Skocz do zawartości

SC IV Ranking Postaci


Gość Soul

Rekomendowane odpowiedzi

Powiedział Soul, który twierdził, że Raph w SC4 jest niegrywalny

 

Nie ,twierdze że Raph jest grywalny na ludzi którzy go nie znają (a zwłaszcza jego Prep A) jest dobry i nic po za tym ,ma mało gwarantów do tego kroją śmieszną ilość DMGu. Lepszy niż w SC3 gorszy niż w SC2 .

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Hilde to na chwilę obecną faktycznie mid. Jej rozbudowanie i wymagania w prowadzeniu (charge) są plusem i minusem zarazem, gdyż czasami nasza akcja moze obrócić się przeciwko nam. Fakt, ma całkiem fajny potencjał RO, ciekawe zagrania, a jej ciosy z chargea w większości są bardzo dobre ale brakuje jej trochę damageu aby konkurować z łebkami 'na górze' w tierowości (jej najbardziej dzikie akcje z chargami nie biorą jakichś rewelacyjnych połaci energii).

 

Siegfried to teraz high mid? Co on takiego dostał w SC4 ze tak poszedł w górę?

Odnośnik do komentarza
Siegfried to teraz high mid? Co on takiego dostał w SC4 ze tak poszedł w górę?

 

3B to teraz gwarant.

Prawie każdy jego cios może prowadzić do finishera.

Jego gra na RO jest obok Najta najlepsza w grze.

 

 

O ile w SC3 był IMHO bardzo, bardzo słaby, tak teraz to postać zdecydowanie turniejowa.

Odnośnik do komentarza

Po 3 najlepsze nie jest B~K z <CH>?

 

Świetne RO ma jeszcze kilka postaci - Asta, Ivy, Cass, Hilde.

 

(jej najbardziej dzikie akcje z chargami nie biorą jakichś rewelacyjnych połaci energii).

Najlepsze akcje zabierają trochę ponad 1/3 paska, ale to są naprawdę hardy i trzeba mieć idealne wyczucie do nich. Przykład: http://pl.youtube.com/watch?v=_xQRSN9WMik

U Hilde jest jeszcze problem z wyrywaniem się z rzutów, bo przy próbie wyrwania - przynajmniej z tego, co mi się wydaje - tracimy odpowiedniego charge'a.

 

Powiedział Soul, który twierdził, że Raph w SC4 jest niegrywalny

 

Nie ,twierdze że Raph jest grywalny na ludzi którzy go nie znają (a zwłaszcza jego Prep A) jest dobry i nic po za tym ,ma mało gwarantów do tego kroją śmieszną ilość DMGu. Lepszy niż w SC3 gorszy niż w SC2 .

Przeczytaj jeszcze raz, zwracając uwagę na podkreślone słowo ;) Użyłem czasu przeszłego.

 

 

Do dyskusji o Ivy zapraszam tutaj: http://caliburforum.com/forums/showthread....;threadid=34589

Odnośnik do komentarza

Zgadzam się. Generalnie większość postaci wydaje się słabsza, niż w SC3.

Jednym z wyjątków jest Sieg właśnie, który jako nieliczna postać zyskała lepsze RO i generalnie lepsze akcje.

Jeśli weźmiemy pod uwagę zmiany systemowe, to Sieg teraz jest naprawdę groźną postacią.

Odnośnik do komentarza

Cassandra tu się zgodzę, mam wygrane 50h na Amy, ale ostatnio próbowałem innych postaci, i Cassandra wyszła przegięcie, a już w ogóle po opanowaniu w nawet małym stopniu 4K i A+B dziwnym trafem zaliczyłem wszystkie piętra Tower od 45 czy coś do 59 za szybko....

 

Online nią nie grałem, bo tak dobrze jeszcze jej nie znam, i ciągle wole jednak Amy bo tą przynajmniej coś umiem ;p

 

szkoda, że nie znam nikogo z moich okolic, żeby pograć offline :/ wszyscy z którymi gram ze znajomych i brat to button mashery =x

Odnośnik do komentarza
Cassandra tu się zgodzę, mam wygrane 50h na Amy, ale ostatnio próbowałem innych postaci, i Cassandra wyszła przegięcie, a już w ogóle po opanowaniu w nawet małym stopniu 4K i A+B dziwnym trafem zaliczyłem wszystkie piętra Tower od 45 czy coś do 59 za szybko....

Ale 4K i A+B to ciosy, które są praktycznie bezużyteczne.

Odnośnik do komentarza
Cassandra tu się zgodzę, mam wygrane 50h na Amy, ale ostatnio próbowałem innych postaci, i Cassandra wyszła przegięcie, a już w ogóle po opanowaniu w nawet małym stopniu 4K i A+B dziwnym trafem zaliczyłem wszystkie piętra Tower od 45 czy coś do 59 za szybko....

Ale 4K i A+B to ciosy, które są praktycznie bezużyteczne.

Napisz po prostu, że lista tierów opiera się na tym co najważniejsze - VS a nie na singlowych popierdółkach...

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

imo topy to:

siostry, Amy O_o, Lizard

 

Tira jest niezła, szybka, silna - dla mnie hi-mid

 

No i niestety mój main Seong Mina zdecydowanie low. W 3 była słaba w 4 jeszcze ją osłabili. Pozabierali zagrywki takie jak 88_22B, A+B, 2A+B, stare 6B+K, stare dobre 6K, 66B (stun na ch), aB...

Jedynie Soul Gauge dmg ma naprawdę dobry.

Najszybsza podcinka z FC, reszta żeująco wolna. Zero wybitek z bliska (nie liczę 6K bo wolne i okropnie karalne). Kiepski tracking ciosów (o ile jakiś). Osłabione aGI. No i wymaga trzymania się na dystans bo inaczej nic się nie ugra ;/

Odnośnik do komentarza
imo topy to:

siostry, Amy O_o, Lizard

 

Tira jest niezła, szybka, silna - dla mnie hi-mid

 

No i niestety mój main Seong Mina zdecydowanie low. W 3 była słaba w 4 jeszcze ją osłabili. Pozabierali zagrywki takie jak 88_22B, A+B, 2A+B, stare 6B+K, stare dobre 6K, 66B (stun na ch), aB...

Jedynie Soul Gauge dmg ma naprawdę dobry.

Najszybsza podcinka z FC, reszta żeująco wolna. Zero wybitek z bliska (nie liczę 6K bo wolne i okropnie karalne). Kiepski tracking ciosów (o ile jakiś). Osłabione aGI. No i wymaga trzymania się na dystans bo inaczej nic się nie ugra ;/

 

Kati o Amy się nie martw, Camus zaczął nią grać, to się ogramy.

Apropos, jedziesz w piątek do brzegu na nockę?

 

Na razie stwierdzam że na każdego da się grać.

Edytowane przez Kasandra
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...