Skocz do zawartości

Fast food


Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio jadłem w subwayu, dałem się zrobić w konia :/

Widzę kanapkę za 12,90, biorę, baba pyta o składniki, mówię jakie, pyta jaki sos, mówię jaki sos, a potem cena wychodzi 22 zeta. 
Co to za z(pipi)ana polityka naciągania? W maku nie mówią czy chcę dodatkową paprykę za dodatkową kase.

To wychodzi że za 12 zeta mam bułkę z mięsem, a reszta dodatków płatna i nie informują o tym? Ładna (pipi)oza.

Odnośnik do komentarza

poinformowano, tyle że każdy, kto pierwszy raz idzie do subwaya zachowuje się jakby miał pisać maturę z fizyki, jadąc wcześniej na trójach z minusem, bo na elektrodzie znalazł gotowca

 

mówisz do słupa, a słup du,pa

Odnośnik do komentarza

No wziałem oliwki, jalapeno, ser jakiś tam już był na miesie + sos musztardowy, sałata chyba też była. 2 kanapki - 40parę złotych. Nic nie mówiła,  że dodatki płatne, kolejka była non stop, pewnie była zmęczona a bluber jest głupi. To był jakiś zjazd z autostrady, połączony ze stacją paliw, więc trochę tym ludziom współczuję - bo ruch tam jak diabli - z samą zapłatą za paliwo stałem pół godziny.

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

No może być ciężko na autostradzie o biedronkę i bułki za 24gr, a w takich warunkach grzybiarz dokonał zakupu.

 

Co do tej ceny to może mają jakieś specjalny kwoty na autostradach. Bo normalnie jest ot niemożliwe i tyle płaci się za "30 cm"". No chyba, że ze zmęczenia się Pani pomyliła.

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

taka prawda, tez raz sie złapałem w subwayu na to xd za kanapeczke 23zł <ok> jak z innymi sieciówkami, jak sa talony mozna poszaleć, ale imo dać 15pln to juz wole krowi odbyt w bergerkingu czy innym macu oszamać

Odnośnik do komentarza

zawsze mam bekę z ciemnego pieczywa w subwayu, które robi się w ten sposób:

 

a)weź białą bułkę

b)opędzluj karmelem

c)zapiecz

e)wspaniałe, zdrowie, ciemne pieczywo

 

była pracowała tam 3 lata na studiach, to co się odjaniepawla w subwayu to materiał na książkę

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, ragus napisał:

zawsze mam bekę z ciemnego pieczywa w subwayu, które robi się w ten sposób:

 

a)weź białą bułkę

b)opędzluj karmelem

c)zapiecz

e)wspaniałe, zdrowie, ciemne pieczywo

 

była pracowała tam 3 lata na studiach, to co się odjaniepawla w subwayu to materiał na książkę

A to norma akurat, dużo burgerowni też ma takie buły.

Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, Rudiok napisał:

Ale przyznajcie się, że pierwsza wizyta w Subwayu w większości przypadków wyglądała jak u grzybiarza. Laska pyta jak gdyby nigdy nic o dodatki i nagle z kawałka bułki robi się ponad 20 zł. A jak jeszcze lokal na autostradzie to więcej okazji do naciągania, bo przemiał duży. I feel you bro.

 

Nie przyznam się, bo wszystko jak wół wypisane jest na tablicy, a o płatnych dodatkach informuje sprzedawca. Oprócz tego +15cm jest jak powiększony zestaw w Macu, od razu wiadomo że będzie drożej (jeszcze raz podkreślam, wszystko jest na tablicy). Także szkoda, że Grzybiarzowi ze zmęczenia naliczyli dodatkowy hajs, ale go tłumaczy zmęczenie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...