku płyty oraz długa cisza na końcu tak mnie wkurzały, że zgrałem sobie album na mp3 i to wyciąłem, bo jak puszczam sobie muzykę, to chcę słuchać muzyki.

 

Koncowka to fakt, ale mi te oklaski nie przeszkadzaly, dobre intro jak dla mnie. Moze chcial podkreslic, ze pierwszy utwor na plycie nie byl nagrany w studiu, a na zywo. Zostal odegrany naprawde dobrze i mozna pomyslec, ze to nie jest wersja live;]

W sumie wersja albumowa nigdy nie powstala chyba.

Odnośnik do komentarza

ja tam lubie ostatnią płytke sobie zapuścić, co prawda nie dysponuje nią obecnie i dawno tego nie robiłem, ale takie "if i was your vampire" + pare innych z singlowym numerem na czele wchodzą bez popity. przyjemna muzyka, łatwo wpada w ucho - tak jak ktoś napisał mogłaby spokojnie w radio lecieć. wiadomo, że pierwsze albumy (ze "smells like children" miałem na bank do czynienia i "portrait of an american family") sa o kilka klas lepsze, ale preferuje obecny wydanie niż to średnio-straszne.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jakieś najnowsze, dwupłytowe wydawnictwo:

Lunch Box (White Trash)

http://rapidshare.com/files/122742347/MARMAN_by_Willem.rar

 

Po pierwsze zero wspólnego z ostatnią płytą, po drugie jakbym nie miał w tagach napisane, że to Manson, to w życiu bym nie powiedział. Pierwsza płyta to generalnie zlepek jakichś chaotycznych, trochę psychodelicznych kawałków, z których część nawet do końca piosenkami nie można nazwać. A na samym początku cover Iron Man.

Druga płyta to jakieś słabej jakości lajwy.

 

W sumie to ch.uj wie co o tej płycie myśleć. Na bank nie jest to materiał do jednokrotnego przesłuchania.

Odnośnik do komentarza
  • 9 miesięcy temu...

9 miesięcy temu pisałem, że można było w gimnazjum wpier.dol dostać za słuchanie Mansona. A teraz przyznaje że jakoś w listopadzie wsiąkłem w 'Golden Age...' i 'Antichrist...'. Bardzo przebojowa muza, w sam raz na rozruszanie imprezy, zwłaszcza że dużo kawałków gdzieś się słyszało (soundtracki, tv). Aktualnie nie słucham, bo się nam z kumplem znudziło, ale na pewno jeszcze kiedyś wrócę, albo przesłucham materiał którego jeszcze nie znam.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

No pamietam jak sie jaralem po ostatniej plycie, ze fajnie ze tak zmienil oblicze, bo raz ze swiezo, a dwa ze daje to duza szanse na dobry odbior kolejnej plyty, no ale jednak chyba zje bal. Chociaz moze reszta kawalkow jest genialna;] W kazdym razie niepokojace jest to, ze artysta jest znany, premiera niedlugo, a wycieku nie ma. To pewnie oznacza, ze album to go wno i nikomu sie nawet nie chcialo go krasc.

Odnośnik do komentarza

Jako fan i tak kupie plytke. Czekam do 26 i jedynie slyszalem w radio FuckinArmacostamcos. Brzmialo lepiej niz cale Eat Me Drink Me. Nie ma co sie czarowac, czasy MA, AS czy chocby HW nie wroca juz nigdy (niestety).

 

Acha, Borlanda podobno juz wy(pipi)ali (zaslyszane, niepotwierdzone).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...