Skocz do zawartości

SC IV Ranking Postaci


Gość Soul

Rekomendowane odpowiedzi

Nawet jeszcze nie sprawdziliśmy wszystkich postaci, a Ty chcesz już robić ranking :blackeye: Wyjątkowo nie będę się wypowiadał, poczekam kilka tygodni. Ta gra wygląda na mocno zbalansowaną, więc mówienie już teraz o tym, kto jest przegięty, a kto nie, wydaje się być lekkim falstartem.

Odnośnik do komentarza

Ja moge dorzucic swoje 3 grosze - dziwne sa zejscia w tej grze :/ Przez ten 8way run nie wiadomo czy stoisz idealnie przodem do kogos, czy nie. Przez to, mimo ze schodze to czasem dostaje ciosem pionowym bo okazalo sie, ze nie bylem jednak idealnie przodem. Za bardzo sie przyzwyczailem do systemu VF chyba, jak dla mnie jest po prostu najlepsiejszy.

 

Z postaci to MI sie wydaje ze wlasnie Maxi jest niezly. Strasznie prosty i dosc silny wydaje sie Cervanstes, ale on to chyba zawsze taki byl :D Natomiast Zygmunt jakis taki kiepski sie wydaje :/

Edytowane przez NemoKOF
Odnośnik do komentarza
Pisanie w dniu premiery, ze 'nowy Soul' jest zbalansowany to dopiero jest falstart;]

Gram już od jakiegoś czasu (specjalnie sprowadziłem wersję NTSC wcześniej) oraz przeglądam niemal wszystkie SA na sc.com (nuda w pracy robi swoje ;) ). Jasne, że nie można mówić o świetnym balansie już teraz, ale ja - co wydaje się oczywiste - porównuję to do poprzednich dwóch odsłon Calibura, nad którymi spędziłem kilkanaście setek godzin.

W akcji nie widziałem dosłownie kilku postaci, ale wystarczy, że czytałem wypowiedzi specjalistów na ich temat.

 

Cervantes, Setsuka, Yoshi.

Zamiast Cervka dałbym tu zdecydowanie Hilde. Żeby grać nią skutecznie, trzeba opanować charge'owane ciosy. A u Cervka iGDR wydaje mi się teraz łatwiejszy. BTW: iGDR ma teraz 15 klatek... :o

 

Ciągle mam wrażenie, że Mitsu jest za mocny.

Wiele osób umieszcza go wyżej, niż tego z SC3.

 

 

 

 

Na razie nic nie będę pisał w tym temacie (chyba, że ktoś będzie robił śmietnik), daję sobie czas do początku września. Zobaczymy, ile bugów do tego czasu się ukaże. Na razie mamy bodaj cztery.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...