Skocz do zawartości

Top Speed


Rekomendowane odpowiedzi

Co do A4. Na wysokości Katowic jeżdzą co najmniej dwie Vectry, w tym jedna dość charakterystyczna, bo bordowa (druga czarna). Jeśli chodzi o fotoradary, to jest jeden jakiś dziwny. Jakoś z 15-20 km za Katowicami w stronę Wrocławia jest oznaczenie, że znajduje się fotoradar na długości 10 km. Jak to działa? Nie wiem. Może mierzy średnią prędkość samochodu na tym odcinku (ale jak? jak robi zdjęcie konkretnemu samochodowi? jak w ogóle mierzy prędkość dla każdego samochodu?), a może to jest po prostu oznaczenie, że na tym odcinku może znajdować się jeden lub więcej fotoradarów. W każdym razie u nas w firmie dużo osób (w tym ja) podróżuje tą trasą i nie słyszałem, żeby komuś zdjęcie przysłali.

 

Powiedz prosze że tylko wkręcasz... TAK: ten znak oznacza odcinek drogi na którym może odbywać się automatyczna kontrola prędkości :lol: oczywiście nie musi tam być fotoradaru cały czas ;)

Edytowane przez wilku00034
Odnośnik do komentarza

Wczoraj w drodze do Bydgoszczy zaliczylismy z kumplami obwodnice pod Torunien, wlasciwie mielismy tamtedy nie jechac bo trzeba bylo nadlozyc prawie 40 km ale chec popalownia byla wieksza he he. Szafe zamknalem z wynikiem 262 km/h, droga praktycznie pusta i 4 motocykle prujace z taka predkoscia prezentowaly sie naprawde konkretnie, wszystko mijane po drodze wydawalo sie stac w miejscu. Najbardziej dziwila mnie ilosc ludzi i samochodow stojaca na poboczu, piknik sobie robili czy jak ? Z naszej grupy mialem najmocniejsze moto wiec chlopakow wyprzedzilem ale i tak mistrzem akcji okazal sie swiezo poznany gosc tez na Z1000 tylko nowszym, ktory doslownie 15 minut wczesniej zlapal kapcia w tylnym kole i u wulkanizatora opone mu zakolkowali. Mial leciec maksymalnie 150 a doszedlem go przy 240, to byl prawdziwy samobojca tym bardziej ze jedzie sie tam w dosc mocnym luku wiec moto pochylone mial w te strone z ktorej wystawal mu kolek z opony.

Odnośnik do komentarza

Dobre jest tez to ze przed wyjazdem ustawialismy sie na forum i ten gosc pytal sie czy da rade sie za nami utrzymac bo on tego Z1000 kupil kilka dni temu i jeszcze sie wjezdza w niego. Napisalem mu ze jak da rade jechac w grupie 120-140 to bedzie ok, a wyszlo jak wyszlo, po zjechaniu z tej obwodnicy kazda predkosc ponizej 160 byla za niska. A co do samej obwodnicy to jakbysmy mieli takie drogi to chyba bym na paliwo nie urobil, ale moze kiedys sie doczekamy przynajmniej rownego asfaltu.

 

A to znacie ? :

 

Policjant zatrzymuje motocykliste :

- Co, za szybko jechalem ?

- Nie, za nisko pan leciał...

 

:lol:

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

raz mnie zlapali jak jechalem 85mph o 2 nad ranem, ale zagadalismy do niego z kumplem, poswiecil mi latarka po oczach sprawdzajac czym trzezwy, dal slowne ostrzezenie i puscil wolno. Fart jak nic szczegolnie, ze mialem na sobie koszulke "It's hard to show i care SINCE I DON'T", puscll tylko dlatego, ze byl to lokalny glina... policja stanowa nie puszcza wolno...

Odnośnik do komentarza

Autostradami to akurat dosc czesto jezdze, bo mieszkajac w Gliwicach chcac pojechac na wschod lub zachod MUSZE jechac A-czworka (a w przyszlosci na polnoc jedynka, obym dozyl dnia, kiedy przejade sie nad morze z Gliwic non-stop autostrada :rolleyes:). Jesli chodzi o te bordowa Vectre z videoradarem na pokladzie, to jak to chce jej numery rejestracyjne, to zapraszam na PW, ostatnio wracajac do domu widzialem te bryke zaparkowana i kontrolujaca jakiegos delikwenta, ktorego chwile wczesniej zlapali ;)

 

Ontopic: moj nowy rekord, tym razem w jezdzie na luzie, wynosi 100km/h (rozpedzalem sie tak od okolo 60km/h na nowym moscie kolo Milowki nieopodal granicy polsko-slowackiej). Gdyby nie serpentyna w dol, to mysle, ze do okolo 110-115 by doszlo...

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

jakies 2 dni temu jechalem kolegi Punto 1gen. silnik 1.2 czy tam 1.3 no 75KM :twisted2: szatan :D

 

w 5 osob na pokladzie dobilem do astronomicznej predkosci 120km/h (ale mialem wrezenie ze jade szybciej hehe)

 

 

ogolnie zle sie czulem w tym aucie gaz w podloge a to ledwo jedzie, trzeba duzo redukowac :/ nie podpasowalo mi to auto od poczatku

 

ale draga spod swiatel z corsa B (jeden koles siedzial) z silnikiem chyba 1.0; wygralem XD co prawda predkosci nie byly jakies wysrubowane ale Punto (zwane tez Chomikiem) dalo rade,

 

 

auta nie polecam, jak myslicie ze to oszczedne to hmm moze i tak ale swoim 1.8 mam troszke wieksze spalanie a robiac EcoDriving to spalalbym 16V tyle co ten Fia(/u)t :zegnam:

Odnośnik do komentarza

Oszczędny to on może i jest,ale w miescie.Samochody tego typu wogóle się nie nadaja do jazdy w trasie:).

Jakiś czas temu miałem nie/przyjemnośc jezdzic vw polo 2003 z 3 cylindrowym silnikiem w benzynie,i co tu dużo gadac-TRAGEDIA!!! Na każdym większym wzniesieniu po prostu się dusi.Z tego co mówił własciciel to coś ''pije'' 8.5 litra na setke:D

Odnośnik do komentarza
Z tego co mówił własciciel to coś ''pije'' 8.5 litra na setke:D

 

hehe tyle to pali srednio moje 1.8 w miescie jak nie bede za bardzo naduzywal gazu :P

 

8.5l to mi spalał w mieście passat B4 VR6, jeśli jeździłem naprawdę ostrożnie ;) Podczas normalnej jazdy (również niezbyt agresywna) spalanie rosło do około 9-10l/100km, a przyjemność z jazdy o wiele większa niż takim polo z trzema murzynami pod maską :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...