Skocz do zawartości

Pytania różne, różniste


Rekomendowane odpowiedzi

W tej chwili zwykle trafia się na takie opcje:

- halogen

- xenon (na wymarciu, zastępowane przez statyczne LED)

- statyczne LED (Full LED)

- LED z jakimiś systemami doświetlania zakrętów, skrzyżowań, itp.

- aktywne LED (matrix LED, IntelliLux, Multibeam, IQ.Light itp.) z dynamicznym sterowaniem wiązką światła, pozwalającym na jazdę na długich cały czas

- pierwsze kombinacje ze światłami laserowymi (np. Audi A8).

 

Blantman i tak ma głównie po mieście jeździć, więc aż takiej to różnicy w jego przypadku nie robi.

Odnośnik do komentarza

No pamiętam, że to akurat pisałem, że on pewno głównie miasto i chyba mało nocy więc dla niego to nie jest mus. Pamiętam, że tak pisałem z szacunku dla niego!

 

 

ps. ja użytkuje Led Dynamic Light Assist. Po raz nty dla milana! Dla mnie wynalazek na równi z VR jeżeli chodzi o ilość wypowiedzianych „o ja pier dole!” 

 

edit: Mustang jeszcze bixenon jest często czyli mijania i drogowe w xenonie. 

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza

:)

:)

 

jedna dla balona druga dla moziego

9 minut temu, Mustang napisał:

W tej chwili zwykle trafia się na takie opcje:

- halogen

- xenon (na wymarciu, zastępowane przez statyczne LED)

- statyczne LED (Full LED)

- LED z jakimiś systemami doświetlania zakrętów, skrzyżowań, itp.

- aktywne LED (matrix LED, IntelliLux, Multibeam, IQ.Light itp.) z dynamicznym sterowaniem wiązką światła, pozwalającym na jazdę na długich cały czas

- pierwsze kombinacje ze światłami laserowymi (np. Audi A8).

 

Blantman i tak ma głównie po mieście jeździć, więc aż takiej to różnicy w jego przypadku nie robi.

Jest jeszcze częste polączenie halogen plus statyczne LED

Czasami bez drogowych i mijania, czasami też bez kierunkowskazów, rozne zestawy

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

O akurat to doświetlanie zakretów ledami znajduje się w moim ceed :) Właśnie coś takiego może być fajne. I w sumie wszystkie światła poza drogowymi i mijania mam ledowe więc źle nie jest ale nie widziałem sensu w dopłacie. Przynajmniej uspokoiliście mnie bo dilera w salonie pytałem się czy te ledy to tylko ozdoba czy coś jeszcze i on mi powiedział że to tylko lepszy efekt wizualny. Czyli chyba nie kłamał bo nie widzę żadnego dynamicznego systemu w samochodzie kia. 

 

A co do AC to też użytkuje samochód z żoną i to taką co prawko zdała 3 lata temu. Odkąd zdała prawko mam ac z ubezpieczeniem zniżek polecam. Raz już skorzystałem w starym samochodzie :)

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, krupek napisał:

Jak to zabrzmiało. Gorszy sort żony :yao:

nieee po prostu pierwsze dwa lata jeździła troszkę niepewnie. Raz cofając w domu handlowym przytuliła się do samochodu po drugiej stronie uliczki. W każdym razie zniżki uratowane a poszła naprawa z ac zderzaka tylnego 

 

Cieszę się że uczyła się jeździć na starym samochodzie teraz już w miare pewnie na drodze. 

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dzisiaj jest niedziela i siedzę w pracy i wymyśliłem sobie, że pełnego AC do używanego samochodu nie potrzebuję. Do ubezpieczyciela dzisiaj niestety nie zadzwonię xd.

 

Jestem za to zainteresowany mini casco od kradzieży bo samochód trzymam pod blokiem. Czy orientuje się ktoś z Was do jakiego wieku samochód można ubezpieczyć w takiej opcji?

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...