Skocz do zawartości

Battlefield: Bad Company


Rekomendowane odpowiedzi

Kolejna sprawa: ostatnio używam praktycznie przez każdy ''meczyk ''jednego czołgu: naprawiam go co jakiś czas , szanuję , ponownie wsiadam i akcja, ale najlepsze jest to ,że w trakcie naprawiania do pojazdu wskakuje inny kolo z mojej drużyny i daaaalej !!! jedzie sobie i strzela wesoło .

 

A to już klasyczne zagranie znane serii Battlefield od samego początku :D !.

 

Stąd moje pytanie : Jak walczyć z niekompetencją i głupotą na froncie ?????

 

H** im w d*** , bierz snajpera i zacznij gdzieś kampować.

 

Nieważne : snajper, specjalista , wszyscy chcą kierować czołgiem

 

Snajper za sterami helikoptera.... Gdzie oni mieli takie przeszkolenia ? :P.

Odnośnik do komentarza
strzelal ktos snajperka o nazwie GOL???

Ja strzelałem, całkiem fajna, często używam :). W BF nie liczy się siła snajperki tak naprawdę, jeśli jesteś dobrym snajperem zwracaj uwagę na Speed i Accuracy, Power ma znaczenie tylko jeśli jesteśmy na jakimś serwie z lagami.

 

Hmm...macie cos do snajperow??

Mam tylko to że są praktycznie niewidoczni w krzakach, koło drzew (to wada .... dla wroga :P), i to że ich strój kojarzy mi się z Wookie ze Star Wars :P <joke - buahahahhahahhah, brilliant brillian !> .

 

 

Odnośnik do komentarza
H** im w d*** , bierz snajpera i zacznij gdzieś kampować.

 

 

He,he nie mam za bardzo cierpliwości ,żeby kampować...

wolę wbijać się w wir walki .

 

Mam takie pytanko: w sytuacji kiedy jako support rozdaję apteczki i sporo ich leży na ziemi , to gracze z przeciwnej drużyny mogą się nimi ''posiłkować" ?

Edytowane przez SORROW
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
H** im w d*** , bierz snajpera i zacznij gdzieś kampować.

 

 

He,he nie mam za bardzo cierpliwości ,żeby kampować...

wolę wbijać się w wir walki .

 

Mam takie pytanko: w sytuacji kiedy jako support rozdaję apteczki i sporo ich leży na ziemi , to gracze z przeciwnej drużyny mogą się nimi ''posiłkować" ?

Moga :D

Odnośnik do komentarza
Jakie lagi, jaka łączność? Ja tam nie mam żadnych problemów. O.o' Grę mam już od bodajże dwóch tygodni i może z dwa razy miałem lagi wieczorną porą.

 

Dostawca neta: Neo 512kb

Wersja gry: Battlefield: B-Company Gold Edition PAL (Anglik)

 

Ewenement na forum? xD

Niekoniecznie miałem podobnie tylko ze Neo 1Mb :D .

Jak możesz to mnie dodaj don znajomków.

Odnośnik do komentarza

ja gram praktycznie codziennie od dnia premiery i takze zadnych ale to zadnych lagow, moze z 2 albo 3 DC dostalem, a tak elegancko smiga ze hej, raz mialem tylko lagi w dniu kiedy na kilka godzin zresetowali staty ,ale to wszyscy mieli.

 

ktos tam wyzej pisal o snajperce PAL, ze nie uzywal jeszzce i nie wie kiedy, pytanie : a zrobiles UNLOCK tej broni kolego?

 

jak ktos cche moze dodac mnie do znajomych,niedlugo wyjdzie patch co bedzie mozna robic priv room, czyli bedzie mozna grac tylko w swojskim towarzystwie czy tez clan mecze.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość Gosc_kozanec_*

A ja mam takie pytanie posiadam gold edition i dostałem kod ze zdrapką i nie chce mi odblokować broni,wszystko wpisuje tak jak trzeba w reedem code i nie działa.Co może być tego przyczyną? :huh:

 

A co do gry to jest KOZAK tylko komunikacja głosowa to jest porażka nic nie słychać;/

 

Mój ps ID kozanec dodawać mnie do listy :D

 

Odnośnik do komentarza
od jakis 3 dni niemoge grac online w BF: BC demo online , wyskakuje komunikat ze niema dostapnych serverow, czyżby wyłaczyli servery czy tylko u mnie tak jest?

Od czwartku mieli wyłączać serwery demo dla Battlefielda(sadze ze wszystkie),bo to co w chwili obecnej dzieje się na full wersji wola o pomste .

Skandal ktoś powinien za to beknąć i to ostro,mnie tłumaczenie typu-ze względu na duże zainteresowanie mogą zdarzać się problemy z połączeniem(nie cyt. dosłownie)na serwerach obsługujących Battlefield.

To na co liczyli Ci Panowie i Panie?? Na klapę tytułu??Przecież po odłączeniu serwerów demo sprzedaż Battlefield może(a raczej na pewno)się zmniejszy.

Jesli ktos kocha sie w skaczacym obrazie znikajacych teksturach,lubi przenikac przez sciany niczym gaz musztardowy ,a takze obraz zamrożony :wkurzony: (idealny na upaly)

TO SZCZERZE POLECAM TEN TYTUŁ ZAKUPIĆ JUŻ TERAZ..

PS :a było tak pięknie

(neo 1MB)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.