Skocz do zawartości

Woodstock


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 390
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

W sumie byłem rok temu i nie podobało mi się (to przez to wszędobylskie reggae ;/), ale Kreator i Vader kusi... Chociaż pewnie wypadnie mi jakieś wesele i gó.wno z tego będzie ;f A pozatym wkur.wia mnie przynajmniej połowa Łudstokowiczów ;f

Edytowane przez Kruhol CPE
Odnośnik do komentarza

a ja tam glownie ide ze wzgldu na klimat. lubie smiac sie z brudasow, lubie pic piwo i wodke z ludzmi, ktorych nie mam okazji zbyt czesto widywac (Milan, Janol, Zandol), lubie poznawac nowych ludzi i pic z nimi piwo i wodke (Ogi - mam nadzieje, ze mnie nie zawiedziesz), lubie pic tez z tymi ktorych widuje na codzien, i lubie pic nawet z tymi, ktorych nie mam ochoty poznawac (Mlokon, mam nadzieje, ze Cie nie bedzie w tym roku). i ogolnie mozna sie fajnie wyluzowac na kilka dni majac wszystko totalnie w (pipi)e.

 

chociaz z drugiej strony na przyklad na koncert swietlikow pofatyguje sie z przyjemnoscia.

Odnośnik do komentarza
a ja tam glownie ide ze wzgldu na klimat. lubie smiac sie z brudasow, lubie pic piwo i wodke z ludzmi, ktorych nie mam okazji zbyt czesto widywac (Milan, Janol, Zandol), lubie poznawac nowych ludzi i pic z nimi piwo i wodke (Ogi - mam nadzieje, ze mnie nie zawiedziesz), lubie pic tez z tymi ktorych widuje na codzien, i lubie pic nawet z tymi, ktorych nie mam ochoty poznawac (Mlokon, mam nadzieje, ze Cie nie bedzie w tym roku). i ogolnie mozna sie fajnie wyluzowac na kilka dni majac wszystko totalnie w (pipi)e.

 

chociaz z drugiej strony na przyklad na koncert swietlikow pofatyguje sie z przyjemnoscia.

o, bez kitu xD

 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

no co by nie mówić to zrobili totalny rozpier.dol, pozamiatali wsio i wszystkich. Basista rzucił się ze sceny w motłoch, brawa za odwagę. Wall of death i circle pit też niezłe ludzie robili przy ich muzie. Ogółem nieźli z nich jajcarze ^^

 

 

[ech szkoda że musiałem to oglądać na onecie :F]

Edytowane przez koval
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...