Skocz do zawartości

Battlefield: Bad Company


Rekomendowane odpowiedzi

od jakis 3 dni niemoge grac online w BF: BC demo online , wyskakuje komunikat ze niema dostapnych serverow, czyżby wyłaczyli servery czy tylko u mnie tak jest?

Od czwartku mieli wyłączać serwery demo dla Battlefielda(sadze ze wszystkie),bo to co w chwili obecnej dzieje się na full wersji wola o pomste .

Skandal ktoś powinien za to beknąć i to ostro,mnie tłumaczenie typu-ze względu na duże zainteresowanie mogą zdarzać się problemy z połączeniem(nie cyt. dosłownie)na serwerach obsługujących Battlefield.

To na co liczyli Ci Panowie i Panie?? Na klapę tytułu??Przecież po odłączeniu serwerów demo sprzedaż Battlefield może(a raczej na pewno)się zmniejszy.

Jesli ktos kocha sie w skaczacym obrazie znikajacych teksturach,lubi przenikac przez sciany niczym gaz musztardowy ,a takze obraz zamrożony :wkurzony: (idealny na upaly)

TO SZCZERZE POLECAM TEN TYTUŁ ZAKUPIĆ JUŻ TERAZ..

PS :a było tak pięknie

(neo 1MB)

Nie wiem w jaki sposób wyłączenie serwerów dema może wpłynąć na sprzedaż gry. Każdy zainteresowany miał możliwość zassania dema z PSS i zagrania w nie. Postanowili wyłączyć serwery, wyłączyli, finito. Tak samo było z betą MGO. Pograliśmy, wyłączyli. I nie dramatyzuj z tymi lagami, bo nie jest to problem na taką skalę na jaką go wynosisz. Fakt, faktem, że powinni jeszcze wiele poprawić.

 

Napiszę swoje rewelacje po raz -enty. Lagi uświadczyłem może ze 3-4 razy wieczorną porą. Większość z moich znajomych ma neta 1Mb i również nie mają żadnych tego typu problemów. Ja na dodatek mam neta 512kb.

Odnośnik do komentarza

Boze ludzie co wyscie sie tak uparli na to, ze wystepowanie lagow badz nie, zalezy od szybkosci lacza (upload czy download, nie wazne) tak naprawde to ma tyle wspolnego co... sam nie wiem co. Wy naprawde myslicie, ze granie w gierke zuzywa wam caly upload czyli zalozmy 50kB/s? (512kb/s) albo co smieszniejsze 100kB/s (1mb/s)? No dajcie spokoj... Jasne, ze mozna spokojnie grac na 512 laczu jak to napisal moj poprzednik bo to nie ma nic wspolnego z lagami. Powodow jest wiele jak na przyklad zagubione pakiety i nawal ludzi na laczach czy wlasnie obciazenie serwerow gry (czego ja nie uswiadczylem grajac u siebie na smierdzacym blueconneccie). BTW ja mam lacze 1,5mb/s i mam mega lagi ZAWSZE, pingi rzedu 150ms-200ms i myslicie, ze to jest spowodowane tym, ze mam slaby DL badz UL? Nie... dlatego, ze siec GSM taka ma charakterystyke, nie chce mi sie tlumaczyc szczegolow...

Edytowane przez napletator
Odnośnik do komentarza

Panowie w tu nie chodzi o prędkość łącza tylko o grę lub o serwery lagi wystempowały tylko po patchu i w godzinach wieczornych tak ich nie było to wina patcha ja bym sie martwił o problem łoczności po 3 mapkach ona niknie i w tym problem a nie wspomnę o klanówkach a mjanowicie że ich niema naet tej opcji nie dali olewka graczy czy głupota developera?Ale jeszcze jedna rzecz mnie nie pokoi patch we wrześniu będzie priv inny system łonczności takie zmiany w grze wtedy to takie lagi bendą że wogóle konsola siądzie

mam neo 1m i działa ładnie no oprucz łonczności

Odnośnik do komentarza

..................................................................................................

Twoj post zostal napisany w taki sposob, ze ledwo go zrozumialem -.- A tak wogole, to jaki patch zostanie wydany we wrzesniu? Co on wprowadzi? Teraz jest juz po patchu z conquestem i nie mam lagow, mam nadzieje, ze z nowym patchem tez tak bedzie ( lagi tylko na poczatku a potem unormowanie ).

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Mnie tez mozecie smialo dodawac ;] Mam nadzieje, ze znajdzie ktos z was gra na monitorze, wtedy moglibysmy pogadac przez TS czy cos - bardzo ulatwia to grania. Anyway, jesli ktos jest chetny na helikopterowe rajdy po punkciki to jestem chetny :D Heli + ja jako support (moge go naprawic itp itd) + ktos jeszcze kto umie grac = fura punktow :P No moze przesadzilem (na ladzie mozna tez tyle zdobyc jak nie wiecej), ale takie helikopterowe rajdy to IMO jest wiekszy fun (zarowno jako sterujacy jak i pasazer).

Odnośnik do komentarza
Mnie tez mozecie smialo dodawac ;] Mam nadzieje, ze znajdzie ktos z was gra na monitorze, wtedy moglibysmy pogadac przez TS czy cos - bardzo ulatwia to grania. Anyway, jesli ktos jest chetny na helikopterowe rajdy po punkciki to jestem chetny :D Heli + ja jako support (moge go naprawic itp itd) + ktos jeszcze kto umie grac = fura punktow :P No moze przesadzilem (na ladzie mozna tez tyle zdobyc jak nie wiecej), ale takie helikopterowe rajdy to IMO jest wiekszy fun (zarowno jako sterujacy jak i pasazer).

Yabollek piona. Ostatnio zayebiście się grało. Dobry z ciebie gunner. :D

 

Ja też chętnie zagram, najlepiej od godziny 16-17. :)

Odnośnik do komentarza

heh, pogrywałem do wczoraj w demo, lagi były rzadko, pomyślałem kupie pełną wersje, będą wszystkie mapy, "nowy" tryb, cuda na kiju, wrzuciłem płytke z bbc do napędu, pobrało od razu update, iiii jjjazdaa, kraina headshotów stoi przede mną otworem, armia nobów tylko czeka na mój ołów

 

 

no niestety nic z tego nie nastąpiło, może w połowie, bo dostęp do wszystkich map jest, a jak, nowy tryb jest, tylko grać się nie da, lagi są okropne, cały czas albo nie idzie strzelać, albo cofa mnie ciągle o metr do tyłu, ehhh, myślałem że w demie jak lagów nie było (były, ale sporadycznie) to w pełnej wersji też nie będzie, jak zwykle nie doceniłem ea

 

spróbuje jeszcze jutro, może będzie lepiej, te dziejsze mega lagi zwalam na weeked, że niby piątek wieczór, masa ludzi ma czas, serwery przeciążone, itd., ewentualnie jutro zadzwonie do dostawcy netu co by sprawdził czy wszysko w porządku, bo jak na razie lipa

 

 

kurcze sprawdziłem dsl.cz wyszło coś takiego, upload słaby czy mi się tak wydaje? mam mieć 3mbit i 1/4 z tego upload, macie jakieś dobre strony na których można sprawdzić prędkość? wklejcie linki z łaski swojej, może rzeczywiście tylko dzisiaj net mi zwolnił, bo w demo grało się jeszcze do wczoraj normalnie

 

Rychlost připojení k internetu: 2,134 Mbit/s

Rychlost stahování dat: 273,2 kByte/s

Edytowane przez niemrawy
Odnośnik do komentarza

Ja ci powiem tak: lagi czasem bywaja, jednak przewaznie ich nie ma. Mam neostrade 512 i tez czasami mam takie sytuacje, ze cofa mnie o metr itp. jednak to sie zdarza sporadycznie, wieczorem, przewaznie (zarowno wieczorami jak i w srodku dnia lagow nie mam), wiec jesli w demie lagow nie miales to tutaj tez nie powiniennes miec (nie chodzi mi o calkowity brak lagow, tylko sporadyczne wystepowanie lagow, tak jak u mnie ;))

Odnośnik do komentarza

a sprawdz na dls.cz jaką masz prędkoś? porównam, może różnica jest duża na twoją korzyść, będe widział przynajmniej czy to chwilowe i winne serwery czy może mam dzwonić do mojego dostawcy

 

sprawdzałem przed chwilą i mam

 

Rychlost připojení k internetu: 3,025 Mbit/s

Rychlost stahování dat: 387,1 kByte/s

 

tylko nie wiem na ile to jest wiarygodne

Edytowane przez niemrawy
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.