Skocz do zawartości

Fast food


Rekomendowane odpowiedzi

Przejazdem w Białymstoku w Win Pizza Pub czy coś w tym guście. Ale to można sobie łatwo samemu zrobić na czymś lepszym niż parówka.

 

https://www.facebook.com/winsportbar/

 

tak mi zrobiłeś wtedy smaka że do tej pory pamiętam ten pub ale coś wybrać się nie mogę

Odnośnik do komentarza

dagrasso u mnie w rejonie kiedys bylo bardzo spoko, pozniej to sie zrobil taki szajs ze od lat nie jem, boje sie znowu sprobowac

tele pizza u mnie w rejonie zawsze byla tragiczna ale od paru osob slyszalem, ze zmienil sie wlasciciel na franczyze i daje nakaz by wrzucac wiecej skladnikow wiec moze kiedys sprobuje bo chyba dalej jest promo 3za1

dominium pizza u mnie w rejonie byla, jest i chyba na zawsze bedzie zyebana, bardzo mi nie smakuje pizza tam

pizza hut - ujdzie ale cena to kosmos, absolutnie nie kapuje tych dlugich kolejek bo za to polowe tej kwoty mozna zjesc smaczniejsza pizze gdzie indziej

Odnośnik do komentarza

 

Widac zes swiezak na forum xD

 

baiciarz i tyle

 

 

Szczyt zera to nie mieć hejtera, jak widać mam hejtera, byle jakiego ale mam, jesteś nudziarz i tyle.

 

 

 

Najgorsze dla mnie to Gruby Benek, Pizza Station, Pizza Hut, Telepizza, lepiej kupić jakąś mrożonkę bo taniej wyjdzie i smaczniej

Odnośnik do komentarza

Biesiadowo? Było kiedys u mnie w mieście - pizzy nie pamietam, ale chyba była ogromna. A lokal był klimatyczny, jakies widły wisiały na ścianie, siano. A teraz się dowiaduje że to sieciówka:/

 

W czwartek byłem na pizzy u Włocha. I robię teraz przerwę, miesięczną - od burgerów i pizz. Coś mnie niepokoją te fałdy na brzuchu. A fastfood raz na tydzień, to chyba za dużo, w pewnym wieku :lapka:

Odnośnik do komentarza

Byłem w Maku i maestro burger z serem i frytki do tego nie zrobiły na mnie tym razem wrażenia za tą cenę. To powinno być większe wszystko i tyle. Sprawdziłem za to jalapeno burger i papryczki dobrze palą, sos majonezowy spoko a do tego cebula (trochę jej dużo). Gdyby tylko ten kotlecik był ze 2 razy tak gruby. Macdouble z majonezem, cebulą, podwójnym jalapeno bym sprawdził z chęcią.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...