Skocz do zawartości

The Lost and Damned


Rekomendowane odpowiedzi

Właściwie to przecież nikt z nas nie wie na jakiej zasadzie jest ten exclusive dla X360. Nikt nie widział umowy na oczy podpisanej między MS i Rockstar, jakie są klauzule, itp. 50 milionów zielonych robi kolosalne wrażenie, ale wątpię w to żeby niezależny developer zamknął sobie furtkę do dodatkowej kasy od posiadaczy PS3. Może jest to exclusive na 6 miesięcy... Wydaje mi się że prędzej lub później dodatki pojawią się na PS3. Przynajmniej mam taką nadzieję...

A samo pojęcie exclusive ma różne oblicza - pamiętacie Yodę z SC4 jako postać tylko dla X360? Za 14 zł mogę grać zielonym knypkiem na konsoli Sony. Co z Bioshock na PS3 i tekstami producenta że daje nam możliwość zagrania w tę grę, bo jest ona super i że warto się z nią zapoznać (a sprawa jest jasna - macie kasę którą chcecie wydać na naszą grę, więc wam to umożliwimy).

Może głupio gadam i w ogóle, ale po prostu liczę na te same dodatki na plejeka.

Czego i sobie i Wam życzę :)

Za Yodę/Vadera oraz Bisohock M$ nie wykładał takiej ilości pieniędzy.

Co do dodatku i dostępności na PS3

1600MP (tyle ma kosztować) = 20$

50 mil $ / 20$ osoba = wychodzi na to, że M$ musi sprzedać 2,500,000 dodatków by się ten wydatek zwrócił

i myślisz, że tak sobie dadzą wydać to Sony, by oni zarabiali na czysto?

Śmiem wątpić choć czasowy exluziv (6miesięcy?) jest prawdopodobny.

 

Zresztą R* nim wydali(dzą) dodatek to już zarobili 50 melonów. Zacna sumka.

Odnośnik do komentarza
Właściwie to przecież nikt z nas nie wie na jakiej zasadzie jest ten exclusive dla X360. Nikt nie widział umowy na oczy podpisanej między MS i Rockstar, jakie są klauzule, itp. 50 milionów zielonych robi kolosalne wrażenie, ale wątpię w to żeby niezależny developer zamknął sobie furtkę do dodatkowej kasy od posiadaczy PS3. Może jest to exclusive na 6 miesięcy... Wydaje mi się że prędzej lub później dodatki pojawią się na PS3. Przynajmniej mam taką nadzieję...

A samo pojęcie exclusive ma różne oblicza - pamiętacie Yodę z SC4 jako postać tylko dla X360? Za 14 zł mogę grać zielonym knypkiem na konsoli Sony. Co z Bioshock na PS3 i tekstami producenta że daje nam możliwość zagrania w tę grę, bo jest ona super i że warto się z nią zapoznać (a sprawa jest jasna - macie kasę którą chcecie wydać na naszą grę, więc wam to umożliwimy).

Może głupio gadam i w ogóle, ale po prostu liczę na te same dodatki na plejeka.

Czego i sobie i Wam życzę :)

Za Yodę/Vadera oraz Bisohock M$ nie wykładał takiej ilości pieniędzy.

Co do dodatku i dostępności na PS3

1600MP (tyle ma kosztować) = 20$

50 mil $ / 20$ osoba = wychodzi na to, że M$ musi sprzedać 2,500,000 dodatków by się ten wydatek zwrócił

i myślisz, że tak sobie dadzą wydać to Sony, by oni zarabiali na czysto?

Śmiem wątpić choć czasowy exluziv (6miesięcy?) jest prawdopodobny.

 

Zresztą R* nim wydali(dzą) dodatek to już zarobili 50 melonów. Zacna sumka.

 

Wszystko się zgadza, ale wierzyć mi się nie chce że R* mając TAKĄ licencję jak GTA pozbawi się części dochodów. Poza tym mając tak dopracowaną grę jak GTA IV dodatki DLC mogą się pojawiać przez kolejne kilka lat, aż do GTA V które wyjdzie na PS4 i kolejnego X klocka. Nie wiadomo kiedy będzie kolejny Burnout - a dodatków jest zapowiedziane całe multum.

Może to mrzonki naiwniaka i szukanie jaskółki czyniącej wiosnę, ale np. przy trailerze na Gametrailers widnieje platforma Xbox, PS3 i PC. Jak pisałem już wcześniej - 50 milionów zielonych to jest kosmiczna kasa a pojęcie exclusive jest BARDZO płynne. Po prostu chciałbym te dodatki na PS3, bo dla GTA Xboxa 360 kupić nie zamierzam. Amen.

Odnośnik do komentarza

To, że chcesz dodatki z Xboxa 360 na PS3 nie znaczy, że tak będzie.

 

Podejrzewam co najmniej czasowy exclusive bądź nawet wieczny, no z okazji dnia dziecka tych 50 milionów zielonych nie dostali, dajcie sobie to wmówić :/.

 

 

Ja za to zassałem sobie trailer i... średnie wrażenie. Do poziomu trailerów samego GTA IV to daaaaaaaleko. Samej gry nie da się za bardzo wycenić, nie wiadomo nic oprócz nowych postaci, tego, że gra będzie opierać się na gangu motocyklistów (bujana w 8 po autostradzie? HEEEELL YEAH, tylko aż się prosi o pustynie i lasy z GTA SA) no i dostrzegłem nową broń panowie, Tommy gun z lat 30 jest obecny :).

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

No, klimat tego trailera przezaje bisty, Dead Embryonic Cells Sepulturki w soundtracku- już sam ten fakt nakręca mnie niesamowicie. Jako fan serii, kupiłbym dodatek nawet gdyby zalatywał padliną, ale jak na razie zalatuje pysznym świezym mięskiem. Tak się ogranicza handel używkami- rzucając zgłodniałej tłuszczy kolejne pyszne kąski. Mam jeno nadzieję, że będzie choć z 8-10 godzin grania, a nie z 10 3-minutowych misji i jakies dodatkowe tryby do multi, w które nikt i tak grał nie będzie.

Odnośnik do komentarza

Ten dodatek pokazuje ile z tej gry można jeszcze wyciskać. Wprawdzie dalej będziemy się poruszali po LC, ale daje nam zupełnie inny klimat gangsterki. Dorzuci się pare nowych broni, pojazdów, sklepów z ubrankami, da się nową złożoną postać, trochę ciekawych misji (mam nadzieje że podobnych do tych z napadu na bank, czy z porwania), trybów multiplayer i gra bawi dalej... A na pewno tych, którzy Liberty City polubili. =]

Odnośnik do komentarza

O nowych sklepach zapomnij, gang motocyklistów raczej nie gustuje w wytwornych wdziankach.

I każdy posiadacz podłączonego do netu Xboxa (z GTA) zapewne kupi ten dodatek. Taka prawda.

Z ciekawości, zazdrości czy nerwów (wiecie jak to jest czytać na forum o czymś czego się nie ma, a chciałoby się mieć...)

Odnośnik do komentarza
Z ciekawości, zazdrości czy nerwów (wiecie jak to jest czytać na forum o czymś czego się nie ma, a chciałoby się mieć...)

Wiadomo że posiadacze PS3 (jak ja) chcieliby dostać ten dodatek, ale odnoszę dziwne wrażenie że Wy bardziej nie chcecie żebyśmy go dostali, niż My chcemy go dostać...

Edytowane przez Kris77
Odnośnik do komentarza
Gość el becetol
Za Yodę/Vadera oraz Bisohock M$ nie wykładał takiej ilości pieniędzy.

Co do dodatku i dostępności na PS3

1600MP (tyle ma kosztować) = 20$

50 mil $ / 20$ osoba = wychodzi na to, że M$ musi sprzedać 2,500,000 dodatków by się ten wydatek zwrócił

i myślisz, że tak sobie dadzą wydać to Sony, by oni zarabiali na czysto?

 

Źle podchodzisz z tym wzorem. MS przeciez nie mógł zakładać że zainwestowane pieniadze zwrócą im sie tylko przez uzytkowników sciagających dodatki. Ten "ekskluzywny DLC" to głownie chwyt marketingowy, mający spowodować że ludzie dla GTAIV kupią X360, a nie PS3 (a wiadomo jak premiera GTAIV wpłyneła na sprzedaz konsol). Tak więc w jakiejś częsci (a ufam że dużej) te 50 baniek im sie zwróciło - bo są to pieniądze zainwestowane w reklame.

 

Zresztą to wcale nie musiało być 50 mil., mogli im zaplacić 5 milionów, albo milion, a powiedzieć że dali 50. Jakby nie patrzeć, obie firmy lepiej wygladają, jak suma jest wyzsza, bo daje to lepsza reklame produktowi. A ile dali naprawde to nikt z nas sie nie dowie 8)

 

Tak czy owak chcialbym ten dodatek na PS3, bo mam obie konsole, a GTAIV tylko na konsole Sony ;)

 

Odnośnik do komentarza

ej, co do glownego bohatera, to pamietam z gry ze on nas chyba zdradzil, c'nie?

 

byla tez misja z motorami ze sie scigalo jakis gang. Pytanie takie... czy zabijalismy Dżonego w koncu czy nie w gta iv grajac niko? Dawno gralem sciezke fabularna gta wiec do konca nie pamietam. Miloby bylo jaky ktos mi przypomniał. pzdr!

Odnośnik do komentarza
ej, co do glownego bohatera, to pamietam z gry ze on nas chyba zdradzil, c'nie?

 

byla tez misja z motorami ze sie scigalo jakis gang. Pytanie takie... czy zabijalismy Dżonego w koncu czy nie w gta iv grajac niko? Dawno gralem sciezke fabularna gta wiec do konca nie pamietam. Miloby bylo jaky ktos mi przypomniał. pzdr!

 

 

ja ostatnio grałem. ścigaliśmy jego gang a nawet cały wykończyliśmy :) oprócz Johnnego. On ma przerąbane u Ray'a Boccino - nie wiem czy pamiętacie wymianę diamentów z Żydami w jakimś muzeum? tam Johnny wziął całą kasę i więcej się nie pojawił. No i go ścigają. :D Będzie ciekawie :) Sam Niko nic do niego nie ma :)

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
ej, co do glownego bohatera, to pamietam z gry ze on nas chyba zdradzil, c'nie?

 

byla tez misja z motorami ze sie scigalo jakis gang. Pytanie takie... czy zabijalismy Dżonego w koncu czy nie w gta iv grajac niko? Dawno gralem sciezke fabularna gta wiec do konca nie pamietam. Miloby bylo jaky ktos mi przypomniał. pzdr!

 

 

ja ostatnio grałem. ścigaliśmy jego gang a nawet cały wykończyliśmy :) oprócz Johnnego. On ma przerąbane u Ray'a Boccino - nie wiem czy pamiętacie wymianę diamentów z Żydami w jakimś muzeum? tam Johnny wziął całą kasę i więcej się nie pojawił. No i go ścigają. :D Będzie ciekawie :) Sam Niko nic do niego nie ma :)

 

 

O proszę, a to ciekawy news :] Co do Johnego to ta sama postać co się pojawia w misji u Elizabethy gdzie trzeba zrobić transakcje z jakimiś ćpunami w budynku i nagle DEA wpada?

Odnośnik do komentarza
Ta cena 1600 MS to już pewne?

Taniej raczej nie będzie. Ja dokupiłem pkt. bo dokupowałem dodatki do innych gier, ale 2400MP mam zaklepane na Lost and Damned (wolę mieć zapas niż mniej).

Dziwi mnie trochę moje własne podejście. W sumie całkowicie wali mnie ile będzie kosztować, ma być i już, kasa nie gra roli.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.