Skocz do zawartości

Pytania różne, różniste


Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Lucek napisał:

@milandokładnie tak, jedyny w jakiego wierzę

 

 

opisywałem to gdzieś tutaj, ale ponoć ktoś kto zamówił to auto ostatecznie okazał się niewypłacalny i generalnie myk polegał na tym, że w czerwcu 2014 mieli jeszcze w salonie samochód z końcówki 2013. Przeglądałem otomoto, zobaczyłem że salon koło domu właśnie wystawił na sprzedaż dokładnie taką sztukę jak chciałem, pojechałem tam od razu i kupiłem. To jest wersja M Limited, która zahacza o L - poza standardem kamera cofania, czujniki, przyciemniane szyby, duża nawigacja, dwustrefowa klima i jeszcze jakieśtam bajery, o których nie pamiętam.

To nic tylko pozazdrościć :) Ja tam kłopotu nie mam i jestem strasznie zadowolony z samochodu. To tutaj na forum ludzie piszą że a felgi 17 a ledy a coś tam. Klub malkontentów. Ja nawet przed postem na forum nie myślałem o ledach czy felgach 17 :D . Kia ogólnie ma świetne recenzje a ceed po lifcie bardzo mi sie podoba. Cena też uważam dobra za samochód w wersji L z dodatkowymi bajerami jak podgrzewana kiera czy szyba przednia i kolorem wybranym własnoręcznie (też swoje kosztuje).  Dodatkowo silnik  najwyższa wersja. W każdym razie  ja jestem za(pipi)iście szczęśliwy że zaraz odbieram auto :) 

 

No ale gdybym miał gdzieś sportage za 72 k z dobrym wyposażeniem i silnikiem to bym rzucił to wszystko i nawet zaliczke (pipi)ał xD

 

@milan no ja nawigacji nie brałem bo wole janosika a jak będę chciał mapke w samochodzie to mogę google maps przez android auto :P

Odnośnik do komentarza

No tak, jedyne na co można narzekać w tej nawigacji to częstość aktualizacji - raz w roku. Nadaje się nieźle do jeżdżenia po mieście, w trasie z 2 razy zdarzyło się, że brakowało jakichś dróg. Da się z tym żyć, i tak jak pisałem, szczególnie w miescie nie sprawia problemów. Najbardziej to bym chciał mieć wlasnie android auto i nawigacje google na ekranie w środku, ale kto to widział takie rzeczy w samochodach 5 lat temu :(

Odnośnik do komentarza

To zależy od miasta pewnie, w Polsce to  non  stop jeżdzę wg niej polami, połowy autostrad i  esek nie ma, Poznań niby jest, ale organizacja się zmienia, google wie o  tym w ciagu dnia, tutaj nawet nie wiadomo czy kiedykolwiek to uwzględnia

Ale android auto działa ok,  chociaz nie uzywam

Edytowane przez milan
Odnośnik do komentarza
40 minut temu, Lucek napisał:

Najbardziej to bym chciał mieć wlasnie android auto i nawigacje google na ekranie w środku, ale kto to widział takie rzeczy w samochodach 5 lat temu :(

W BMW chyba dalej tylko od niedawna Apple Carplay bez AA i niestety płatny, chociaż gościu z carwow wspominał w teście nowej trójki, że jednak się ugną i AA również dodadzą. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, milan napisał:

To zależy od miasta pewnie, w Polsce to  non  stop jeżdzę wg niej polami, połowy autostrad i  esek nie ma, Poznań niby jest, ale organizacja się zmienia, google wie o  tym w ciagu dnia, tutaj nawet nie wiadomo czy kiedykolwiek to uwzględnia

Ale android auto działa ok,  chociaz nie uzywam

 

a to we wrocławiu się spisywała całkiem nieźle, w Niemczech nawet informacje o korkach wyświetla! Ale ty chyba i tak masz nowszą wersję całego tego systemu

Odnośnik do komentarza

Mam, ale Navi nie potrafi sciagnac informacji o korkach, łaczy się niby, ale nic nie wystwietla, nie chce mi sie nawet podjezdzac do KII z tym.

 

Poza tym uważam ze przycisk "komend głosowych" na kierownicy powinien tez obslugiwac wbudowaną nawigacje a nie ze działa dopiero po podlaczeniu android auto.

Edytowane przez milan
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, blantman napisał:

To tutaj na forum ludzie piszą że a felgi 17 a ledy a coś tam. Klub malkontentów.

Niewdzięczna biczo ty. Chcesz lizania po (pipi)u to idź do zakupów growych. 

Sam dupe zawracasz że wyglad dla Ciebie nie taki istotny a potem lecisz z pytaniem o felgi. 

Edytowane przez mozi
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, mozi napisał:

Niewdzięczna biczo ty. Chcesz lizania po (pipi)u to idź do zakupów growych. 

Sam dupe zawracasz że wyglad dla Ciebie nie taki istotny a potem lecisz z pytaniem o felgi. 

 

Mozi daj spokój koledze. Pierwsze auto z salonu. Przy następnym będą już inne kryteria. Pamietam jak w 2009 kupowałem pierwsze prywatne auto z salonu (Corsa D). Alusy? Daj spokój gadżet dla snobów hehe teraz mimo że wiem, że można bez tego jeździć to nigdy bym nie nabył auta bez Alu felg. No i może dojdzie do blanta że światła full led to nie jest bajer co ładnie wygląda, a patent który podnosi bezpieczeństwo i komfort jazdy w nocy.

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, balon napisał:

 

Mozi daj spokój koledze. Pierwsze auto z salonu. Przy następnym będą już inne kryteria. Pamietam jak w 2009 kupowałem pierwsze prywatne auto z salonu (Corsa D). Alusy? Daj spokój gadżet dla snobów hehe teraz mimo że wiem, że można bez tego jeździć to nigdy bym nie nabył auta bez Alu felg. No i może dojdzie do blanta że światła full led to nie jest bajer co ładnie wygląda, a patent który podnosi bezpieczeństwo i komfort jazdy w nocy.

No ale fajnie piszecie o tym po tym jak samochód dawno zamówiony. Jakoś nikt nie pisał o ledach że to taki mus kiedy pytałem się o rady co do kupna auta. I nie uważam aby to był tylko wygląd. Tylko wygląd to jeżeli mówimy o felgach 17.  Bo komfort jazdy lepszy na 16:)

Odnośnik do komentarza

Nie sądzę, że odczujesz jakąś różnice w komforcie między 16 a 17 cali. Chyba że chodzi o komfort psychiczny, że 16 trudniej zarysować. Światła full led  (szczególnie aktywne) doradzam każdemu od kiedy je użytkuje od 1,5 roku. Pisałem już tu nie jeden spust. W twoim przypadku może faktycznie odpuściłem bo bałem się rekacji milana  :)

Odnośnik do komentarza

Tak jak myślałem, ceed w żadnej opcji nie ma tych świateł o ktorych snujesz baśnie po raz 20. Więc zamiast raz z szacunku do blanta chociaz doczytac i nie gadac ze ledy musza być a najlepiej takie jak mam od 1,5 roku to moze skońcmzy na tym, ze różnica między ledami  blanta w L a full ledami w BL to jednak głównie estetyka, nic co miało by przesadzic ze blamnt umrze w trakcie nocnej podrozy, ktorych chyba tyle nie bedzie bo nie handluje odkurzaczami w rzeszowie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Może ja nie rozumiem tej  technologii, bo wydaje mi  się że ledy zależa od samochodu jakim  się jedzie, raz jechałem q8 z aktywnym oświetleniem, i było jak pisze balon, część swaitel była przygaszanych gdy jechał  samochód z naprzeciwka, na zakretach "skręcały".

Ale gdy jechałem zastepczym full led ceedem, to nie zauwazylem tego inteligentnego zarzadzania oświetleniem.

 

Więc albo jest róznica w zamianie halogenów na ledy a ledami  aktywnymi, albo ja mnie oszukano gdy dostawałem zastepczy. W ulotce tego ceeda 2019 raczej by  się chwalono opcją aktywnych ledów gdyby były.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...