Skocz do zawartości

Zdjęcia naszych aut


Lain

Rekomendowane odpowiedzi

Też nie przepadałem za compaktami ale okazja była ( super stan i cena ) i ten akurat ładny. W realu o wiele lepiej się prezentuje. Zderzaki od M pakietu i full opcja robią swoje. Ja nie narzekam i co najważniejsze jestem zadowolony z zakupu.

Można wiedzieć ile cie ta furka kosztowała? 8)

Odnośnik do komentarza
Też nie przepadałem za compaktami ale okazja była ( super stan i cena ) i ten akurat ładny. W realu o wiele lepiej się prezentuje. Zderzaki od M pakietu i full opcja robią swoje. Ja nie narzekam i co najważniejsze jestem zadowolony z zakupu.

 

Jesli chodzi o foty to naprawde ladnie to wyglada w srodku i na zewnatrz. A same autko jest jakie jest, dla mnie za malo bmw w bmw jesli chodzi o wyglad :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Chciałbym kiedyś mieć Vteca (niekoniecznie z CRXa , w civach 4g też juz były :D ) , co nie znaczy ,że będę mieć . Rozmawiałem z moim mechanikiem co specjalizuje sie w modowaniu silników Hond , to mi powiedział ,że z mojego 1.5 można wycisnąć nawet 170 koni bez turbo ! Oczywiście koszta będą baaaaaardzo wysokie ,ale fakt jest faktem ,że takie auto dałoby radę :) . Heh . to tylko 1.5 :lol3:

 

Alec - Twoja gleba nie na bydgoskie drogi :/ . Aha- w sygnaturze masz moje felgi ! LOL

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dzis nagrywalem, niestety bylem sam i aparat stal na krawezniku, wiec jest jak jest. Moze w czwartek nagram wiecej bo na tej trasie jest kilka fajnych zakretow.

 

 

Takie tam starty na 400 m, w pierwszym przjezdzie przeciganalem go do odciecia na pierywszym biegu wiec z(pipi)ka i odpuscilem, na drugigm juz w miare ladnie wyszlo ale i tak musze sporo pocwiczyc. W drugim przejezdzie przelatujac kolo aparatu na zegarze bylo okolo 170 km/h.

Odnośnik do komentarza

Bo na zdjęciach wygląda brzydko, na żywo jest znacznie ładniej, ale właśnie... jak dla kogo. Saaby mają to do siebie, że trzymają swojej długoletniej tradycji, nie każdemu przecież będzie podobać się bryła, prawda?

 

Ja bym dał sobie spokój z czymś takim jak Golf, nie dość że również mi się nie podoba, to na dodatek cholerne, oklepane pospulstwo, które ma miliony ludzi/ :)

Edytowane przez sir_ryszard
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...