Skocz do zawartości

Uncharted 2: Among Thieves


CELL7777

Rekomendowane odpowiedzi

Zeby trofea wlaczaly sie juz na starym savie , save musial miec blokade przez kopiowaniem czy jakos tak (nie pamietam jak to sie nazywalo ;p ) jaka posiada burnout paradise. Dlatego tez w takim burnoucie kiedy pojawi sie poprawka, trofea beda sie juz odpalac z starego save'a . Nie wiem jak bedzie w przypadku Uncharted'a .

Uncharted jest gra tak zacna ze z przyjemnoscia przejde ja jeszcze kilka razy (crashing mode w niektorych momentach jest prze(pipi)any ) :)

Odnośnik do komentarza

Taka ciekawostka:

 

IGN: But it's safe to say that Uncharted is getting a sequel?

 

Richard Lemarchand: Uncharted is an important new series for Sony, so there's bound to be something in the works.

 

IGN: What can we expect from the next Naughty Dog title – what's it going to offer us?

 

Richard Lemarchand: I'm not at liberty to say – not even a little bit. We are working hard on something, and we haven't just been resting on our laurels.

IGN: So when's the big reveal going to be?

 

Richard Lemarchand: You won't have to wait too long for it.

 

http://ps3.ign.com/articles/895/895045p3.html

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

niech dodadza w tej grze zagadki i odejma 99% strzelania to zagram...czesc pierwsza przeszedlem i zamiaru nie mam wiecej po nia siegac...jesli dwojeczka zaserwuje troche (duuuuuuuzo) wiecej myslenia a mniej bezsensownego mlucenia, to chetnie sie zaopatrze, w innym wypadku gre omine wielgachnym lukiem :)

Edytowane przez Yuki
Odnośnik do komentarza

Yuki nie wiem czy oficjalnie zostało powiedziane ,że Uncharted miał być(jest) next-genową wariacją Tomb Raidera bo nic mi o tym nie wiadomo.

 

Dla mnie i chyba to było założenie twórców...Uncharted miał być sonowską odpowiedzią na Gears of War.Zmniejszyli gore,klimat osadzili w świecie przygód Indiany Jonesa,a pozostała zawartość gry to już kalka GoW(lub jak kto woli Kill Switch z ps2) czyli masa strzelania zza zasłon wg schematu-wchodzimy do pokoju-wyskakują przeciwnicy-oczyszczamy pokój-przechodzimy do następnego-wyskakują przeciwnicy-.....

 

Coć sam po drugiej części Uncharted oczekuje większej ilości elementów platformowych i logicznych.Szczególnie dla mnie platformowe elementy w Uncharted są zwalone-nie wiem czy tylko ja tak mam ale często bardzo słabo są widoczne miejsca i elementy gdzie da się doskoczyć itp-jakoś to mało intuicyjne jak dla mnie

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza
niech dodadza w tej grze zagadki i odejma 99% strzelania to zagram...

 

Z zagadkami jest generalnie jeden problem. Jeżeli już jakąś rozwiążesz, to przy kolejnym przechodzeniu gry, zagadka przestaje być zagadką, a zostaje zadaniem do wykonania. Oczywiście można zastosować wzrost stopnia skomplikowania zagadki adekwatnie do stopnia trudności. Tylko, że nie bardzo wierzę, aby developerom chciało się kombinować.

Odnośnik do komentarza
Włacha! Nie chcę w następnej części tych mutantów - przez to gra wydawała mi się sztuczna , a ta cała otoczka dała mi do zrozumienia że to prawdziwy świat, a tu potworki, nice, no i strzelania nie może być za dużo :P:P

Akurat tu idealnie pasowały do fabuły.

 

Co do Uncharted 2... to wszystko tylko znacznie lepiej i mi wystarczy :)

Odnośnik do komentarza
Włacha! Nie chcę w następnej części tych mutantów - przez to gra wydawała mi się sztuczna , a ta cała otoczka dała mi do zrozumienia że to prawdziwy świat, a tu potworki, nice, no i strzelania nie może być za dużo :P:P

Akurat tu idealnie pasowały do fabuły.

 

Imho nie pasowaly . Mialem nadzieje ze w tej grze nie zobacze zadnych potworow/mutantow. Jakie bylo moje zdziwienie =] Zepsulo mi troche to klimacik .

Odnośnik do komentarza
To nie God of War żeby zapchać wszystko QTE. Mogłoby tego nie być w ogóle.

A Elena przynajmniej łamie stereotypy - Uncharted jedna z niewielu gier gdzie zdecydowano się na zrobienie takiej postaci... i bardzo dobrze. Gdyby wstawili klona Lary przestałaby być wiarygodna.

QTE - kto tu mówi o jakimś zapychaniu? Po prostu bajer jest świetny, więc mógłby pojawiać się trochę częściej niż trzy razy na całą grę.

Elena - fajnie, że łamie stereotypy, fajnie że jest wiarygodna, tylko...mogłaby być ciut ładniejsza.

Odnośnik do komentarza

Fakt za dużo strzelania w jedynce, liczyłbym na zmniejszenie owego elementu w dwójce.

Mogliby rozwinąć walkę wręcz na zasadzie QTE.

Mogliby poprawić elementy platformowe, gdyż jedynka to banał w skakaniu. Jeżeli Drake miał się czegoś chwycić to kleił się do tego. Jak dla mnie zbytnie uproszczenie. Pamiętacie Tomb Raider'a gdzie trzeba było odliczać "bloki" do rozbiegu, by dalej skoczyć.

Mogliby dodać coś takiego jak sprint.

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące później...

W czasie zgonu forum Gametrailers pokazało teaser drugiej części. http://www.gametrailers.com/player/43231.html

Więcej info przewidziane na SpikeTV 14 grudnia oraz w styczniowym Gameinformer.

W tej chwili wiemy tylko że Nate rusza śladem Marco Polo (najprawdopodobniej w okolice Tybetu - fajnie, nigdy nie byłem w Tybecie ;) ). Gra oferować ma nowe rozwiązanie gameplayowe w aspekcie wspinaczki oraz wprowadzać elementy staelth. Lepsze to niż kolejne rozdziały pomykania na skuterze wodnym. ;)

Odnośnik do komentarza

To za(pipi)ioza ciekawe kto będzie tym "złym", bo przecież ktoś musi ścigać i nękać Nathana i Eleenę, akcja z pociągiem... hmm przypomina się końcówaka GoW ;) fajnie wygląda efekt śniegu... to już nie te białe tekstury co sprzed lat.. no cóż to do 14 grudnia! ps: jak ktoś ma skany z game informera to niech wrzuci

Edytowane przez wiiboxstation
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.