Skocz do zawartości

Czesław Mozil


bajej

Rekomendowane odpowiedzi

Eloł,

 

Nie ma sensu wpisywać tu notki z wikipedii, kto to jest itp. Krótko, człowiek troche niespodziewanie stał sie kimś. Dzieki swojej prostolijnosci porwał publikę. Taki lekki powiew świerzości wniósł w ta polską muzykę. Z resztą wystarczy go posluchać:

http://pl.youtube.com/watch?v=qHqTTSjWBvg&...feature=related

http://pl.youtube.com/watch?v=CIvfGPTJTgo

 

Teksty proste, a jednak mają coś w sobie. Mam nadzieje, że pomimo tego małego szumu który wokół niego sie zrobił, koleś nie zwariuje i zostanie taki jaki jest :). Kurde koles przez to ze taki zwykły jest w deseczke naprawdę.

 

 

AAA i jeszcze jedno - lubi konsole :P

 

A co wy na to? HIT czy SHIT? POdoba się wam to co sie z nim dzieje?

Edytowane przez bajej
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 43
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Sluchalem go wczesniej, rowniez jak spiewal z zespolem tesco value, ale po odcinku wojewodzkiego stwierdzilem ze gosc jest tak sympatyczny, ze kupie jego plyte. A ze kosztuje niecale 35zl to i zastanawiac sie dlugo nie trzeba bylo. Bardzo udana plyta - wreszcie wydal cos po polsku :)

Odnośnik do komentarza

Nergal (Behemoth ) - Nie mam pojęcia jaki to gatunek muzyczny, nie wiem jak ten gość to robi... ale dźwięki które produkuje Czesio nie są z tego świata. Prawdziwie bajkowa muzyka. Rzecz niezwykła i wyjątkowa na polskim rynku. Ja jestem zaczarowany! ;]

 

w sumie to nie znam. Widzialem go u Wojewodzkiego i wydaje sie byc spoko typem z pomyslem wiec moze zapoznam sie blizej z jego tworczoscia ; )

Odnośnik do komentarza
Nergal (Behemoth ) - Nie mam pojęcia jaki to gatunek muzyczny, nie wiem jak ten gość to robi... ale dźwięki które produkuje Czesio nie są z tego świata. Prawdziwie bajkowa muzyka. Rzecz niezwykła i wyjątkowa na polskim rynku. Ja jestem zaczarowany! ;]

Ta, a Kasia Nosowska stwierdziła, że płacze przy jego muzyce ze szczęścia xd

 

 

Odnośnik do komentarza

3 wypowiedzi o Cześku, które sa cytowane wszędzie -_-

Oto, co na temat Czesława powiedziała Kasia Nosowska (z którą Czesław miał

przyjemność nagrać płytę i koncert Hey “Unplugged”) - “Cześć i sława dla Czesława! Nie pamiętam jak było nim się pojawił.”

 

A coś takiego Tomek Lipiński - “Czesław to absolutnie wyjątkowe zjawisko. Jego

wrażliwość na dźwięki i słowa sprawia, że albo go kochasz, albo go nie znasz.”

 

A to Nergal (Behemoth) - “Nie mam pojęcia jaki to gatunek muzyczny, nie wiem jak ten gość to robi… ale dźwięki które produkuje Czesio nie są z tego świata. Prawdziwie bajkowa muzyka. Rzecz niezwykła i wyjątkowa na polskim rynku. Ja jestem zaczarowany!”

Odnośnik do komentarza

Na razie jeszcze można go słuchać, ale niedługo stanie się jak Rubik czy Ich Troje, czyli ludzie przestaną się przyznawać, że go lubią. Bo poziom artystyczny jest IMO zbliżony. Przesadzam? Może trochę. Ale najlepsze, do czego mogę porównać Czesława, to chyba Coma - inny zespół, który może sobie brzmieć ciekawie, ale nie jestem w stanie go słuchać z powodu grafomańskich tekstów.

Odnośnik do komentarza
Na razie jeszcze można go słuchać, ale niedługo stanie się jak Rubik czy Ich Troje, czyli ludzie przestaną się przyznawać, że go lubią. Bo poziom artystyczny jest IMO zbliżony. Przesadzam? Może trochę. Ale najlepsze, do czego mogę porównać Czesława, to chyba Coma - inny zespół, który może sobie brzmieć ciekawie, ale nie jestem w stanie go słuchać z powodu grafomańskich tekstów.

już nie sugeruję się swoimi opiniami,po tym jak zjechałeś Steve'a Austina za gig w Polszy XDDDDDD

 

 

 

 

 

a na poważnie to czesław śpiewa i to całkiem nieźle mu wychodzi.jak dla mnie polska płyta roku jak na razie i wątpie by coś go przebiło.No i takiego połączenia folku z radosnymi tekstami dawno nie było na rynku.ja to łykam jak młody pelikan.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 2 tygodnie później...

Czesław na Offie zebrał tłumy, koleś który wizerunkiem trafia do ludu. Śpiewać nie umie, ale zdobyć sławę - owszem. Ot taki fenomen, wykręt, imidż nieco wiejski. Proste rymy i chwytliwa muzyka, oraz picie piwa na scenie, o! (chyba był już nieco wstawiony, skoro gubiły mu się kwestie :D ).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.