Skocz do zawartości

The Lost and Damned


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

A przy premierze dodatku usłyszymy słowa "musieliśmy przesunąć premierę, bo konwersja na PS3 tyle nam zajęła" . Nooooo dobra, wiem, że to tylko na x360, ale nie tłumaczy faktu, że dodatki przydałyby się właśnie na jesień, gdy ludzie ochłoną po premierze i każdy pogra swój czas. Do tego czasu, wielu może pozbyć się "DżiTiEj For"

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

First two GTA IV DLC pieces will add 15 hours of gameplay

 

According to web comic RPG-TV, the Xbox 360 exclusive downloadable content for GTA IV (first two pieces) will add approximately 15 hours to the Xbox 36 version of the game when it is released in November.

 

The first of the two pieces of Xbox 360-exclusive downloadable content for Grand Theft Auto IV will add approximately 15 hours of gameplay to the 360 version when it hits this November, according to an unconfirmed report from web comic RPG-TV.

 

http://www.maxconsole.net/?mode=news&newsid=30942

 

no to czekamy

Odnośnik do komentarza
First two GTA IV DLC pieces will add 15 hours of gameplay

 

According to web comic RPG-TV, the Xbox 360 exclusive downloadable content for GTA IV (first two pieces) will add approximately 15 hours to the Xbox 36 version of the game when it is released in November.

 

The first of the two pieces of Xbox 360-exclusive downloadable content for Grand Theft Auto IV will add approximately 15 hours of gameplay to the 360 version when it hits this November, according to an unconfirmed report from web comic RPG-TV.

 

2 razy ten sam news tylko od düpy strony napisany :P

 

czekamy czekamy, dodatkowe 15h to praktycznie połowa fabuły więc będzie ciekawie. oby tylko ich nie pogieło z ceną za te DLC.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Premiera dodatku przesunięta o jeden kwartał:

 

http://www.gta4.net/news/4112/xbox-360-content-delayed/

 

Zamiast okresu sierpień - październik mamy teraz czekać na możliwość zassania dodatku gdzieś pomiędzy listopadem, a styczniem.

 

Obstawiam grudzien/styczeń rozwiążą to taktycznie :), teraz bedzie wysyp hiciorów COD5,GOW2, Ded Space a potem posucha więc gracze będą napaleni na kawałek za(pipi)iaszczego softu jak szczerbaty na suchary :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Nareszcie pierwsze informacje ^_^:

 

http://www.usatoday.com/tech/gaming/2008-1...ta-damned_N.htm

 

 

Dodatek otrzymał nazwę Lost and Damned i będzie do ściągnięcia 17 lutego dla wszystkich posiadaczy pełnej wersji gry. Głównym bohaterem zostanie nie Niko (chociaż ten pojawi się w kilku sytuacjach), ale Johnny Klebitz, członek gangu motocyklistów Lost. Dan Houser: "Johny to zupełnie inna postać niż Niko, z zupełnie inną przeszłością. Nie mogę zbyt wiele powiedzieć o historii, ponieważ nie chcemy zdradzić zbyt wiele ze scenariusza przed premierą dodatku. Ale mogę powiedzieć, że fabuła przedstawi zupełnie inną stronę Liberty City. Scenariusz bezpośrednio nie "dotyka" wydarzeń, które miały miejsce w GTA IV, jednak dzięki niemu wiele szczegółów i tajemnic z historii Niko zostanie wyjaśnione, więc doda on głębi głównej fabule."

 

Johny to oczywiście ten z prawej ;):

 

4630-gta-iv-blow-your-cover.jpg

 

 

Muszę powiedzieć, że jestem mocno zaskoczony postacią głównego bohatera, ale to Rockstar, więc będzie dobrze. Mam tylko nadzieję, że cena dodatku nie zostanie wzięta z sufitu (liczę na maksymalnie 1200 punkciorów).

Odnośnik do komentarza

nie wydaje mi sie, to praktycznie nowa "gra" wiec idac przykladem Tomb Raider Legend i Anniversary -> http://www.achieve360points.com/live/larac...mbraiderlegend/

Tomb Raider: Anniversary - Episodes 1 & 2 (1,200pts, 1.52 GB)

Tomb Raider: Anniversary - Episodes 3 & 4 (1,200pts, 1.58 GB)

 

Gra wymagala Legend by uruchomic Ann... Obstawiam ze to bedzie 2400 za ep

Odnośnik do komentarza
Do tej pory nie było blokady na żadną rzecz związaną z GTA IV (a np. taki trailer GoW2 był "region locked"), więc wydaje mi się że nie. Jestem pewny, że blokady nie będzie na 69% ;).

 

To raz, a dwa przeważnie na DLC nie ma blokad.

 

A wracając do tematu W KOŃCU, teraz pewno stopniowo będą wyciekać kolejne newsy. Co do Johna może być, ciekawe rozwiązanie. W grze występował "przez chwilę", ale pamiętliwa postać hehe. Najbardziej jestem ciekaw nowych patentów, nowych fur, po prostu nowości w samym gameplayu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...