Skocz do zawartości

Europa League


Rekomendowane odpowiedzi

Oatatnio Lesny podal ze Broz w Legii zarabial 100tys (rezerwowy obronca xD). Kilku kolesi z Dudelange czy jak to sie pisze podobno musialo brac wolne w robocie zeby zagrac z Legia. No to tyle.

 

Dzisiaj Legia przebila mojego Leszka ze Stjarnanem i Wisle z Levadia. Najwieksza kompromitacja w historii pl ekip w pucharach xD piekny wieczor

Odnośnik do komentarza

a ktoś się zdziwił tym wynikiem ? Bo ja zarobiłem 500 zł u buka. Przecież Legia jest fatalnie przygotowana, ma fatalną politykę transferową, nie ma trenera od ponad roku. Szatnią rządzą ludzie których nazwiska kończą się na "ić" a głównym zajęciem piłkarzy jest próba wytrzeźwienia przed weekendem. Tu nikt z tego szrotu nie przyjeżdża walczyć o puchary, tylko grać jak najmniej za jak największą kasę. A resztę tygodnia spędzać na swoich sprawach. Opakowaliśmy kilka lat temu kał w sreberko i teraz wszyscy zdziwieni, że śmierdzi coraz bardziej. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

może do dla Legii dobrze że będą słabo z budżetem. Może zaczną wydawać bardziej rozsądnie i oglądać każdą złotówkę z dwóch stron jak i piłkarzy..... Przecież taki Eduardo nie strzelił choćby bramki a pensje ma pewnie taką jak połowa zespołu z Luksemburga, że nie wspomnę o Jędzy, którego przecież można by było spróbować doprowadzić go do formy a nie oglądać się za jakimś Ormianinem. 

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, da$io napisał:

Ci pięknie napompowani kibice Legii...

Przecież oni przegrali z pół amatorską drużyną. 

100 tyś. zł miesięcznie brzmi jak żart. Wyobrażacie sobie poważną firmę która płaci takie pieniądze praktycznie nieefektywnym pracownikom?

Ekstraklasa w Polsce cieszy się dużym popytem to jest i kasa. Dziś u mnie na dzielni znowu będą korki, bo tysiące ludzi będą jechać na Lechia - Miedź i tak się kręci biznes.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Kaczi napisał:

Przecież taki Eduardo nie strzelił choćby bramki a pensje ma pewnie taką jak połowa zespołu z Luksemburga

No 30 tysiecy euro dostaje Eduardo, piłkarze Dudelange ponoć zarabiają 5-6 tysiecy euro w (pipi)ym Luksemburgu :rotfl:

Odnośnik do komentarza

Z Legią jest jeszcze ten problem, że nikt tam nie może sobie pozwolić na powolną odbudowę klubu od podstaw, bo w każdym sezonie liczy się na mistrza. Pierdolnięci kibice zjedliby ich na śniadanie. I tak co roku. 

 

Boguś, wróć.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...