Skocz do zawartości

Online w SC4


Di

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 93
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Czy na PS3 przy necie 1mb będą lagi?

Napisze jak wygląda to u mnie. SC4 kupiłem na początku sierpnia, miałem wtedy prędkość netu 512Kb i nie dało się grać, ponieważ opóżnienie od chwili wciśniętego guzika do reakcji postaci wynosiło jakieś 1,5 sekundy. Od zeszłeg tygodnia mam net 2 Mb i normalnie można grać. W 50% przypadków nie ma żadnych lagów ani opóźnień a w pozostałych 50% występują minimalne lagi które w niewielkim stopniu przeszkadzają. Przy prędkości 1 Mb myśle że będziesz miał lagi ale do zaakceptowania:)

 

Odnośnik do komentarza
Mam takie pytanie związane po części z tematem chodzi Mi o takiego Achivmenta, walczyć na wszystkich arenach, mam ich 20 , walczyłem na każdej oczywiście Online i achiv nie wskakuje?

 

Mi bez problemu wpadł achiv, dokładnie jest 20 plansz. Spróbuj jeszcze raz z każdą po kolei, może jakąś opuściłeś.

 

Ja chcę Vadera na XO :starwars: :slinotok:

Odnośnik do komentarza

Ja mam następujący problem - kiedy ktoś zaprasza mnie do gry albo samemu daję "invite" w większości przypadków nie mogę się połączyć z przeciwnikiem. wyskakuje FAIL TO CONNECT i lipa. Z koleżką o xywie Adi-Insane udało sie połączyć, graliśmy na 5 kreskach, nawet bez lagów, jednak gdy chciałem zagrać z Ringiem lub Mattem wyskakiwał wspomniany błąd połączenia. W czym rzecz? Ma ktoś jakąś radę? Posiadam neta z osiedlówki 1mb i w innych grach online chodzi sprawnie... :/ Czy załatwienie sobie zewnętrznego IP mogłoby pomóc?

Odnośnik do komentarza

Ponizej 5 kresek NIE DA SIE grac. Dzizas o_O

Na 5 zreszta tez odczuwa sie straszny dyskomfort. Niestety, NAMCO dalo dupy po calosci. Od VF5 w tej kwestii dziela SC4 lata swietlne.

Edit: Maxi zostal znowu pociety :( To zabawne, ze zabieraja mu po trochu mojego ulubionego stuffu z kazdej czesci. I tak z moich ulubionych ciosow z SC2 i SC3 zostal... jeden XD. Cancele? Jakie cancele? o_O :(

Edit2: tendecja spadkowa zostala zachowana:

Maxi SC1 > Maxi SC2 > Maxi SC3 > Maxi SC4:// teraz juz nie da sie w ogole nic ugrac z zasiegowa postacia. Ten kto mowi, ze Maxi teraz daje rade niech sie p.i.e.r.d.o.lnie w glowe.

Odnośnik do komentarza

Oj Dikuś Dikuś chyba powinienem zaprosić cię do siebie do domu żebyś na własne ślepaki przekonał się że nie mam lagów i opóźnień. Nie twierdze że w każdej walce tak jest ale w większości przypadków wszystko działa cacy. W Sc2 i Sc3 mam rozegrane ponad 300 godzin więc nie jestem początkującym graczem i potrafie wychwycić każde minimalne opóźnienie więc teksty że ktoś nie widzi lagów wal do swoich kolegów.

Odnośnik do komentarza

Wychodzą Ci online GI? JF-y? Mi też. Ale często gra nie zalicza zwykłych inputów.

 

I nie napisałem tego wyżej tylko na podstawie własnego doświadczenia, choć grałem online w kilku miejscach na 5 kreskach. Nie widziałem jeszcze, żeby ktoś wcześniej powiedział, że grając online na PS3 nie ma lagów. Nawet ludzie w USA narzekają, a o ile lepsze od nas tam mają łącza - wiadomo.

 

 

Każdy oczywiście ma prawo do swojego zdania, ale ja swojego nie zmienię, jeśli nie stanie się cud. Ring i Soul mają naprawdę dobre łącza, mieszkają kilka kilometrów od siebie, a i tak mieli opóźnienia.

 

W zasadzie to Ring powinien się tutaj wypowiedzieć, bo ma łącze 10Mb i gra online co noc.

Odnośnik do komentarza

Di, dokladnie. JFy wchodza, ale np ukarac kogos jest BARDZO ciezko - totalny random. Co ja gadam, jakie ukarac. Nie da sie czesto wsadzic nawet 2A po ciosie, ktory powininen miec -20 na bloku na oko :F Ze zwyklym versusem ma to niewiele wspolnego niestety:(

Odnośnik do komentarza

moje lacze to 10 mb gralem glownie na 4 kreskach i na 5 kilka razy lagi sa jak .............yn ci co nie widza raczej nie grali hardkorowo w jakakolwiek bijatyke blok praktycznie nie ma sensu jak dobrze zaatakujesz wygrywasz walke, zbicia ciosow to random to samo wyrywanie z lapan(praktycznie niemozliwe).....

Edytowane przez Othis
Odnośnik do komentarza
Gość Kasandra
moje lacze to 10 mb gralem glownie na 4 kreskach i na 5 kilka razy lagi sa jak .............yn ci co nie widza raczej nie grali hardkorowo w jakakolwiek bijatyke blok praktycznie nie ma sensu jak dobrze zaatakujesz wygrywasz walke, zbicia ciosow to random to samo wyrywanie z lapan(praktycznie niemozliwe).....

 

 

No to masz coś nie tak skonfigurowane chyba.

Ja mam łącze osiedlowe i na 5 kreskach z Polakami można spokojnie zbijać, wyrywac się z rzutów, a nawet wyrywac się ze stunów. Jedyny problem to szybkie zgadywanki mid/low, które normalnie offline cięzko na refleks wyłapać, a na online jest to praktycznie niemożliwe.

Odnośnik do komentarza
moje lacze to 10 mb gralem glownie na 4 kreskach i na 5 kilka razy lagi sa jak .............yn ci co nie widza raczej nie grali hardkorowo w jakakolwiek bijatyke blok praktycznie nie ma sensu jak dobrze zaatakujesz wygrywasz walke, zbicia ciosow to random to samo wyrywanie z lapan(praktycznie niemozliwe).....

 

 

No to masz coś nie tak skonfigurowane chyba.

Ja mam łącze osiedlowe i na 5 kreskach z Polakami można spokojnie zbijać, wyrywac się z rzutów, a nawet wyrywac się ze stunów. Jedyny problem to szybkie zgadywanki mid/low, które normalnie offline cięzko na refleks wyłapać, a na online jest to praktycznie niemożliwe.

 

 

tak mam napewno zly konfig w autoexecu w 360 i to przyczyna lagow bo na pc mam latency na poziomie 25-30.. 0_o

Odnośnik do komentarza
Gość Kasandra
moje lacze to 10 mb gralem glownie na 4 kreskach i na 5 kilka razy lagi sa jak .............yn ci co nie widza raczej nie grali hardkorowo w jakakolwiek bijatyke blok praktycznie nie ma sensu jak dobrze zaatakujesz wygrywasz walke, zbicia ciosow to random to samo wyrywanie z lapan(praktycznie niemozliwe).....

 

 

No to masz coś nie tak skonfigurowane chyba.

Ja mam łącze osiedlowe i na 5 kreskach z Polakami można spokojnie zbijać, wyrywac się z rzutów, a nawet wyrywac się ze stunów. Jedyny problem to szybkie zgadywanki mid/low, które normalnie offline cięzko na refleks wyłapać, a na online jest to praktycznie niemożliwe.

 

 

tak mam napewno zly konfig w autoexecu w 360 i to przyczyna lagow bo na pc mam latency na poziomie 25-30.. 0_o

 

Może masz za wysokie latency miedzy układem ręka-oko? 0_o

 

Jak ktoś to czyta, niech nie przejmuje sie narzekaniami Othisa, online działa spokojnie na takim poziomie, że można się ograć na różne postaci.

Wiadomo ze offline nie zastąpi, bo nie po to został stworzony. Ale powtarzam wyrywania z rzutów, wyrywania ze stunów i GI działa normalnie.

Kwestia elastyczności i przyzwyczajenia do różnych predkości działania gry (4 albo 5 kresek), ale jesli ktoś miał do czynienia wczesniej np z kailerą, to tu wychodzi na to samo.

Nie porownuję tego do VF online, bo nie próbowalem.

Dobrze ze w końcu dodali online, teraz przy następnych częściach (albo jak Bóg da, przy patch'ach) będa to poprawiać.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...