Skocz do zawartości

Fast food


Rekomendowane odpowiedzi

34 minuty temu, Matriks_1111 napisał:

Nie godzinę tylko kilka-kilkanaście minut :P
Teraz jest tak, że robią zamówienie na bieżąco i jeżeli ktoś się pomyli/zrobi za dużo, to idzie do kosza - żadnego przetrzymywania na podgrzewaczu ;)

Godzina.

Wiem co mówię, ponieważ tam pracowałem. Ale to był 2004 rok.

Odnośnik do komentarza

No właśnie ja mówię z doświadczenia osób, które w Mc pracowały w latach 2012-15 oraz tych, które gdzieś tam udostępniają jakieś informacje na bieżąco ;)

Tak czy wspak - żarcie w jakimkolwiek fast foodzie to syf i trzeba się z tym pogodzić - ich burgery nie leżały nawet koło prawdziwego posiadacza tej zacnej kompozycji mięsa, bułki i dodatków ;)

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Matriks_1111 napisał:

Jakość serwowanego w żarcia w fast foodach :yao: No po prostu made my day :dynia:

 

No ale stary jakość żarcia może zmienić się ze słabej na trochę lepszą ale nadal słabą jak w przypadku fast foodów. Nigdzie nie pisałem że kanapki w maku wykraczają poza tę granicę.

 

11 minut temu, Rozi napisał:

Prędzej cię zrobią w (pipi)a w jakimś prywatnym lokalu, niż w sieciówce, bo tam są za duże restrykcje dotyczące produktów.

 

xd

Odnośnik do komentarza

Prawda jest taka, że karton na zawsze powstanie kartonem i nawet jak uformują go w burgera, to nadal będzie to karton :D
A najgorsze jest w tym wszystkim to, że i tak to jemy, a żeby było jeszcze weselej to potem dzielimy się spostrzeżeniami na ten temat i wymieniamy opinię na temat tego co nam bardziej/mniej smakowało :D

Odnośnik do komentarza

To, że fast foody mają swoje normy, to nie podlega żadnej wątpliwości - ja tylko porównuję np. smak i wygląd tego co dostajemy w McDonald's a co np. oferują lokale, które mają w swoim menu burgery z prawdziwego zdarzenia. I może tam się do nich spuszczają i na nie srają, ale przynajmniej to co dostaję wygląda jak burger i mogę go takim nazwać z czystym sumieniem :yao:

Odnośnik do komentarza
21 godzin temu, schabek napisał:

A co jest/bylo lepszego w maku? 

 

bajgiel - nic lepszego tam nigdy nie było IMO

 

2 minuty temu, kes napisał:

Nawet nie wiecie jak bardzo się mylicie, pracowałem 2 miesiące w maku podczas studiów i te standardy jakości to tylko teoria.

 

Zdarzyło mi się pracować w maku przez niemalże rok i na punkcie tych standardów jakości to mieli jakiegoś niezdrowego (pipi)ca. I co teras? No nic, zależy od knajpy. 

Odnośnik do komentarza

Ja przez te 2 miesiące pracowałem w 4 makach (mogli nas wysyłać do wszystkich korporacyjnych restauracji) i w każdym normy teoretycznie były zachowane bo wystarczyło wydrukować nową metkę na przeterminowaną sałatę żeby znowu nadawała się do użytku albo przeklikać timer na tacce z mięsem dzięki czemu kotlety zamiast 20 minut w podgrzewaczu leżały godzinę czy dwie. Z resztą nawet laska która mnie szkoliła w pierwszym dniu pracy mówiła jakie są procedury a jak się w praktyce je stosuje. Menadżerom oczywiście zależało żebyśmy tak robili mniejsze straty większy hajs i może premia wpadnie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...