Skocz do zawartości

Fast food


Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, JJoker napisał:

Lubię gdy Tokar nie pluje jadem i pisze o fast foodach. Osobiście w BK tylko whooper skradł mi serce więc spróbuje w wersji x3 przy najbliższej okazji. 

wez lepiej steakhouse z dodatkowym miesem. Sos bbq, prazona cebula i pyszny tłusty bekon, nie ma lepszej kanapki w sieciowkach

Odnośnik do komentarza

No ja od kiedy kilka lat temu przerzuciłem się na bardzo ostre jedzenie to już big mac bardzo średnio wchodzi ale kiedyś tak jak Mejm pisze. Można było od czasu do czasu zjeść, no ale jak to zawsze w macu pod warunkiem, że trafi się świeżo zrobionego.

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza

Jadłem wczoraj tego Grand Big Mac-a. Dla mnie to jest spoko opcja. Zawsze lubiłem zwykłego bm szczególnie sos, ale dla mnie ta kanapka jest za mała. Grand smakuje jak Big Mac tylko większy tutaj nie ma zaskoczenia mięsa takiej samej na oko grubości jak zwykłe a bułka wielkości mniej więcej Big Tasty.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, MichAelis napisał:

Tylko petra gyros na legnickiej

 

Loo Panie teraz był kosz na WKK i zaraz do ziomka do centrum. Gdzie Rzym, gdzie Krym i co tak późno? Czasami obracam się w okolicach legnickiej to się sprawdzi next time (year?).

 

@Matriks_1111 Nynek jest ale to tylko na mocnej bombie.

Edytowane przez balon
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dobra oebałem tego Sułtana i bardzo spoko jaka na szybkiego kebsa. Naprawdę top topów jak na ten poziom i oczekiwania. Do tego mega mili ludzie. Opinie na fb w ogóle nie przesadzone. Polecam 

 

@MichAelis na bank jeszcze się zgadamy jak będzie cieplej (milej), może nawet jakiś mini zlot się zrobi.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
W dniu 13.02.2018 o 17:43, Matriks_1111 napisał:

A Nynek we Wrocku jeszcze istnieje? Całkiem smacznego frytkebaba tam serwowali z tego co pamiętam - na gastro wchodził idealnie :D

 

Istnieje. (pipi)ie trupem tak, że nawet jakby za darmo te kebsy były to bym nie wszedł. Ale pong chyba lubi. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...