Skocz do zawartości

Woodstock


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące temu...
  • Odpowiedzi 390
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 7 miesięcy temu...
  • 4 tygodnie później...

@Masorz Ja po dziewięciu razach, zrezygnowałem w tym roku. Rozciągnięcie festu do pięciu dni i wrzucenie na warm up party Suicidal Tendencies, kapelę numer jeden tego festu dla mnie, przelało czarę goryczy sprzedałem bilety i odpuszczam. Nie będę siedział w Czechach prawie tydzień, żeby wszystko co mnie interesuje, a czasem jest tego tylko parę kapel jednego dnia. Nie jeżdżę na festiwal tylko muzykę i w tym roku Czechom podziękuję. Oczywiście liczę na twoje wrażenia jako świeżaka ;)

Edytowane przez Pryxfus
Odnośnik do komentarza
  • 10 miesięcy temu...

Ja ostatnio byłem w 2008 roku, jeszcze nie było tego podziału na płatne i darmowe pola. Sam nie wiem, czy dziś by mi odpowiadało spanie 3 noce w jakimś namiocie pośród darcia mordy i muzy ze sceny, czy tam głośników. Nie te czasy chyba, przyzwyczaiłem się do komfortu, a "woodstock" to ja mogę sobie zrobić w domu, na wygodnej kanapie :/

No i te toi toie, ja pier.dole, pamiętam jak z pewnym dawnym forumowiczem (chyba nie postuje, albo ma altera), miałem już wracać, źle się czułem po tych zapiekankach 50 cm, oraz nie sraniu 3 dni. Bo przecież w lesie się nie zesram, ani w toi toiu . No, ale jak poszliśmy na stację, zrobiłem tam kupę, to od razu powiedziałem "ja zostaję" :) 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Coś w tym jest co piszesz. Ja jestem z tego sortu ludzi, którzy pamiętają jeszcze stary Jarocin ;) prawdę mówiąc na nim się wychowałem. Namiot raczej odpada bo chyba już za stary też na takie akcje jestem :) Jakiś nocleg jak nie u nas to po drugiej stronie granicy na bank się znajdzie. Prościej będzie jak na 1 dzień skoczymy. Po koncercie w auto i na śniadanie będę w domu ;]

Zobaczymy jak to się ułoży...

Odnośnik do komentarza

Ja się wy...ujać nie dam i moim samochodem na bank nie pojedziemy ;]

Koleś ma autko leciwe ale całkiem na chodzie.. a i też zaoferował się stwierdzając, że jak ktoś mu buta w drzwi wsadzi to weźmie łoma i wyprostuje wink.gif tak trochę żartuje oczywiście. Niemniej auto bez strachu będzie można zostawić na jednym z tych 3 parkingów. A że nie moje to spokojnie można i się napić i lufe skopcić - nie będąc kierowca ;]

 

 

Odnośnik do komentarza
RaiD czyim alterem jesteś?
Przyznawaj się, ale od razu to może Cię ban tylko bokiem minie.
 
Ale ja wiem jak działa Admin, jak wygląda jego centrum dowodzenia i wiem co widzi ... IP itd ... :) absolutnie nie bawię się w jakieś takie akcje z różnymi kontami bo i po co ? ;) fakt, kiedyś miałem tu konto na forum. Było to dawno, mało korzystałem, zapomniałem haseł itd ... fajne forum, chce tu być i nikogo nie wkuwiać :]
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...