Jump to content

Sign in to follow this  
Wojtas angol

FIFA 09

Recommended Posts

są wszystkie zespoły(baa nawet w rest of world jest Zagłębie Lubin) ale Polonia Warszawa,Śląsk Wrocław i Piast Gliwice nie mają licencji na strój i herb.

Na chwilę obecną nie da się grać w ekstraklasie-bardzo mocne są te zwolnienia.Kurcze na tyle stadionów akurat na tym jednym gra musi zwalniać...

nie wiem jak z wersją na x360,może tam nie ma tego głupiego błędu

ps.polski komentarz jest zacny-aż się zdziwiłem :)

Edited by Ficuś

są wszystkie zespoły(baa nawet w rest of world jest Zagłębie Lubin) ale Polonia Warszawa,Śląsk Wrocław i Piast Gliwice nie mają licencji na strój i herb.

Na chwilę obecną nie da się grać w ekstraklasie-bardzo mocne są te zwolnienia.Kurcze na tyle stadionów akurat na tym jednym gra musi zwalniać...

nie wiem jak z wersją na x360,może tam nie ma tego głupiego błędu

ps.polski komentarz jest zacny-aż się zdziwiłem :)

Dzięki za info,generalnie Fifę kupię specjalnie dla ligi Polskiej, mam nadzieję że ktoś w wersji na X360 napisze, czy również pojawia się ten problem...ale wpadka EA, nie ma co, można by w sumie zadzwonić i poinformować i spytać kiedy można się spodziewać patcha :)

Gra jeszcze nie wyszła, a Ty już patche chcesz ... ale ogólnie co do tych spadków fpsów to masakra, robią grę z rok czy tam trochę więcej, pozniej mają przeciez alpha/beta testy i takie coś, lol! nie mam pytań i to oczywiście nie chodzi tylko o Fifę ale i inne gry, które wychodzą na PS3 :/

Mówicie o stadionie o nazwie "23 maja" ? Jeśli tak to jakoś kurcze nie zauważyłem tam różnicy pomiędzy innymi stadionami. No chyba, że o inny chodzi.

po demku stwierdzam ze lykam gre bez popitki :P

nie przepadalem za kopaninami ale po demku jestem napalony jak renifer na panią mikołajową...teraz tylko w weekend wpadam do Polski i kupuje z polskim komentatorem:)

ide do sklepu PSX po swoją wersję (360) ;>

tak więc jeśli ktoś chce pograć 1vs1 lub 10vs10 to wysyłać zaproszenia

A ja mam pytanie co kariery czy sezony. Czy są jakieś europejskie puchary??? Czy tylko liga i ewentualnie repra??? A jeśli repra to są jakieś mistrzostwa świata albo europy???

W ogole w Fifie jest coś ala Master League jak w PES'ie ?

Serio pytasz?

Masz sezon w którym rozgrywasz mecze ligi i różniste puchary w tym Liga Mistrzów.

jest tryb menadżerski gdzie można kupować zawodników,mamy skautów których wysyłamy w poszukiwaniu talentów,możemy rozbudować stadion,podpisujemy umowy sponsorskie,po sezonie dostajemy oferty pracy w innych klubach itp.

Jednak LM nie ma - ta w tym roku na licencji PES

PS.Czy mi się wydaje czy zresetowało statystyki online z wczoraj?bo zagrałem dziś 4 mecze i jestem pierwszy w Polsce i pisze ,że tylko 4 razy grałem(a już co najmniej 10 meczów zagrałem),a niektórzy wczoraj rozegrali po 20 meczów i nie ma ich w rankingu

Edited by Ficuś

W fifa 08 była liga mistrzów czy już nie? bo nie pamiętam. Więcej czasu spędziłem online więc może i nie ma LM, ale w poprzedniczkach występowała opcja zagrania w LM po zaliczeniu na podium sezonu ligowego.

?? pytanko: Ile można wybrać sobie drużyn, żeby nimi sterować w lidze, stworzonym przez siebie pucharze itp. Lubie ze starym wziąć sobie wszystkie drużyny w danym turnieju i grać każdy mecz, a nie patrzeć jak komputer losuje absurdalne wyniki. ??

Witam

A ja mam takie pytanie czy na koszulkach Lecha jest logo sponsora ? (Warka)

Widziałem w PSXie recenzję i widziałem że koszulki były puste z przodu :(

Proszę o szybką odpowiedz

pozdro

Witam!

Czy ktoś kto zamawiał Fife 09 w sklepie PE za pośrednictwem kuriera dostał już przesyłkę?

Ja dzwoniłem do firmy kurierskiej i powiedziano mi, że przesyłka jest w trakcie realizacji i powinienem ją dostać dzisiaj do godziny 17-tej.

Niestety nie chciano mi podac numeru bezpośrednio do gościa który wiezie moją Fifke.

Coś czuję, że dzisiaj paczki nie dostanę :angry:

Pozdro.

ta, ja coś czuje, że niedostane w tym tygodniu, a jak będzie dobrze to może łaskawie w przyszłym, co mnie podkusiło na tą ultime.

edit: hehe napisałem im maila, czy mają zamiar wysłać tę gre tak żeby doszła w dzień premiery, bo nie po to składałem zamówienie na preordera, żeby grać tydzień później, to mi po 20 min. przyszło, że zamówienie zostało zrealizowane, hehe, dobrzy są niema co :D

Edited by przema

Ja dostalem przesyleczke z Fifą 09 dzis w poludnie - i pytanko takie male ... dlaczego nie moge znalezc wyboru jezyka ktory w demku z marketplacu pokazywal sie automatycznie po ucruchomieniu gry ! nie mam polskiego komentarza i wszystko jak w pysk strzelił jest IN INGLISZ ? Odrazu dodaje ze nie strzelam focha tylko pytam sie grzecznie bo z fifą nie mialem doczynienia od 98 roku i dopiero ta wersja skusila mnie zeby szmal swoj ciezko uciułany na nia przeznaczyc .

PS. Mysle ze do konca tyg giereczka powinna do was dotrzec w wiekoszci - ja mieszkam z 10 km od redakcji wiec moze dlatego mam szybko

ej sory Ader - jak tam u ciebie sprawa z tzw . POLNISZE JEZYKEN ? bo ja albo jestem jakis lewy albo u mnie go nie ma :D

ja mam fife 09 ze sklepu psx extreme(jak to dobrze,że Chorzów jest tak blisko-pozdro Sojer:P) i od wczoraj się nią bawię.Okładka ,pudełko,wszystko po polsku.Dziwne,że ktoś tu pisze,że ma wszystko po angielsku-bo na 99% w wersji polskiej nie ma tego języka do wyboru-jest francuski,węgierski,czeski,chyba włoski ale języka synów albionu to już nie

ps.czekam dalej na patch do tego stadionu 23 maja-nawet Gerath ,który stronę wcześniej pisał,że stadion u niego chodzi ok,dziś już na innym forum przyznał,że jednak też ma na nim zwolnienia

Edited by Ficuś

No wlasnie HITEM jest to ze PO POLSKU ! Okladeczka polska , informacja (polska wersja jezykowa - dubbing) i ze komentuje slawetny duet dario i wlodek a na plyteczce sprawdzilem wszystkie potencjalne miejsca gdzie mogloby to byc i ... ni ma ! Ja juz chyba za stary jestem na to granie i niedowidze moze ...

No wlasnie HITEM jest to ze PO POLSKU ! Okladeczka polska , informacja (polska wersja jezykowa - dubbing) i ze komentuje slawetny duet dario i wlodek a na plyteczce sprawdzilem wszystkie potencjalne miejsca gdzie mogloby to byc i ... ni ma ! Ja juz chyba za stary jestem na to granie i niedowidze moze ...

pudełko-strona tytułowa

prawy dolny róg- cytat"komentują Dariusz Szpakowski Włodzimierz Szaranowicz"

lewy dolny róg nad napisem 3+ cytat "polska wersja językowa"

I w grze od razu masz wybór języka-serio nie masz polskiego do wyboru tylko angielski?

Ja mam w wersji na 360 i z adnotacją na pudełku że instrukcja+txt na ekranie są pl a tym czasem język w grze eng i nie bardzo jest możliwość zmiany(dash Eng sprawdzę na PL)

e:Język zależy od języku dasha, a z poziomu gry można wybrać między komentarzem eng/rus/pl

Edited by masterlag