Skocz do zawartości

Europa League


Rekomendowane odpowiedzi

oj odstawała Wisełka od Totenhamu, szybkość Niedzielana, przepadła bez wieści. Nowe " wzmocnienie " nawet na boisku się nie pokazał. Koszmarny błąd Clebera i jesteśmy znowu daleko by awansować do grup UEFA. Lecha nie widziałem, ale wynik też nie jest dobry. No i Bąk, któremu się chyba podboje Armeńskie przypomniały. Dałby se spokój staruszek. Mam nadzieje, ze Uefa zauważy jego idiotyczne zachowanie i w rewanżu niezagra.

Odnośnik do komentarza

Biorąc pod uwagę to że oba rewanże nasze zespoły będą grały u siebie to zaryzykuję stwierdzenie ze oba maja dość duże szanse na awans.

Wisła pozytywnie zaskoczyła. Spodziewałem się raczej większej różnicy klas (w końcu anglicy to anglicy;)) myślałem,że będzie podobnie jak z barceloną, tymczasem wiślacy grali jak równy z równym tylko tyle że fizycznie dużo słabsi. W tottenhamie na pewno nie są jeszcze pewni awansu... A akcja przy bramce Jirsaka to po prostu majstersztyk. Zagrania z klepki plus siata Boguskiego (a szpaku na niego przez cały mecz "Bogucki", ale mnie to wpieniało!) i Król z Drewnianąbramą (hint: obrońcy tthamu) i reszta nie wiedzieli "osochosi jakby???"

Tymczasem lech... Ręce opadają... Od drużyny która w ostatni łykęt rozklepałą wisłę na jej stadionie 4:1 i to w pełni zasłużenie (mówię to jako fan wisły) oczekiwałem DUŻO więcej... a tu lipa... porażka 1:2 i jeszcze dwie identyczne bramki stracili...

Widać jeszcze brak ogrania piłkarzy lecha w pucharach jednak mam nadzieje, że rozbiją austriaków na własnym stadionie ;)

Chyba jestem niepoprawnym optymistą :D ale trzeba wierzyć i kibicować bo punkciki do rankingu potrzebne jak diabli...

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

az mi wstyd, ze nie chcialo mi sie dupy ruszyc i isc na mecz.... ;/

 

mialem przeczucie, ze przejda, ale nie spodziewalem sie takiego spotkania O_o

chlopaki pokazali sie ze swietnej strony, walczyli i mimo nieudolnego sedziego (daleki jestem od pomowien, ze oszust czy cos, po prostu slabo sedziowal) potrafili wygrac. swietny peszko, lewandowki, ladnie Murawski i Arboleda

zaje,biscie

Odnośnik do komentarza
Gość konstant

Widzieliscie transparent - "KIEDY PUSZCZAM BĄKA - MOWIĘ JACEK" ? mehehehe :lol:

Staruszek powinien sobie dac spokoj z pilka - zwykly boiskowy cham.

A mecz byl rewelacyjny, az sie dziwilem jak w 120min. pilkarze Lecha dalej zapieprzali.

Edytowane przez konstant
Odnośnik do komentarza

Losowanie odbędzie we wtorek (7 października) w szwajcarskim Nyonie. Początek ceremonii o godz. 12.00.

 

Podział na koszyki: (po myślniku punkty rankingowe)

 

koszyk 1

 

AC Milan (Włochy) - 119.934

FC Sevilla (Hiszpania) - 102.837

Valencia CF (Hiszpania) - 83.837

Benfica Lizbona (Portugalia) - 77.176

Schalke Gelsenkirchen (Niemcy) - 67.078

CSKA Moskwa (Rosja) - 59.437 |

Tottenham Hotspur (Anglia) - 55.996

Hamburger SV (Niemcy) - 52.078

 

koszyk 2

 

VfB Stuttgart (Niemcy) - 52.078

Ajax Amsterdam (Holandia) - 51.610

Olympiakos Pireus (Grecja) - 51.525

Deportivo La Coruna (Hiszpania) - 46.837

Club Brugge (Belgia) - 41.810

Spartak Moskwa (Rosja) - 40.437

Paris Saint-Germain (Francja) - 37.380

SC Heerenveen (Holandia) - 35.610

 

koszyk 3

 

Rosenborg Trondheim (Norwegia) - 35.400

Udinese Calcio (Włochy) - 34.934

Feyenoord Rotterdam (Holandia) - 33.610

Sporting Braga (Portugalia) - 33.176

Slavia Praga (Czechy) - 31.496

Manchester City (Anglia) - 30.996

Galatasaray Stambuł (Turcja) - 30.469

Sampdoria Genua (Włochy) - 28.934

 

koszyk 4

 

Hertha Berlin (Niemcy) - 27.078

Partizan Belgrad (Serbia) - 25.527

AS Nancy (Francja) - 25.380

Portsmouth FC (Anglia) - 24.996

Aston Villa (Anglia) - 24.996

Racing Santander (Hiszpania) - 24.837

FC Kopenhaga (Dania) - 23.748

Dinamo Zagrzeb (Chorwacja) - 17.836

 

koszyk 5

 

AS Saint-Etienne (Francja) - 17.380

VfL Wolfsburg (Niemcy) - 16.078

Standard Liege (Belgia) - 14.810

FC Twente Enschede (Holandia) - 14.610

NEC Nijmegen (Holandia) - 12.610

Metalist Charków (Ukraina) - 10.932

Lech Poznań (Polska) - 6.973

MSK Żylina (Słowacja) - 4.070

------------------------------------------------------------------

grupa "śmierci" (dla Lecha): Milan, Ajax, Man City i Aston Vila

grupa do przejścia: CSK/Tottenham, Hereenveen, Slavia, Kopenhaga.

 

Łatwo nie będzie, ale szykują się ciekawe mecze w poznaniu:)

Edytowane przez luk_ash
Odnośnik do komentarza

Lech - rewelacja. Ale jak się ma trenera, który za brak charakteru potrafi zabić, to się ten charakter pokazuje. Akcja z transparentem mistrzostwo świata. Dramaturgia kapitalna. Najlepszy mecz w tym roku w wykonaniu polskich drużyn jaki widziałem.

 

Wisła - hmmm, nie zrobili tego co Lech. Totenham pokazał, że lepiej inteligentnie stać niż głupio biegać. Zabrakło siły i walki do upadłego.

 

 

Sędziowanie ostatnio jest coraz gorsze.

Odnośnik do komentarza

Spodziewałem się po Wiśle, gry na poziomie drugiego meczu z Beitarem czy Barceloną. Jednak ci zagrali słabo, tak jakby to oni pierwszy mecz wygrali 2:1. Zrywy pod koniec połówek spotkania to za mało na Totenham. Szkoda, bo anglicy wielkiego futbolu nie pokazali, byli w naszym zasięgu. Cóż, teraz się nie udało, może za rok się uda :/

 

Co do Lecha, gratulacje...tak emocjonującego meczu dawno nie widziałem, emocje do ostatniej sekundy ( co prawda mecz zacząłem oglądać od 75 minuty bo tyle mi zajął powrót po Wiśle do domu :P ). Futbol miły dla oka, bardzo ofensywny - jedyne co Lech musi wyeliminować to w końcu musi przestać głupio tracić bramki. Jeszcze raz gratuluje i życzę Poznaniakom powodzenia w grupie ;)

 

PS. Sędziowie byli niesamowicie trefni :/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.