Skocz do zawartości

Batman Arkham Asylum


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

A ja polecam materiał z cyklu Gramy! z GRY-OnLine: http://www.gry-online.pl/S014.asp?ID=463 - nie jestem fanem Batmana, poczynania tej gry śledziłem w niewielkim stopniu, ale ten materiał raczej na pewno przekonał mnie do tej gry, aczkolwiek ostatecznie zadecyduje po zagraniu w demo. Warty odnotowania jest też świetny komentarz Von Zaya, można się nieźle uśmiać momentami!

Odnośnik do komentarza

Ta gra wyjdzie też na xO i czy da się w niej przechodzić grę jako Joker? nigdy mnie nie interesowało to uniwersum, komiksów też nie czytałem(no jeden Alien vs Predator-konkret swoją drogą) ale po obczajeniu tego http://www.gametrailers.com/video/e3-09-batman-arkham/49778 chce się wcielić w tego poj.ebańca (te ruchy jego animacja :rolleyes: )

 

Edyta:CHolera mega klimatyczny ten trailer i ta muzyka . Postać Jokera ach .... jest jakaś gra na xO w której jest się też podobnym świrem? <tupie nogami>

Edytowane przez Usagi
Odnośnik do komentarza

To jak wygląda wraz z klimatycznymi miejscówkami , to jaką ma animację oraz to (nie wiem jak to powiedzieć) jakie "poje.banństwo" z niego wycieka(ruchy,mimika,gadżety,ogólnie prezencja jego i animacja) . Zapragnąłem się wcielić w takiego psychola bo psychole są fajni :slinotok:

 

Ps : zna ktoś wykonawcę i tytuł utworu z trailera?

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...

cytując x360a.org...

 

Arkham Asylum Demo Coming This Friday

Written Monday, August 03, 2009 by Dan Webb

 

Good news Batman fans, Eidos today announced that the demo for their upcoming Batman: Arkham Asylum is coming this Friday, August 7th, on the Xbox Live Marketplace, PSN and is also available for Games For Windows (details are found on the official site on how to download the demo for GFW ... or will be).

 

What's in the demo you ask? Well Eidos tell us this ...

 

"The Batman: Arkham Asylum™ demo opens as the DARK KNIGHT and COMMISSIONER GORDON return The Joker back into confinement at ARKHAM ASYLUM. But things soon fall apart as THE JOKER gains the upper hand and springs a trap, setting Arkham Asylum’s occupants upon Batman. The demo offers gamers a taste of the fierce FreeFlow™ combat system, the cunning stealth of the Invisible Predator™ mechanic, and the feeling of becoming the WORLD’S GREATEST DETECTIVE as they navigate Arkham Asylum’s imposing Intensive Treatment facility. Players can unlock character bios, as well as get a sneak peak at some of the infamous foes that BATMAN will encounter within the cavernous and macabre confines of Arkham Asylum."

 

Batman: Arkham Asylum is available August 25th and August 28th in North America and Europe respectively.

 

przyznam, że kompletnie nie grzeje mnie prowadzenie postaci Batmana.

ostatnie dwa filmy były naprawdę solidne i pomimo karykaturalności głównej postaci, to posiadały głębię i były całkiem ambitnym kinem.

jednak odgrywanie tej roli, zalatuje mi tandetą. jakoś nie wyobrażam sobie latania w spandexie na poważnie ; ]

Odnośnik do komentarza
Gość Marvelous
przyznam, że kompletnie nie grzeje mnie prowadzenie postaci Batmana.

ostatnie dwa filmy były naprawdę solidne i pomimo karykaturalności głównej postaci, to posiadały głębię i były całkiem ambitnym kinem.

jednak odgrywanie tej roli, zalatuje mi tandetą. jakoś nie wyobrażam sobie latania w spandexie na poważnie ; ]

 

Imo solidna gra i chyba pierwsza udana z tym bohaterem. Którego ubóstwiałem za bajtla czytając komiksy. Jedna z ciekawszych person uniwersum DC.

Odnośnik do komentarza
przyznam, że kompletnie nie grzeje mnie prowadzenie postaci Batmana.

ostatnie dwa filmy były naprawdę solidne i pomimo karykaturalności głównej postaci, to posiadały głębię i były całkiem ambitnym kinem.

jednak odgrywanie tej roli, zalatuje mi tandetą. jakoś nie wyobrażam sobie latania w spandexie na poważnie ; ]

 

A dla mnie jest to praktycznie jedyna postac "komiksowa", ktora toleruje ;] Zadne tam Spidermeny, Lobo i inne tego typu stworzenia. Batmanik to je to ;] Czekam, premiera juz 28 sierpnia, no chyba ze Srenega sie dobierze do wydania tej gry...

Edytowane przez [InSaNe]
Odnośnik do komentarza

A dla mnie jest to praktycznie jedyna postac "komiksowa", ktora toleruje ;] Zadne tam Spidermeny, Lobo i inne tego typu stworzenia. Batmanik to je to ;] Czekam, premiera juz 28 sierpnia, no chyba ze Srenega sie dobierze do wydania tej gry...

u mnie zdecydowanie Wolverine przewodzi w tej kategorii.

ogólnie universum X-Men najbardziej mi z tych komiksowych tworów od Marvel i DC.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...