Skocz do zawartości

Fast food


Rekomendowane odpowiedzi

U mnie na wiosce powstała franczyza podróby KFC czyli Felix Chicken. I jak byłem sceptycznie nastawiony w teorii tak w praktyce okazuje się to całkiem zjadliwe. Raz, że tańsze, dwa że lepsze fryty, trzy że grubsza panierka przez co kurak jest bardziej soczysty. Jakby ktoś trafił w okolicy to polecam spróbować.

Odnośnik do komentarza

U mnie na wiosce powstała franczyza podróby KFC czyli Felix Chicken. I jak byłem sceptycznie nastawiony w teorii tak w praktyce okazuje się to całkiem zjadliwe. Raz, że tańsze, dwa że lepsze fryty, trzy że grubsza panierka przez co kurak jest bardziej soczysty. Jakby ktoś trafił w okolicy to polecam spróbować.

Jedliśmy raz Felix Chickena w Zakopanem i faktycznie było zaskakująco smacznie

Odnośnik do komentarza

Jakby kogoś obchodziło jak tam nowe maestro, to śpieszę donieść, że te grilled veggies występują w liczbie 3 kawałków papryki i 1 cukinii, z czego 3/4 znajdowało się poza obrębem burgera, konkretnie to pod nim. Za to bekonu prawie tyle, co wołowiny.

tzn dużo bekonu czy jak? bo jak dużo to biere

 

swoją drogą cukinia poza obrębem? to jeszcze nic, ja kiedyś wziąłem podwojnego wieśmaka z potrójnym wszystkim (przy użyciu customizacji) - dostałem majonez na wierzchu bułki xD w sumie to wszędzie był.

było bardzo dobre, ale u(pipi)iłem sie po uszy xD

polecam taki styl życia

Odnośnik do komentarza

Bekonu do oporu, czego niekoniecznie spodziewałem się po burgerze, którego głównym ficzerem mają być warzywa. W ogóle to oni mają jakiś dziwny, enhancowany nanomaszynami ten bekon, bo normalny tak intensywnie nie smakuje. Coś jak ugryźć czipsa/chrupka bekonowego, na który sypnęło się za dużo przyprawy. Zaczynam podejrzewać, że to jedzenie może być niezdrowe.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...