Skocz do zawartości

The Prodigy


Rekomendowane odpowiedzi

Prodigy i rave?? Raczej nie, dobry rave z 2015 ktory naprawde oddaje klimat lat 90 to Missqulater, polecam

Indulge yourself in breakbeat nostalgia expertly crafted for the 21st century. Japanese artist Missqulater aka Keyday Kirze delivers 4 tracks of playful rave-influenced braindance.

Human Traffic sampling 'Bruva Gonna Take You There' is bursting with the infamous hoover sound from the Roland Alpha Juno (Second Phase - Mentasm et al) and the rest of the EP follows suit with tracks reminiscent of the likes of T99 and DJ's Unite. They Rave Us reboots a genre from the golden years of electronic music and has lots of fun in the process.

Edytowane przez Sugan
Odnośnik do komentarza

SAW Apex Twin bardzo szanuję, ale stawiać mi ambient i jego odmiany ponad rave, to jak przekonywać fana TOOL i Pantery że rock jest lepszy od metalu. Weź już wydoroślej z tego hipsterstwa Bambi.  :pawel:

Napisałeś elektronika więc odniosłem się do całego gatunku.

Odnośnik do komentarza

Oczywiście, że w utworach Liama słychać Breakcore, tak samo jak Techno czy między innymi Rave. Nie mówię, że są to utwory w 100 procentach w danym stylu.  Prodigy nie można zaszufladkować i przypiąć metkę "techno" czy cokolwiek innego. Sam Howlett często powtarza, że muzyka The Prodigy jest ciężka do sklasyfikowania. Ostatnio, przed premierą nowego albumu " Wall of Death" określił  jako  "techno terror".  W ogóle ten kawałek jest ciekawy bo nie ma stałego BPM. Także momentami zapierdziela jak jakiś hardcore  z lat 90. Muzyka The Prodigy to fuzja różnych gatunków, drogi e-kolego.

Elektronika a właściwie Electronica to oczywiście jest gatunek czy tam styl muzyczny masz taką zakładkę chociażby na BP https://pro.beatport.com/genre/electronica/3  No chyba, że cię źle zrozumiałem. 

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ten klip to mocne Top 3, ale #1 jest imo Breathe. Ma miażdżącą jaja stylistykę i klimat. :banderas:

 

Czy tylko ja zauważyłem że jeden z najlepszych tracków na TDIME to zrzynka z najlepszego singla IMD(?):

 

https://www.youtube.com/watch?v=h3nXMTz230I

 

 

usłyszane za pierwszym razem, ta podje.bana linia basowa i organki z take me to hospital , a w rebel radio są dokładnie te same elementy perkusyjne co w ich jednym klasycznym singlu. W którymś tam numerze pojawiają się też organki z omena i gdzieś tam jeszcze coś, ale nie chce mi się szukać. No ale w końcu ten album to zbiór odrzutów z IMD, więc nie ma co się dziwić.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

:obama:

https://www.youtube.com/watch?v=gYKxfx2USWA

:banderas:

 

Cala plyta to ma takie (pipi)niecie ze nie moge sie pozbierac. Uszy bola ale warto!!!!

 

Najlepsze w niej to ze kazdy znajdzie na niej cos dla siebie i czesto kazdemu podoba sie co innego <3

 

+9/10 Jako album chyba druga najlepsza plyta Prodigy do tego wyszla jeszcze EPka The Night is My Friend ktora tez jest za(pipi)ista <3

Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy temu...
  • 2 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...