Skocz do zawartości

-:Pokaz jak sie nosisz:-


Tori

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Odnośnie podtytułu to można powiedzieć że jak "skejt" Oo.

Buty wiadomo Adio,Dc,Circa wszystko jedno byle wygodne były i podeszwe mocną miały/

Tisherty brandów skejterski oraz dżinsy objętnie jakie ale nie murzyńskie szerokie i często rozpiete koszule na tee's.

 

może kiedyś znajde lepsze i aktualne fitte1.jpg

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

Jak sie nosze? Kustoszowo oczywiscie :P

Nie prezentuje soba rzadnej subkultury, chociaz na hama szloby mnie tam pewnie pod cos podczepic... ot bardzo lubie koszulki polo( Tommy gra tu glowne skrzypce), tylko i wylacznie biale zoki( wogole lubie biale i brazowe ciuchy), biale buty( rowniez raczej obowiazkowo w tym kolorze), na ogol z nike, szersze spodnie ale nie koniecznie, czapka z daszkiem

0000012ne7.jpg

Wczorajsze zdiecie...

Edytowane przez okens
Odnośnik do komentarza

Bartezoo ubierając szerokie ciuchy nie ukryjesz widocznej nadwagi. O ile dobrze pamiętam to kiedyś w TV widziałem jakiś program i była w nim mowa o ubiorze. Niby sławny projektant się wypowiadał i stwierdził, że otyli nie powinni zakładać workowatych klamotów. Chyba nie ma na to rady więc trzeba szukać ciuchów, w których po prostu się dobrze wygląda.

Odnośnik do komentarza

Lepiej workowate portki i duże bluzy, niż koszulki polo z postawionym kołnierzykiem(Cropp tałn, ziąąą) megabiałe butki ADIO ('Nie jeżdże na desce ale wieeeesz stary, fajnie w strobo robią...'), a także wspaniałe nowe spodnie z rysunkiem tupaka z boku. HDX: Kto powiedział, że ludzie którzy ubierają szerokie ciuchy starają się coś ukryć? Nosisz się jak Ci się podoba. To śmieszne, jeśli Bartez miałby się 'ukrywać' w wielkich ciuchach :D

Odnośnik do komentarza
Lepiej workowate portki i duże bluzy, niż koszulki polo z postawionym kołnierzykiem(Cropp tałn, ziąąą) megabiałe butki ADIO ('Nie jeżdże na desce ale wieeeesz stary, fajnie w strobo robią...'), a także wspaniałe nowe spodnie z rysunkiem tupaka z boku. HDX: Kto powiedział, że ludzie którzy ubierają szerokie ciuchy starają się coś ukryć? Nosisz się jak Ci się podoba. To śmieszne, jeśli Bartez miałby się 'ukrywać' w wielkich ciuchach :D

 

Co Cropp ma do koszulek polo z postawionym kołnierzykiem?

Odnośnik do komentarza
Bartezoo ubierając szerokie ciuchy nie ukryjesz widocznej nadwagi. O ile dobrze pamiętam to kiedyś w TV widziałem jakiś program i była w nim mowa o ubiorze. Niby sławny projektant się wypowiadał i stwierdził, że otyli nie powinni zakładać workowatych klamotów. Chyba nie ma na to rady więc trzeba szukać ciuchów, w których po prostu się dobrze wygląda.

Czyli jak chodze w szerszych ciuchach bo tak mi wygodnie to znaczy ze zle wygladam i jestem gruby?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...