Skocz do zawartości

Fast food


Rekomendowane odpowiedzi

jadlem tego majestro - LOL, jakby dyche kosztowal to bym sie zastanowil by wziac drugi raz

wielkosc mizerna, smak totalnie sredniawy (jak mc royal z wiekszym miesem), przegrywa w przedbiegach z drwalem, do tego wielkosciowo drwal podobny i tanszy. No oczywiscie tu jeszcze mamy frytki za 1zl ale to tez czysty marketing bo przy tych parametrach to majestro powinno kosztowac ok 13zl czyli doliczajac srednia porcje frytek po ok 6zl dokladnie tyle ile kosztuje obecnie z tymi promocyjnymi frytasami

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

w końcu zjadłem w barn burgerze w centrum wawy, to co wiele osób zachwalało - i słusznie zachwalali, bardzo bardzo dobry, napewno w pierwszej trójce burgerow jakie jadłem, a może i nawet na pierwszym miejscu

am

wszystkie sładniki mają bardzo dobry wyrazisty smak, czuć że mają w sobie to coś, a nie są jakimiś zwyklymi ochłapami ze sklepu

 

o dziwo jak na knajpe w centrum wawy to ceny są bardzo rozsądne - 26zł za wielkiego burgera ze świetnymi "domowymi" frytkami, + jakies sosiki i mała sałatka to naprawde dobra cena, bywa tak że sam burger potrafi kosztować 30zł (26zł to ja akurat jadłem ale są też za 20zł albo troche ponad 30zł - ceny za zestaw)

Odnośnik do komentarza

jakby  dotad nie mozna było zrobic go z bekonem, litości (pipi)a, kapec jak wszystkie inne.

 

A co do maestro jednak ta wersja fresh o  wiele lepsza,i  chyba jeden z lepszych  burgerów w macu. Mieli racji Ci co mowili  ze  ten serowy to taki  se w sumie, ten drugi  znacznie lepszy.

Czyli jednak ten z roszpunka? Czy roszponka?

Aha, zapomnialbym. Widzialem na scianie galerii dominiskanskiej wielkiego burgera z zapowiedza, ze 1 wrzesnia start. Max Burgers o ile dobrze zapamietalem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...