Skocz do zawartości

Zdjęcia naszych aut


Lain

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, milan napisał:

To jest ten nadmuchany golf?

Minivany też mogą być ładne.

Touran zrobiony cały na czarno, wszystkie chromy znaczki itp. Są dużo ciekawsze samochody w tej cenie (s-max, berlingo z panoramą, c4 grand picasso) ten przynajmniej na pierwszy rzut oka nie straszy dziadko wozem.

Odnośnik do komentarza

Ja jeżdzę obecnie Peugeot 508 SW GT 2.2 HDI 204 KM. Autko bardzo fajnie wyposażone i na prawdę bardzo ładnie oraz dobrze wykończone do tego przestronne, rodzinne. Co prawda na standardowym trybie Drive autko jest bardzo stateczne, można zawsze ratować się manetkami zmiany biegów przy kierownicy, ale i tak jest rzekł bym troche przymulone, gdy natomiast ustawimy tryb Sport potrafi pokazać pazur zwłaszcza jak na swoją masę i gabaryty. Jest to mój drugi Francuz i szczerze mówiąc opinie o tych autach są przesadzone oraz stereotypowe chociaż widać, że powoli na szczęście się już to zmienia. Tak czy siak jak ceny ropy się nie zmienią na stacjach benzynowych, to w przyszłym roku będę rozwazał zmienić na jakiegoś benzyniaka:/

 

b9515d20d6ddc220med.jpg

331ece1678457053med.jpg

166ed1c58aa28970med.jpg

b6fb37d99e15354fmed.jpg

Edytowane przez Milo
  • Plusik 6
Odnośnik do komentarza
W dniu 1.11.2018 o 17:06, Pajda napisał:

Z racji, że Uje.bek w nastepnym tygodniu trafia do mnie do pracy, gdzie miedzy lokomotywami zostanie mu darowane drugie życie, nakręciłem materiał na pamiatke. Aspiruje do top gear <ok>

 

 

 

 

 

https://www.olx.pl/oferta/pajero-3-0-v6-CID5-IDxduQx.html

Znajomy wystawil, moze cos potrzebujesz to daj znać.

Odnośnik do komentarza
W dniu 19.11.2018 o 07:42, szejdj napisał:

O jezu jak fajnie, że Peugeot a nie kolejna Skoda :lapka: 

Jedyna Skoda nad którą bym się zastanawiał to np taka Octavia RS kombi. Jedynymi mankamentami to wykończenie oraz materiały w kabinie , które mi się nie podobają i moim zdaniem są gorsze niż w mojej 508 oraz auto jest na pewno mniejsze oraz mniej przestronne niż Peugeot . 

858384695_1_1080x720_rs-challenge-184km-

 

Brał bym pod uwagę jeszcze wersję po liftingu Octavii RS oraz Superb mnie bardzo się podoba, ale jak na razie są poza zasięgiem cenowym

skoda-octavia-kombi-3587-33911_head.jpg

skoda-superb-combi-4x4-14-7a40dabb27095c

Edytowane przez Milo
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
20 godzin temu, milan napisał:

Najlepsza akcja była jak się zaczął powoli obracac podczas jazdy xD

I nie remake, tylko kontynuacja, główny bohater to syn Chewiego.

 

Mnie tryb turbo królik roz(pipi)au :D

ogólnie głupkowata komedia ale naprawde można było się pośmiać

"to twój pet, jak te szczurek się wabi? 

- jaki szczurek? "  XD

Odnośnik do komentarza
W dniu 12.12.2018 o 10:25, krupek napisał:

Czekam  z plusem, a może nawet z serduszkiem.

 

pierwsze mycie więc wrzucam

EyLsuVo.jpg

B7lOlqq.jpg

 

i pierwszy test pakowności

cSWkMUQ.jpg

 

Chociaż choiny to i  w maluchu ludzie wozili.

 

Jestem bardzo zadowolony, jedyne co mnie na razie nie porwało to android auto. Do tego stopnia się to gryzie z moimi potrzebami że po staremu telefon przez BT.

  • Plusik 2
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Śmieszne uczucie tak jechać wypchanym w 7 osób, jak bus cyganów. Jechałem tak latem ze znajomymi, ludzie pościskani, 2 koleżanki z tyłu na rozkładanych miejscach do 150 cm wzrostu, na kanapie 3 chłopa i z przodu jeszcze wysoka koleżanka, w tym ja, 2-metrowy kierowca. Jeszcze przy pakowaniu się zostawiłem roletę na dachu i zorientowałem się podczas jazdy, nie wiem jak ona nie spadła, bo z 2 km z nią ujechałem xd

Odnośnik do komentarza

Te dwa to  w sumie od święta będa używane, wybrałem pod kątem krótkich wyjazdów na działkę, świąt, koncertów itd. U mnie w rodzinie jest duzy wspołczynnik pierdołowatości, tzn. matka i tesciowa nie mają prawa jazdy, a jak ktoś ma to nie ma samochodu. Ten trzeci rząd nie jest zły jak się ma ponizej 1,8 m, dla dzieciaków już całkowicie wygodnie. Ale miejsca w bagażniku wtedy zostaje tylko dla harta na wydechu, koło 110 litrów.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.