Skocz do zawartości

Zdjęcia naszych aut


Lain

Rekomendowane odpowiedzi

subarka1ip2.jpg

w962.png

 

 

subarka2ew2.jpg

w962.png

 

 

 

Nowa zabawka, Imprezka STI 2003 rok, 2.5 305km. Powiem szczerze, że po przesiadce z golfa IV 1.9 TDI 150km to Impreza jest potforem:)

wow swietna subarka :)

o ile to twoje zdjecia to opisz jaki jest komfort uzytkowania na codzien :D

Twarde zawieszenie daje odczuc wszystkie dziury, auto sztywne ale to mi odpowiada pomimo naszych dróg, samochodem zrobilem dopiero 1000km i to na terenie krakowa, za tydzien mam wyjazd do warszawy to wtedy bede wiedział wszystko bo zrobie jakies 700km na trasie. Osiągi są bardzo okej do 100km/h potrzeba jej 5sec, a zakręty,które golfem 4 1.9TDI 150km FWD pokonywałem maxymalnie z prędkoscią 80km/h , to impreza 305km AWD bez wiekszego problemu wchodze 120km/h. Spalanie nie jest az tak tragiczne jak myslalem:)

 

Alu 18" ( złote jak widac, bo to podstawa w subaru ) , hamulce brembo , sprzęgło prodrive, większe turbo (mitsu TD 05H181G), większe wtryski ( PE 650 ccm ) kolektor wydechowy GT spec, układ dolotowy perrin, duży przedni intercooler (FMIC) marki turbo XS, BOV turbo XS. Seryjnie bylo 305KM, po kilku dokonanych zmianach moc wzrosła do około 350KM ( nie sprawdzane na hamowni, i nie wbite do dokumentów )

Przebieg 75k km, od pierwszego własciciela, servisowany , kupiony w polskum salonie, a co najwazniejsze od znajomego, i wiem ze autko nigdy nie miało dzwona, wiem ze nie bylo nigdy katowane.

 

 

Trasa Kraków- Warszawa , Warszawa Kraków zaliczona, musze powiedziec, ze nie spodziewałem sie tego po kubełkach ale są strasznie wygodne w trasie ( az dziw bierze), spalanie nie teges bo wyszło mi 15l ale naprawde się bawiłem po drodze, na obwodnicy kieleckiej udało mi się go rozbujac do 260km/h, jak jest dobra droga to naprawde żadne łuki nie są problemem bo auto trzyma się drogi jak na kleju, ogolnie jestem zadowolony z auta.

Odnośnik do komentarza

To nikogo nie zaskoczyłeś absolutnie niczym. ;)

 

Subaru to Subaru i tylko pozazdrościć!

 

Ty masz tam pod maską Boxera? Bo kurna ja nigdy nie wiem, widze starsze Subarki to każda na wolnych jak Boxer i do tego nie mam cienia wątpliwości, ale te nowsze to już nie wiem, niby powoli sobie stukają, ale czy to Boxery są?

Odnośnik do komentarza
To nikogo nie zaskoczyłeś absolutnie niczym. ;)

 

Subaru to Subaru i tylko pozazdrościć!

 

Ty masz tam pod maską Boxera? Bo kurna ja nigdy nie wiem, widze starsze Subarki to każda na wolnych jak Boxer i do tego nie mam cienia wątpliwości, ale te nowsze to już nie wiem, niby powoli sobie stukają, ale czy to Boxery są?

tak, są to boxery :)

Odnośnik do komentarza
Trasa Kraków- Warszawa , Warszawa Kraków zaliczona, musze powiedziec, ze nie spodziewałem sie tego po kubełkach ale są strasznie wygodne w trasie ( az dziw bierze), spalanie nie teges bo wyszło mi 15l ale naprawde się bawiłem po drodze, na obwodnicy kieleckiej udało mi się go rozbujac do 260km/h, jak jest dobra droga to naprawde żadne łuki nie są problemem bo auto trzyma się drogi jak na kleju, ogolnie jestem zadowolony z auta.

Przy takich zawiechach i mozliwosciach jakie ma Subaru jedyne co moze puscic w zakrecie to opony. A co do spalania to nie jest tak zle, moj Z1000 przy kreceniu pod czerwone "zadowala" sie 12 litrami he he. Ale dzis jak zrobilem traske w tempie emeryckim (100-120) to wypil tylko 5 litrow. 

Odnośnik do komentarza

crx'a chcialem (del sol), ale egzemplarze ktore mnie interesuja sa za drogie

accorda owszem, chetnie bym przygarnal, oczywiscie tylko w wersji coupe

poki co szukam civic'a, najlepiej w coupe, chociaż jak dotad ogladalem same "zabki", wczoraj niemal jedna kupilem, ale rozeszlo sie o 300 zl i nie wzielem (dluga historia, ale trafiłem na wyjątkowego młotka)

najbardziej pasuje mi jednak prelude (2.0), niestety mnie nie stac ;f

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...