Skocz do zawartości

Guns N`Roses


dx36

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...

POMOCY !!!

Witam.

Szukam teledysków Guns n' Roses , chciałbym aby były w formacie AVI , w dobrej rozdziałce, bo na you tube jakość ich po skopiowaniu na dysk twardy jest żałosna a chciałbym sobie ponagrywać na PS3.

Możecie zapodać jakimś linkiem skad mógłbym je pościagać, najlepiej w paczkach .rar .

Please...od tego zależy mój podryw , bo laska napaliła sie , ze będziemy słuchać muzy ''Gunsów'' 8)^_^:wub:

  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 2 lata później...

 

 

SLASH - Praga/Katowice (11-13.02.2013)

 

 

 

Chciałem podzielić się tym co mnie spotkało podczas wyjazdu na koncert Slash'a do Pragi, a spotkało mnie dużo , bo udało mi się spotkać cały zespół The Conspirators + Myles Kennedy + Slash. Zawsze spotkania z muzykami przynoszą mi dużą radość i satysfakcję!

 

Gdy dowiedziałem się, że Slash z zespołem wystąpi w Pradze w klubie przypominającym wielkością naszą warszawską Stodołę od razu kupiłem bilet na ten gig. Pod klubem byłem już ok. 11. Do klubu było tylko jedno wejście, więc czekałem pod klubem aż do godziny 15, bo wtedy pojawił się zespół, ale niestety pod eskortą ochrony wszyscy szybko weszli do klubu i zostali w nim już do czasu koncertu. Po koncercie postanowiłem znowu czekać na zespół, bo miałem nadzieję, że tym razem poświęcą trochę czasu dla fanów. Wraz ze mną czekało ok. 70 osób, więc myślałem, że zespół znowu ucieknie do autokaru i ciężko będzie się do nich dostać przez ochronę... Ale na szczęście pomyliłem się , bo wyszedł cały zespół:) Rozstawili barierki i kazali się ustawić w kolejce. Menager Slasha zabronił robić z nim zdjęć, można było wziąźć jeden autograf od Slash'a na obojętnie czym. Ja miałem wkładkę do płyty Velvet Revolver "Contraband" więc Slash złożył mi na niej autograf. Później wyszedł zespół The Conspirators i z nimi można było już robić zdjęcia i luźno pogadać. Na końcu wyszedł Myles Kennedy (czekało już wówczas ok. 20 - 25 osób) i można było z nim spokojnie pogadać i robić zdjęcia. Udało mi się porozmawiać z nim kilka minut. Pytałem o nową płytę Alter Bridge, która rzekomo ma wyjść końcem 2014r. ale Myles powiedział, że wcześniej nagra drugą płytę ze Slash'em. Miło wspominam, także koncert Alter Bridge z Warszawy (Ursynalia - 2011r.)

 

Koncert tak mi się spodobał, że 13 lutego byłem też w Katowicach, ale wtedy po koncercie czekało aż 250 - 300 osób i niestety nikt z zespołu nie wyszedł :(

 

 

 

Wracając jeszcze do obu koncertów dodam tyle, że fajnie było zobaczyć w końcu Slasha na żywo i bez wątpienia były to koncerty o niebo lepsze niż koncert Guns N' Roses na , którym byłem...

 

 

 

Praga:

 

 

"Nothing to Say"

 

 

 

 

Katowice:

 

 

"Back From Cali"

Odnośnik do komentarza
  • 2 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...