Skocz do zawartości

Fast food


Rekomendowane odpowiedzi

Btw. jadł ktoś pizze z Da Grasso? Bardzo dobra, polecam.

 

duza kebab i do konca zmiany nie moge sie ruszac. Tylko te sosy - czosnkowy jest ok ale ten czerwony to jakas pomylka

Kebab chu.jowa, bo z cebulą, po której reszta dnia skupia się na jej trawieniu. Jako że jest to najlepsza pizzeria w moim "mieście" często dosyć z niej korzystam. Kebab jest dobra, ale bez cebuli za to np. jak się do niej poprosi curry to jest jeszcze lepsza. Hawajska też rlzuje. Ogólnie dobre ciasto mają i w ogóle. Za to nie polecam TelePizzy. Gów.no jakich mało :/

Odnośnik do komentarza

Chyba się uzależniłem od Maca :/ Wczoraj wieczorem byłem w stanie jechać 15 km po to, żeby zjeść samemu 2 powiększone McZestawy... na szczęście się opanowałem i zrobiłem w domu jajecznicę.

Ale co się odwlecze... Dzisiaj pożarłem WieśMaca + McNuggets + duże frytki + sałatka + duży Sprite (dopiłem do połowy) + duża kawa z mlekiem - łącznie ponad 1500 kcal. Jakbyście mnie widzieli (moją budowę ciała), to bylibyście równie zdziwieni jak ja, że gdzieś to pomieściłem. Ale teraz, poza tym, że czuję się syty, to nic mi nie dolega, więc nie jest źle ;)

 

O ile mi wcześniej wątroba nie wysiądzie, to odwiedzając w takim tempie McDonaldsa (2-4 razy w tyg.) powinienem trochę przytyć. Potem, jak już trochę masy będzie skoczyć na siłownie/basen, co by to tylko w brzuchol nie poszło i powinno być ok ;)

Odnośnik do komentarza

Kiedyś wolalem Mc.Donald's, ale jak podrosłem i poznałem tamtejsze ceny i niektóre fakty, to zrezygnowałem.

 

Teraz zdecydowanie wolę i KFC oraz Pizzę Hut. W Pizzy Hut lubię szczególnie Pepperoni, z KFC to Strips Menu zdecydowanie. Tak dla ciekawostki podam, że w londyńskich KFC menu jest dużo gorsze niż te w Polsce, tak samo Stripsy. Stripsy tylko w zestawie dziecięcym, do tego twarde ;P Nie no polskie Stripsy są najlepsze, a ta panierka... pycha :D

 

Poza tym KFC ma właśnie ten plus z darmowymi dolewkami ;P

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
Kiedyś wolalem Mc.Donald's, ale jak podrosłem i poznałem tamtejsze ceny i niektóre fakty, to zrezygnowałem.

 

jakie fakty? oO

 

ja zdecydowanie najbardziej lubie Burger King'a :)

 

A to te fakty opisywałem w którymś temacie, ty chyba je nawet komentowałeś. Nie pamiętam w którym to było temacie, chyba z tym o pracy, jeśli dobrze pamiętam.

Odnośnik do komentarza
Kiedyś wolalem Mc.Donald's, ale jak podrosłem i poznałem tamtejsze ceny i niektóre fakty, to zrezygnowałem.

 

jakie fakty? oO

 

ja zdecydowanie najbardziej lubie Burger King'a :)

 

A to te fakty opisywałem w którymś temacie, ty chyba je nawet komentowałeś. Nie pamiętam w którym to było temacie, chyba z tym o pracy, jeśli dobrze pamiętam.

 

no wlasnie jesli masz na mysli te same to bzdury a nie fakty ;) no chyba, ze to jakas feralna knajpa ;]

Odnośnik do komentarza

Po 3. dniach z rzędu żarcia podwójnych zestawów powiększonych w Maku, żołądek odmówił posłuszeństwa. Sr.anie i duże nudności included. Nie polecam :]

 

A przy okazji... knajpa, w której jeszcze jakieś 2 lata temu jadałem przynajmniej 2 razy w tyg. Zaje.bisty kebab był, do pewnego czasu... A teraz? :D

http://www.sosnowiec.info.pl/informacje/so...kebab,1,4,13699

Odnośnik do komentarza
no wlasnie jesli masz na mysli te same to bzdury a nie fakty ;) no chyba, ze to jakas feralna knajpa ;]

 

Prędzej to drugie 8)

 

Ktoś wspominał o lokalnych knajpach - właśnie zamknęli mi "Kebab Grilla", który miałem dosłownie pod oknem xP No i teraz nici z najlepszych i najtańszych hot-dogów w mieście xP Teraz po nie to musze jakieś 2-3 km się najechać, niczym do KFC... Żal...

Odnośnik do komentarza

Kebab dla biedaków, bez mięsa, wegetariański. Podobno coś jak pita, ino większy. Pita (taka polska wersja, czyli z nadzieniem warzywnym) jest paskudna, więc nie spodziewałbym się rewelacji.

 

 

Przed chwilą zżarłem kebaba z makkwaka. Kur.wa, jakie to jest ohydne. Nie wiem dlaczego ciągle to jem. Jeszcze jakaś brzydka miejska patologiczna szmata mi go zrobiła. ŻUJĄC GUMĘ! Ludzie pańscy...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...