Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Po ile €? 4zl? Czy hd kosztowal 50 centow?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Były 100 lat temu hotdogi w macu co nie? Pamiętam jak przez mgłę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Berger king też idzie w parówki

22449839_10155975847464015_1487203680642

Pytanie po cholerę. Zostawcie parówki budkom z parówkami, stacjom i Ikei. Innego smaku z mielonej papki tłuszczowo-mięsnej już się nie wyciągnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Lucjan

No czekam na recenzję gorących psów z Maka od Lucjana jak zawsze. :) Ciekawym czy po zjedzeniu ich będzie mnie mdlić tak jak po parówach z Orlenu. No i te bułki...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No mi z lekka podbija się treść do przełyku jak oglądam parówkę Lucjana (he he) na zdjęciu w pełnym rozmiarze.

Najlepszy hotdog jakiego jadłem był w chrupiącej bagietce, z wołowiną chili con carne, warzywami, cebulką prażoną, ojezu. A z tymi podrobami rodem z Żabki to won w ogóle.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przejazdem w Białymstoku w Win Pizza Pub czy coś w tym guście. Ale to można sobie łatwo samemu zrobić na czymś lepszym niż parówka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

oooo mam w domu polską kiełbasę, podpiekę ją, albooo na surowo...? Zadzieram kiece i lece po bagiete. 

Edytowane przez gekon

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Lucek byliscie w hotdogowni na kolataja we wro? Niedaleko dworca. Martwy pies czy cos takiego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to tak, hot dog wygląda obrzydliwie, ale to już wiecie. Ogólnie to przechodziliśmy koło Maka, zobaczyliśmy plakat, że jest takie coś i postanowiliśmy spróbować. Po otwarciu pudełka pomyślałem "o boże, jakie (pipi)", ale! Dodatki takie jak w cheeseburgerze czyli ketchup, musztarda, pikle i cebula (tutaj akurat suszona), bułka smakuje tak samo, a parówka jest za(pipi)istej jakości. Poziom tych lepszych ze stacji benzynowych, jak np parówka z szynki na Orlenie. Podsumowując, wygląda paskudnie, ale IMO lepszy deal w tym momencie niż cheeseburger (I w PL powinno to kosztować IMO tyle samo co cziz).

A w tej hotdogowni we Wro nie byliśmy. Spoko?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Uwielbiałem hot-dogi z Maka. Były tak samo choojowe jak te z Ikei. Bułki miały konsystencje podpasek. Czułem się jakbym przed chwilą kupił go w budce z hot dogami na ulicy nowego  yorku od starego murzyna z rękawiczkami bez palców.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przejazdem w Białymstoku w Win Pizza Pub czy coś w tym guście. Ale to można sobie łatwo samemu zrobić na czymś lepszym niż parówka.

https://www.facebook.com/winsportbar/

tak mi zrobiłeś wtedy smaka że do tej pory pamiętam ten pub ale coś wybrać się nie mogę

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W 3 lokalach, ciekawe czy się przyjmie, w kraju hotdogów ze stacji może być ciekawie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ten angry dog z BK całkiem ok. O(pipi)ałem jeszcze jakąś nową? bułkę Chicago supreme beef, też smaczne. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Widac zes swiezak na forum xD

Edytowane przez Mejm

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dagrasso u mnie w rejonie kiedys bylo bardzo spoko, pozniej to sie zrobil taki szajs ze od lat nie jem, boje sie znowu sprobowac

tele pizza u mnie w rejonie zawsze byla tragiczna ale od paru osob slyszalem, ze zmienil sie wlasciciel na franczyze i daje nakaz by wrzucac wiecej skladnikow wiec moze kiedys sprobuje bo chyba dalej jest promo 3za1

dominium pizza u mnie w rejonie byla, jest i chyba na zawsze bedzie zyebana, bardzo mi nie smakuje pizza tam

pizza hut - ujdzie ale cena to kosmos, absolutnie nie kapuje tych dlugich kolejek bo za to polowe tej kwoty mozna zjesc smaczniejsza pizze gdzie indziej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi