Skocz do zawartości

Zdjęcia naszych aut


Lain

Rekomendowane odpowiedzi

S(pipi)ix ale z tym momentem w R6 vs 1.5 tsi to nie przesadzaj bo jest bardzo podobnie. Nawet fajniej wali w ryj w R6 imo bo w 1.4 tsi to tego moementu to jest ile? 250nm? E46 3.0i ma już 300nm. Na prawde to inaczej jedzie. Dopiero 2.0 turbo może coś pogadać z R6.

 

ale ja porównywałem BMW 328, które ma 280nm przy 3500obr/min do TSI które ma 250nm przy 1500obr/min. Z resztą, nie ważne. Znowu wdałem się w jałową dyskusję na temat nowego samochodu z salonu vs stare zardzewiałe BMW.

Co do silników to też nie ma co porównywać R6 czy V6 do R4. Zupełnie inne urządzenia. Oczywiście, że im więcej cylindrów tym lepiej, ale niestety nie można mieć wszystkiego. Busso mi się marzy od wieeeelu lat, ale pewnie to będzie niespełnione marzenie.

Edytowane przez S(pipi)ix
Odnośnik do komentarza

2,5 miesiąca czekałem, wczoraj odebrałem. Abstrahując od efektu nowości i podjarki "nowością", to muszę powiedzieć, że auto rewelacja. Największą do tej pory wadą, którą zauważyłem jest g.ó.w.niana widoczność do tyłu - co prawda trochę ratuje to kamera cofania, ale i tak cofanie tym samochodem to padaka, a jak na niby kompakt, to jest naprawdę duży samochód.

 

9539ef46c56b3a2d.jpg

 

 

Fajniutka, oczywiście kolor jedyny słuszny =), widzę że jest równie intensywny jak u mnie na Leonie, niech Ci się sprawuje! 

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
31 minut temu, D.B. Cooper napisał:

Jakim trzeba być idiotą żeby kręcić licznik z 56 tyś?

Pewnie skręcili by więcej, ale w momencie krecenia bylo 34, a tyle byl ostatni wpis w aso :D Nie mogli wiecej skrecic przez to. Ogolnie caly osprzet i tyle wskazuje na ten przebieg. No i prawdopodobnie zrobili to polacy, ale to juz przypuszczenie tylko.

 

@krupek no i na kierze tez ciemny metal, ona cienka jak w TI jakims, calkiem spoko. 

 

11,5 litra mi w trasie   łykła hehe

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, oran napisał:

bVyDls7.jpg

 

y9Vvmo6.jpg

 

Taką se kupilem, 200 kuni, podkrece troche potem, bo to Turbo benzyna, to mozna do 235 spokojnie jak w nowszych alfach, np giuliecie. Na blacie 45 tysi, ale skrecone z 56, bo doszli spece w warsztacie takim alfiarzy. Więc jak nówka jak na 2011 rok, nawet letnie opony byly oryginalne i nie zdarte zbytnio :D

Fajny magnes na c.ipki. Ty chyba dużo r.uchać co? Pewnie du.py same wchodzą do środka przez szpary w uszczelkach drzwi. 

  • WTF 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Krótka historia mojej astry. Kupiłem zgnitą Astre II kolor srebrny za 1500zł. Pomalowałem w jeden dzień dookoła kolorem z maszyn fitness podobnym do oryginału (PIANKA W PROGACH I ŻYWICA NA NADKOLACH INCLUDED) Wystawiłem za 3200 pln. Pierwszy klient bierze tylko sprawdzimy VIN, niestety VIN był ledwie widoczny i sie gościu wystraszył. Wystawiłem za 2500zł i informowałem telefonicznie o zgnitym VINIE. Pan handlarz zawinął złoma za 2200zł. Po miesiacu dzwoni Pani, że kupiła Astre za 6000zł z wyciętym VINEM i wstawioną blachą. Pan handlarz poinformował, że taką kupił. Po straszeniu obustronnym doszliśmy do układu, że zapłacimy Pani za nabicie nowego numeru u diagnosty. Krótka historia samochodu który omijam szerokim łukiem :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Kumpel w sumie jeździ w 2018 Astrą 1 i sobie chwali, więc wierzę w jeszcze porządne egzemplarze dwójeczki. Ciemnozielona Astra 2 Comfort 1.6 16V była jednym z samochodów mojego dzieciństwa (1998-2002 bodajże) i na zawsze zapisała się jako pierwszy samochód taty z klasycznym zestawem klima, elektronika, poduszki, ABS. Dobry wybór w niższej półce cenowej.

 

BTW czuję się stary, bo pamiętam premierę modelu, a to już 20 lat :/

Odnośnik do komentarza

Obok matizów te astry g i vectry b to najbardziej denerwujace mnie samochody na naszych drogach. Matizy przesladuja mnie na parkingach i parkuja drzwi w drzwi, a te rozje,bane ople zawsze po ekspresowkach jezdza jak kamikadze xD Wyprzedzanie gdzie popadnie, siedzenie na zderzaku oraz ogolnie zapie,rdalanie starym złomem 150km/h przy niesprzyjajacych warunkach = 

Znalezione obrazy dla zapytania malpa polak za kierownica

 

 

kierowcy passatow b5 i e36 to przy kierowcach tych oplow mistrzowie kierownicy i kultury na drodze

Odnośnik do komentarza

Zawsze mi się ta astra podobała, wygląda nieźle i jeździ tego tyle, że naprawy taniutkie. Raz byłem blisko zakupu, egzemplarz sprzedawany przez salon Opla w Gdańsku okazał się ich flotowym autem więc może i na bieżąco robione wszystko ale wytrzepany był jakby rajdy po lesie nim urządzali. Tylko to wyposażenie jakieś z czapy, klimatyzacja i szyby na korbkę xd

Odnośnik do komentarza

Lepiej klima i szyby na korbkę niż odwrotnie. Jak masz sprawny system wentylacji i nie palisz, to szyby otwierasz głównie przy szlabanach i bramkach. Co nie zmienia faktu, że w 2018 nawet auta w cenie złomu raczej szyby elektryczne mają.

 

W ogóle ciekawe czasy przyszły. 10 lat temu 20 letnie auto wyglądało jak z innej epoki i było synonimem przestarzałego, zardzewiałego trupa, a dzisiaj dla laika taka Astra 2 czy Golf 4 wygląda jak aktualny model. Nawet masz podobne na papierze silniki i kluczowe elementy wyposażenia.

Edytowane przez Mustang
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
W dniu 15.12.2017 o 15:08, oran napisał:

bVyDls7.jpg

 

y9Vvmo6.jpg

 

Taką se kupilem, 200 kuni, podkrece troche potem, bo to Turbo benzyna, to mozna do 235 spokojnie jak w nowszych alfach, np giuliecie. Na blacie 45 tysi, ale skrecone z 56, bo doszli spece w warsztacie takim alfiarzy. Więc jak nówka jak na 2011 rok, nawet letnie opony byly oryginalne i nie zdarte zbytnio :D

Dopiero zauwazylem , to jest 1,75 tbi?

 

Jak tak to zaje,biscie rozgladam sie za taka ale strasznie malo dostepne

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...