Skocz do zawartości

Tekkno


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Schranz... Yacek pamietasz jak mi wysylales te wielkie ilosci plyt z ta muzyka? Dalej je mam i slucham! :D Rewelacyjne wspomnienia z ta muza mam :) Wystarczy wspomniec klub Kanty - wystepy Umeka, Liebinga, Rusha... Kilka lat temu przeszedlem na strone trance'u, ale zawsze znajde czas na cos mocnego typu w/w schranz, nu-nrg, acid i tego typu granie - bo tak naprawde od tego zaczynalem. A fanom tej muzy polecam czwartkowe ElectroCity w Lubiazu, gdzie zagraja Rush ( :twisted: ), Remus, Beyer, Varela, Yoji, Lisa Lashes - bedzie sie dzialo! ;]]]

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 82
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja nic nikomu nie wysylalem, mylisz mnie z kims.

 

 

Fajne czasy to byly jesli chodzi o szrance, pozniej to juz zmienilem gusta i nawet nie wiem czy w tej dziedzinie cos jeszcze sie dzieje bo to, ze jakies tam wiertarki dalej tam powstaja to wiem. Mam kilka albumow na dysku, ale w sumie czasami wlacze tylko jeden: U60311 Compilation Techno Division Vol. 1 mixed by Chris Liebing. Dobre dwa cedeki.

Edytowane przez Yacek
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 5 miesięcy temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Od nadmiaru muzyki to głowa boli za bardzo! Można grać na organkach z powyłamywanymi klawiszami jak i pęknięte struny moga uszkodzić nadgarstek! Tancerze i spiewacy jednak mają znikomy wkład w ewolucyjne doskonalenie się gatunku.

Społeczeństwo lepiej ogłypić gorzałką, niż pobudzić do myślenia amfetaminką czy elesdikiem!

Kogucia łepetyna zawsze chodzi na boki w trakt nędznej czy też lepszej muzyczki. Wszystko i tak podważa logika (nowe, stare jak i jeszcze niestworzone wywody masowo usuwane z archiwów jak i tonące w manipulacji).

Obywatel debet/kryzys/zgon kłania się w pas!

Odnośnik do komentarza

Bas Mooy & Jeroen Liebregts - Stamina EP

Label: Audio Assault

Catalog#: AAR007

Format: Vinyl, 12", EP

Country: Netherlands

Released: 14 Mar 2004

Genre: Electronic

Style: Techno

Tracklisting:

A1 Bitter (5:42)

A2 End (5:11)

B1 Bitter (Glenn Wilson Rmx) (5:16)

B2 End (Vincent De Wit Rmx) (5:00)

 

http://rapidshare.com/files/277707876/_AAR_007__-_Bas_Mooy___Jeroen_Liebregts_-_Stamina_EP_2004.rar

Odnośnik do komentarza

Mark EG & Chrissi - Fix

Label: Blackout Audio

Catalog#: BOA005

Format: Vinyl, 12"

Country: UK

Released: 2001

Genre: Electronic

Style: Techno

Tracklisting:

A1 Fix (Inigo Kennedy's Asymmetric Rmx 1)

A2 Fix (Inigo Kennedy's Asymmetric Rmx 2)

B1 Traction

B2 Fix (Original Mix)

B3 Untitled

 

http://rapidshare.com/files/278114404/_boa005__mark_eg___chrissi_-_fix_-_2001.rar

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ben Sims vs Paul Mac / Joton / Pacou - Newrhythmic 08

Label: New Rhythmic

Catalog#: NR 08

Format: Vinyl, 12", 33 ? RPM

Country: Spain

Released: 09 May 2009

Genre: Electronic

Style: Techno, Tech House

Tracklisting:

A1 Ben Sims vs. Paul Mac Human

A2 Joton STD Authorized

B1 Pacou 30 Degrees

B2 Joton The Solution

http://rapidshare.com/files/283465952/va_-_New_Rhythmic_8.rar

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...