Skocz do zawartości

Fast food


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
W dniu 31.07.2018 o 19:47, Plugawy napisał:

Kurła te wciągnąłem się w te donaty, a po nich jechałem, że chemia i syf :(

no nie wiem co z tymi donatami. z nadzieniem malinowym poszedł do kosza po jednym gryzie, z owocami leśnymi i tą posypką jak rozpuszczalna 'herbata' dla dzieci jest ok, z oreo niby chemia i w ogóle strach pomyśleć co tam jeszcze jest, wziąłem kawałek i już miałem wyrzucić bo słodkie jak cholera a i tak całego zjadłem :dunno:a potem żałuję, że zjadłem, jak gruba baba "na diecie" xd to już lepiej kupić batona zbożowego bez gluten by Ann.

 

polecam muffinki z Lidla jagodowe, czekoladowe są tez spoko ale są z dżemem jagodowym i jak dla mnie jest za słodki, jagodowe bez żadnego dżemu.

Odnośnik do komentarza
27 minut temu, mcp napisał:

no nie wiem co z tymi donatami. z nadzieniem malinowym poszedł do kosza po jednym gryzie, z owocami leśnymi i tą posypką jak rozpuszczalna 'herbata' dla dzieci jest ok, z oreo niby chemia i w ogóle strach pomyśleć co tam jeszcze jest, wziąłem kawałek i już miałem wyrzucić bo słodkie jak cholera a i tak całego zjadłem :dunno:a potem żałuję, że zjadłem, jak gruba baba "na diecie" xd to już lepiej kupić batona zbożowego bez gluten by Ann.

 

polecam muffinki z Lidla jagodowe, czekoladowe są tez spoko ale są z dżemem jagodowym i jak dla mnie jest za słodki, jagodowe bez żadnego dżemu.

 

Na tą chwilę, zdecydowanie Donut Oreo u mnie wygrywa XD muffinek nie lubię, więc podziękuję za spróbowanie.

Odnośnik do komentarza

Też was wrapy w mcd tak zamulają? Kebaba, burgera opier.dolę bez popity, ale wezmę ze dwa gryzy wrapa i już jest ciężko, na tyle że muszę wziąć parę łyków napoju by móc zjeść całego. Może to zasługa tego sosu miodowo - musztardowego ale nie narzekam, dzięki temu najem się samym wrapem (czego choćby o big macu za podobną kwotę nie mogę powiedzieć) i nie trzeba więcej hajsu rozwalać :nosacz:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...