Skocz do zawartości

Fast food


Rekomendowane odpowiedzi

Tylko co z tego ze promocje. Jesc go.wno bo tanio? No chyba sie nie oplaca tak czy inaczej.

 

Zapomnialem o tej sieci xD Kiedys faktycznie jakos robila. Byly 3 sosy do zestawu, ta ich smieszna pusta bulka. Ale to w czasach przed gyrosowych. Teraz dobry gyros to 14-16zl a ich szorma juz wtedy 18-20zl kosztowala. Ile teraz te psie rzygi kosztujo?

Odnośnik do komentarza

 

http://kfc.pl/menu/nowosci/

 

Niezłe, trza będzie stestować.

 

 

Zjadłem te pepperoni. Bardzo smaczne. Fajny GORONCY sos, dobre pepperoni, fajne przyprawy na wierzchu, dużo sera. Obok Mega Pocketa chyba jedyna zjadliwa rzecz w KFC.

 

 

 

Ale grandera i hotwingsy to ty szanuj

 

 

 

A co do tej ich niby piccy to calkiem fajna. Tez chcialem peperoni ale cos poyebali i dostalem ta druga. Normalnie bym sie upomnial ale bylem taki glodny ze z rozpedu juz polowe oyebalem zanim sie zorientowalem :/

Odnośnik do komentarza

Tylko co z tego ze promocje. Jesc go.wno bo tanio? No chyba sie nie oplaca tak czy inaczej.

 

Zapomnialem o tej sieci xD Kiedys faktycznie jakos robila. Byly 3 sosy do zestawu, ta ich smieszna pusta bulka. Ale to w czasach przed gyrosowych. Teraz dobry gyros to 14-16zl a ich szorma juz wtedy 18-20zl kosztowala. Ile teraz te psie rzygi kosztujo?

 

No własnie cena jest poyebana, bo za sharme musisz dac 32 zł, a za 19 masz lepszego kebapa na talerzu.

Odnośnik do komentarza

Wydaje mi się że sphinx zawsze dużo kasował.

Jak byłem biednym  studentem to wolałem wziąć dziewczyne do lepszej  restauracji i wydac to samo  co za frytki i  cole w sfinksie. Sphinx jak pisał olszmitz atakowal  zawsze dobrymi miejscowkami,  do tego wygląd  i klimat znacznie wyzszy niż zarcie.


btw:

 

w Poznaniu był kiedyś Sioux,  robili  przepyszne hamburgery,  mieli chyba klimaty  amerykanskie,  steki  itd.  To była sieciówka ogolnopolska, czy tylko  w Posen?

Edytowane przez milan
Odnośnik do komentarza

We wro byla jeszcze Piramida. Nie wiem czy ktos pamieta. Taki sfinx ale kelnerkami byly same baby. Tez byly szoarmy i inne wynalazki. Ale to bylo z dekade dobra temu, gdzie 20zl za talerz frytek miesa i surowek byl w miare do przelkniecia. Dzisiaj 32zl za to samo co przed 10 laty w konfrontacji z tym co w gastronomii pojawilo sie na ulicy i nie tylko, to jest ponury zart. Ostatnio Sfinx z Arkad Wroclawskich wyje.bal i otworzyl sie na dworcu pkp. Wiec z tymi miejscowkami moze byc prawda. 


A propos ffodow. W macu sa kupony. Niezle wyglada opcja 30zl za dwa zestawy z podwojnymi kanapkami.

Odnośnik do komentarza

w Poznaniu był kiedyś Sioux,  robili  przepyszne hamburgery,  mieli chyba klimaty  amerykanskie,  steki  itd.  To była sieciówka ogolnopolska, czy tylko  w Posen?

Teraz doczytalem. Tylko posen. We wro nigdy nie bylo, a jak przyjezdzalem do kumpla z pozka to mowil "chodz do siuksa bo tego nigdzie nie masz".

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...