Skocz do zawartości

Zdjęcia naszych aut


Lain

Rekomendowane odpowiedzi

no na lanie do 2.2 VTi mnie nie stac, chyba, ze dorwalbym z sekwencyjnym gazem, ktorego zwolennikiem nie jestem.

5g odpada.

 

edit:

kupilem prelude (w starej budzie jeszcze). jutro odbieram ;o.

 

W starej czyli I gen? (światła jak w Ferrarkach o ile dobrze kojarze)

 

Jeżeli tak to to jest właśnie najładniejsza z Pralek IMO :)

Odnośnik do komentarza
nie no, "starej" czyli przedostatniej, 4 generacja ; )

 

rok 96, silnik 2.0, stan - ma do zrobienia wydech, z ktorego mam nadzieje nie poleci czarny dym ; ). nie sprawdzalem jej na zadnej stacji ani u mechanika, ale ogolnie wyglada ok (chociaz pewnie gdzies dziabnieta byla). cena 9500,- + oplaty.

 

 

hmm no ogolnie to wyglada nawet niezle, wg. mnie auto 2 osobowe ja mam 180 i z tylu to siedzi sie z glowa oparta pod pewnym katem o szybe tylnia :P

 

 

no i z tym silnikiem <_< to powiem szczerze "szalu nie ma" za ciezka buda do tego silnika, 136KM to troszke malo wg. mnie; no ale moze dla ciebie bedzie ok :) fajnie ze Honda a nie BMW (na dodatek Compact :P )

 

no ale to tobie ma sie auto podobac;

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C6304762

 

jako ze nie mam własnych fot to daje dla przyładu, bo wygląda prawie identycznie, lacznie z alufelgami i wyposazeniem (skora, szyberdach, tempoma). Silnik 2,4 o ile pamietam 155Koni.

 

W sensie ze ojca samochód to jest. Ogolnie byłem pesymistycznie nastawiony, a tu sie okazuje ze autko całkiem fajnie jeździ no ale promień skrętu jest jak równik ziemski.

Odnośnik do komentarza
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C6304762

 

jako ze nie mam własnych fot to daje dla przyładu, bo wygląda prawie identycznie, lacznie z alufelgami i wyposazeniem (skora, szyberdach, tempoma). Silnik 2,4 o ile pamietam 155Koni.

 

W sensie ze ojca samochód to jest. Ogolnie byłem pesymistycznie nastawiony, a tu sie okazuje ze autko całkiem fajnie jeździ no ale promień skrętu jest jak równik ziemski.

 

No chyba zartujesz.

Odnośnik do komentarza

czy ja wiem.. za ta kase to calkiem porzadne autko imo :). pomijajac kilka debilizmow jest ok ( 4 przelaczniki do opuszczania szyb na srodkowej konsoli + 2 przelczniki z tylu praktycznie na podlodze). Autko calkiem fajnie sie prowadzi, biegi krótkie dosyć. Wnętrze no coż kwestia gustu. Dla mnie jest ok, zegary w 3 osobnych "kołach" sa nawet czytelne, Manetka zmiany biegów, hmm śmiszna ale za(pipi)iscie pewna w trzymaniu i wygodna. Audio gra naprawda konkretnie, az sie zdziwilem ze to fabryczny sprzęcior.. Moze dla gejow, moze dla plebsu, moze dla pseudobogaczy.. Ogolnie nie jest zle :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...