Skocz do zawartości

Zdjęcia naszych aut


Lain

Rekomendowane odpowiedzi

Mathiu, twoja honda ma obrotosciomierz?

 

moja nie ma i wlasnie czytam sobie ze istnieje mozliwosc wstawienia takiego, musze sie nad tym zastanowic

Co to są obrotości? XD Są obroty i jest obrotomierz ;) Tak, mam obrotomierz. Silnik 1.5, Ty zapewne masz 1.3, więc mniej koni/mniejsze spalanie, chociaż 1.3 są na gaźniku, to o oszczędzaniu przy hamowaniu silnikiem możesz sobie co najwyżej poczytać na forum. No chyba, że są 1.5 bez obrotościomierza ;) Szczerze mówiąc - nie wiem.

Odnośnik do komentarza

Oj tam, gusta. Ważne że wilczek mógł robić wypady na lachony z pozytywnym tego końcem ;)

Jako, że po wakacjach śmigam na prawko przydałoby się trochę poduczyć tego i owego. Z ojcem sobie pośmigam czasem jego samochodem.

clipboard02sd6.jpg

Co do swojego przyszłego samochodu to nie mam konkretnego celu, zobaczę jak będę stał z pieniędzmi ;)

Najchętniej kupiłbym 323F Bg, pozdro lucek ;)

Edytowane przez ProstyHeker
Odnośnik do komentarza
Mathiu, twoja honda ma obrotosciomierz?

 

moja nie ma i wlasnie czytam sobie ze istnieje mozliwosc wstawienia takiego, musze sie nad tym zastanowic

Co to są obrotości? XD Są obroty i jest obrotomierz ;) Tak, mam obrotomierz. Silnik 1.5, Ty zapewne masz 1.3, więc mniej koni/mniejsze spalanie, chociaż 1.3 są na gaźniku, to o oszczędzaniu przy hamowaniu silnikiem możesz sobie co najwyżej poczytać na forum. No chyba, że są 1.5 bez obrotościomierza ;) Szczerze mówiąc - nie wiem.

xD wychodzi tera jaki ze mnie laik xD ale dopiero sie ucze ;p jo, mam 1.3

Odnośnik do komentarza
Znalazłem taką e30 na parkingu stoi i czeka ją albo złomowani albo kupno. Jest na chodzie tylko teraz ta papierkowa robota:/

 

Jaka papierkowa robota? Umowa kupna-sprzedaży, wypełniasz wniosek o przerejstrowanie, zanosisz wniosek + dokumenty do wydziału komunikacji, przeresjtrowują Ci autko i po wszystkim. Ewentualnie przepisać ubezpieczenie, co też nie jest kłopotem. Trzeba tylko lubić stanie w kolejkach :/

 

Chyba ze ta papierkowa robota to przebijanie numerów itp. wtedy jest... jeszcze łatwiej ;)

Odnośnik do komentarza
Znalazłem taką e30 na parkingu stoi i czeka ją albo złomowani albo kupno. Jest na chodzie tylko teraz ta papierkowa robota:/

 

Jaka papierkowa robota? Umowa kupna-sprzedaży, wypełniasz wniosek o przerejstrowanie, zanosisz wniosek + dokumenty do wydziału komunikacji, przeresjtrowują Ci autko i po wszystkim. Ewentualnie przepisać ubezpieczenie, co też nie jest kłopotem. Trzeba tylko lubić stanie w kolejkach :/

 

Chyba ze ta papierkowa robota to przebijanie numerów itp. wtedy jest... jeszcze łatwiej ;)

 

Kolego właściciel nie mieszka tam gdzie ja tylko 500 kmów dalej... Więc będzie trzeba iśc do notariusza tz on aby móc upoważnić swojego znajomego do sprzedaży samochodu :) a potem cała reszta którą wymieniłeś ;)

Odnośnik do komentarza

No i przyszedl czas na moja bestie, kilka fotek ponizej i filmik, szkoda ze nie wiedzialem ze kumpel nagrywa bo bym chociaz z wydechow wygarnal ale i tak slychac jak mrucza.

 

 

20080204bikepics1172152za2.th.jpg tak wygladal jak go kupilem, po szlifie na lewa strone i zaniedbany.

 

s6300020yn3.th.jpg s6300047bs9.th.jpg - tak wyglada na dzien dzisiejszy

 

p1000554cq9.th.jpg p1000561fm6.th.jpg - a tak w ruchu i ze mna w siodle

Odnośnik do komentarza
Kolego właściciel nie mieszka tam gdzie ja tylko 500 kmów dalej... Więc będzie trzeba iśc do notariusza tz on aby móc upoważnić swojego znajomego do sprzedaży samochodu :) a potem cała reszta którą wymieniłeś ;)

To zmienia postać rzeczy, ale można zrobić tak, że właściciel podpisze się ręką znajomego i będzei po sprawie. oczywiście nic nie sugeruje :lol:

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

też na gaz sa u nas, ostatnio jak dwupasem wracałem do domu to się włączyła rezerwa i ta kostka od instalacji gazowej co jest w środku zaczęła pikać, przez 15min się tego wyłączyć nie dało, chyba, że instruktor mi na złość robił. sprzęgło też w tym nieciekawe, prawie od samego dołu łapie, zdecydowanie wolę jak jest nieco wyżej można nogę podnieść i dopiero wtedy zaczyna jechać.

 

ogólnie fiat=porażka.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...