Skocz do zawartości

Pytania różne, różniste


Rekomendowane odpowiedzi

No musze duplikat wyrobic, wiec cos kolo 50-100zl, albo przerejestrowac furke na nowe numery, wiec ~200zl. Problem w tym, ze fura jest w rodzinie od x lat zarejestrowana na starego, wiec ma blachy z innego powiatu, wiec musze wyslac dowod poczta, bo nie ogarna mi tego na miejscu w Warszawie ;/

 

To nie tak, ze smigam celowo bez blachy, bo to kompletnie stockowe, srebrne E36 w najbardziej meskiej budzie, czyli kompakt. Nawet mpakietu nie ma. Jak sie tym przemieszczam po ulicach to jestem niewidzialny dla wszystkich.

 

Na komisariacie powiedzieli mi, ze jak trafie na policjanta z gorszym humorem to mi mandat wlepi i dowod zatrzyma xD (pipi) nie oplaca sie byc uczciwym ;/

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

W sumie to przy aucie nowym dostałem dobrą ofertę na pakiet dilerski (składka równa około 3% ceny auta). Firmy ubezpieczeniowej nie miałem do wyboru, ot przejąłem z inwentarzem - pełna opcja, bo póki auto jest banku, to ochrona przed wszystkim included.

 

W sierpniu wznowienie, to sam się zastanawiam czy gdziekolwiek dostanę full pakiet AC/OC na auto firmowe, wymagany umową leasingową, za mniej niż ~2300 zł. Z ciekawości te rankomaty mogę przeszukać, ale tam jak dobrze kojarzę, cała kalkulacja mocno zależy od tego czy auto jest prywatne, czy "służbowe".

 

@milan za auto z salonu, czy używkę taka cena? Nową Kijankę chyba kupowałeś z tego co kojarzę. 1300 zł to pod koniec żywota składkę za Hjundaja i30 buliłem (AC+OC), gdy był wart może z 20.000 katalogowo. To autko warte ponad 3x tyle za 1400 zł to :notbad:

 

 

Edytowane przez _Red_
Odnośnik do komentarza
W dniu 27.01.2019 o 14:54, triboy napisał:

Potrzebuję jakiś program, w którym będę mógł zaprojektować pokój wraz z delikatną aranżacją wnętrza. No i żeby dało się poruszać w 3D.

 

Ktoś? Coś? 

 

Nadrabiam forum, troche mnie nie bylo, wiec nie wiem czy sie jeszcze przyda.

https://www.homestyler.com/int/

 

Prosty program, w ktorym mozesz narzucic pomiary i zobaczyc wszystko w 3D. Ma rowniez meble z IKEA oraz innych popularnych firm do domu/biura.

Odnośnik do komentarza
W dniu 29.04.2019 o 13:34, milan napisał:

za picanto które brałem w 2017, na dzien dobry było 2100 chyba, a po roku znalazłem PZU za 1350.

Wlasnie sie dowiedzialem, ze jesli wezme inna ubezpieczalnie, niz 3 faworyzowane przez leasingodawce, to musze złożyć wniosek weryfikacyjny za 300 zl (kazdorazowo), czy oferta OC/AC spelnia wymogi leasingu i czy bank ja akceptuje. Je.bani, to oszczedze gdzies pare stow a wydam od razu na formalności. 

Edytowane przez _Red_
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

Dziwne, że jeszcze tak mało golą za zezwolenie wyjazdu autem za granicę, w sumie dla nich to łatwy grosz, bo chyba każdy liczy się z wyjazdem poza cebulandie. 

 

Przy wycenie ubezpieczenia podajecie roczne przebiegi poniżej 10k km licząc na tańsza składkę? :nosacz3: 

Edytowane przez Pajda
Odnośnik do komentarza

To tylko tak wspomnę, że podaję się też aktualny przebieg auta i w razie gnoju to dajemy pięknego asa dla ubezpieczyciela, gdy okaże się, że jednak robimy więcej kilometrów rocznie. 

Ja już raz miałem przygodę z tytułu nieścisłości w tej deklaracji, więc lepiej nie oszczędzać na składce 50zl.

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Pajda napisał:

Dziwne, że jeszcze tak mało golą za zezwolenie wyjazdu autem za granicę, w sumie dla nich to łatwy grosz, bo chyba każdy liczy się z wyjazdem poza cebulandie. 

 

Chyba 50 zl kosztowalo jednorazowo na caly okres leasingu. Teraz tylko wyjechacza granice trzeba.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...