Skocz do zawartości

GTA Chinatown Wars


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 146
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość coopa

Albo jakaś strategia turowa? Kto wie... Wolałbym jednak coś innego niż widok z lotu ptaka (ostatnio grałem w GTA na GBA i jak dla mnie ta gra to szit). Tak czy siak, czekam z niecierpliwością na pierwsze screeny!

Odnośnik do komentarza

Ninja Gaiden DS także wydawał się początkowo jakimś nierealnym projektem. Tecmo dało radę i wypuściło bardzo miodną grę. Myślę, że Rockstar również nie zawiedzie. Spodziewam się jakiegoś nowatorskiego podejścia do tematu wielkiej kradzieży, idealnie dopasowanego do możliwości DSa. Jeżeli nawet nie zaskoczą ilością rewolucyjnych rozwiązań, to z pewnością dostarczą cholernie wciągający, ciekawy i kontrowersyjny produkt. Myślę, że GTA: Chaintown Wars to będzie murowany hit. Stylus wydaje się idealnym narzędzie do chińskich tortur.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ja się obawiam, żeby nie wyszło jak z Assasin's Creed na DSa... Bo szczerze mówiąc na razie konkretów brak, ale coś nastawia mnie do tej gry negatywnie. Marzyłbym o GTA na DSa w takiej wersji jak jedynka i dwójka, z rzutem izometrycznym. Ale z misjami, jakimiś tam może nawet cut-scenkami, free-roamem i w ogóle bajerami. To jest jak najbardziej wykonalne IMO. Obawiam się jednak jakiejś nowej, zamkniętej formuły. No ale i w taki sposób można pewnie zrobić dobrą grę. Mimo wszystko, R* jeszcze nie rozczarowało na handheldach(przeciwnie - moim zdaniem obie części Stories to ścisła czołówka gier na PSP). No ale wolałbym San Andreas Stories i tak...

Edytowane przez Khadgar
Odnośnik do komentarza

Skoro na PSP się udało, to czemu nie miało by się udać na NDS? Wcześniej pojawiały się głosy malkomentów, że to się na pewno nie uda, a sam efekt będzie daleki od tego co obecnie było do osiągnięcia na dużych konsolach.

 

Co prawda o jakości ala PS2 nie ma co mówić, ale już o czymś na wzór PSXowych części czemu by już nie?

Edytowane przez t3xz
Odnośnik do komentarza

Bo PSP ma o wiele większe możliwości sprzętowe. I potrafiło osiągnąć poziom PS2( mówię to jako posiadacz obu konsolek). Nie mówię, że to przewaga nie do nadrobienia - NDS też ma atuty, ot choćby stylusa, którego można ciekawie wykorzystać i pokazał nam już również sporo rozbudowanych gier z dużym terenem działania. Cóż, pożyjemy - zobaczymy.

Odnośnik do komentarza

Teraz chłopie dowaliłeś... "pewnie dobrze się sprzeda", jeszcze nie ma pierwszych trailerów a Ty gadasz o sprzedaży, nie wspominając już o pierwszej części posta.

 

Marzy mi się 3D, lecz dla mnie jest to wątpliwe, DS chyba by tego nie pociągnął, ale nie obrażę również się na 2D. Taki remake GTA1/2 był by całkiem świetny, ale oczywiście dodaną obsługę stylusa. Czekamy na dalsze info.

Odnośnik do komentarza

Po ostatnim obadaniu Sonic Engine, jestem gotów stwierdzić, że DS jak najbardziej da sobie radę z 3d GTA. Szczególnie, że chociażby taki Driv3r na GBA już był pseudo 3D, a jak wiadomo NDS i GBA to jak niebo a piekło jeśli chodzi o możliwości :twisted:.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Oj tam to ironia była, a Viva Pinata to świetna gra jest :P

 

A jeszcze myślałem o tym 2D oraz 3D i uważam, że to pierwsze byłoby doskonałym nawiązaniem do pierwszych części, a drugie wydaje się mało realne, bo nie było jeszcze GTA w 3D na tak słabą platformę. No chyba, że mix gry w 2D z filmikami/elementami w 3D jak bodajże ostatnia Zelda.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...