Skocz do zawartości

Uncharted 2: Among Thieves


CELL7777

Rekomendowane odpowiedzi

W uncharted byly niezle wykrocone lamiglowki. Bez opisu i pomocy bliskich ugrzazlbym w 1 akcie. A tak na powaznie U:DF to chociaz zlozonoscia nie powalal jesli chodzi o zawarte w grze zagwozdki to przyznac trzeba, ze nikt sie po tym tytule nie spodziewal puzzli na miare Cichego Wzgorza. Toc to panowie od Crasha stworzyli i wywiazali sie z zadania doskonale bo pod kazdym innym wzgledem gra po prostu rzadzi. Teraz pozostaje dopracowac kilka elementow (w tym licze na bylo, nie bylo ciekawsze zagadki), wrzucic multi, wydluzyc czas gry wlasciwej, oraz dorzucenie dwoch rozneglirzowanych azjatek i kolejny hicior jak sie patrzy. ;)

Odnośnik do komentarza

Wieści z GameInformera:

 

- The biggest thing in the article IMO is that there's a new girl named Chloe Frazer. GI asked about Elena and Sully's return but they had no comment.

- The story is about looking for the ships that Marco Polo "lost" while returning home to Italy.

- Melee combat is more dynamic now.

- They mentioned they were using only 30% of the PS3's power with Drake's Fortune and are planning to use nearly 100% with Among Thieves.

- A demo was shown to GI with Drake going through a city (I believe in Nepal), and he's stealthily taking out guards and escaping the city.

- Nolan North returns to be Drake and Chloe Frazer is played by Claudia Black (Stargate SG-1, Fargate).

- The Sixaxis mechanics were ditched for such things as throwing grenades.

- One of the weapons revealed is a rocket launcher that Chloe uses (might only be for the cinematic).

- There are no load screens.

- The score is being composed by Greg Edmonson (same guy from the first one).

- Weapons can be used in any stance (running, behind cover, hanging, climbing a wall, etc.).

- You can now move while aiming behind cover.

http://www.gamefaqs.com/boards/genmessage....;topic=47051850

 

 

Skan:

http://s426.photobucket.com/albums/pp350/r...nt=S7301030.jpg

Odnośnik do komentarza
Jak dla mnie mogliby dodać po prostu jeszcze jeden poziom trudności po crushing, kto by chciał ten by zagrał, dla mnie również crushing było trochę mało wymagające. No, niestety lecz po tych skanach dużo o grze określić nie można, ale dobrze że kolejna nowinka ;)

O to to, dokładnie.

 

A co do "skanów", to ma może ktoś SKANY tejże gazety. Jakoś nie uśmiecha mi się wpatrywanie w zdjęcia o takiej małej rozdziałce. Anyone?

Odnośnik do komentarza
chyba nikogo to nie zaskakuje że pod względem graficznym U2 nie zawiedzie. Mnie ciekawi jak wygląda GoW 3 jak U2 prawdopodobnie pobije Gearsy 2

 

Ja nie chcę tu zaczynać następnej wojny, ale wczoraj grałem bardzo długo w Gersy2 i jestem zdania że już U1 jest lepszy graficznie od GoW2. A od U2 oczekuje tylko wiekszych lokacji z odrobine polepszoną grafą i dodaniem lepszego antyalisingu.

 

Oczywiście jest to wyłącznie tylko moja opinia ^_^ bez napinek

 

Odnośnik do komentarza

niestety ND znów nie popisuje się oryginalnością.... nawet ściąganie zza krawędzi wrogów już było w Splinter Cell: Chaos Theory.

 

fanem jedynki nie jestem, ale przyjemnie się grało. mam nadzieję, że ND trochę zaszaleje z nowymi rozwiązaniami gameplaya i faktycznie rozwinie zagadki. w sumie każda część Jaka na poprzednią generację posiadała sporo innowacji w porównaniu do poprzedniczki, więc liczę, że ten trend utrzyma się przy Uncharted.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.