Skocz do zawartości

Zdjęcia naszych aut


Lain

Rekomendowane odpowiedzi

Przyspiesza bardzo żwawo, na suchym z włączonym launch control 0-100 robi w około 6,5s. Vmax nie testowałem, ale piszą że 240 pojedzie.

 

Najfajniej jest jak się jakiś seba napinacz w bmw trafi, co to na pełnej (pipi)e podjeżdża pod światła i jeszcze robi jakieś przegazówki. Wtedy naprawdę trudno się powstrzymywać, bo ich twarze jak są wyjaśniani przez Clio wyglądają bardzo ciekawie. :) Oczywiście nie mówię tu o robieniu sobie jakiś rajdów przez miasto jak w nfs, tylko o szybkim sprincie do 90-100 i spojrzeniu w lusterko na te głupie miny. 

Odnośnik do komentarza

Ponoć nie pracują bo im się sprzedaż 10 odbiła czkawką (pękały bloki silnika ~100k) no i przy takiej konkurencji to bardziej opłaca się zrobić kolejnego suva niż evo ktore kupi 20 osób w polsce i moze kilka tysięcy w europie. Nie bawią się z tego co wiem już w rajdy jak wcześniej (z czego np brało mocno evo i sti w subaru) wieć niejako całą kontrukcję muszą klepać od nowa. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

jako, że życie kur.wą jest musiałem sprzedać wołowinę i kupić coś mniej prestiżowego(chociaż też nie do końca).

 

i co teraz myślicie, że jak dostałem po kieszeni to przesiadłem się na jakiegoś koreańca czy inną fabię? proszę was xd

 

patrzcie co się dzieje

Spoiler

no ku.rwa tylko Niemcy 

1a5bae06eb9f585dmed.jpg

 

18 letnie auto z oryginalnym lakierem na całej powierzchni. Taki rodzynek.

xenon/klima/grzane dupy/zmieniarka cd/6 biegów/FULL 

 

 

@c0ŕ jesteś młodym człowiekiem, ale już wiesz co dobre w motoryzacji i teraz jest pytanie. Trzymać go dla ciebie? chcesz za jakiś czas wejść o dwa szczeble wyżej względem obecnego auta? Wiadomo, że musisz się pozbierać finansowo po kupnie audicy, ale za jakiś czas ta limuzyna może być twoja. Powiedz słowo, a będzie szykowany dla ciebie. Oddam tylko w dobre ręce. 

 

 

 

  • Lubię! 2
  • Haha 2
  • WTF 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...