Skocz do zawartości

Buty


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, Qvstra napisał:

poyebalo sklepy z cenami za vansy - 340zl za je,bane oldskoole to przesada. 3 lata temu kupowalem oldskool black/black w tym samym sklepie za 120zl po rabacie dla uczniow. 340zl to moge dac za jakies adidasy originals, a nie (pipi) za to 

 

Znalezione obrazy dla zapytania vans old skool

 

moim zdaniem cała ta branża obuwnicza jest spie,rdolona i od jakiś 2-3 lat kupuję podróby na allegro za 1/3 ceny, wolę kupić 3 podróby niż jedną oryginalną parę

 

340pln za szmaciane trampki xdddd

Edytowane przez szejdj
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Qvstra napisał:

poyebalo sklepy z cenami za vansy - 340zl za je,bane oldskoole to przesada. 3 lata temu kupowalem oldskool black/black w tym samym sklepie za 120zl po rabacie dla uczniow. 340zl to moge dac za jakies adidasy originals, a nie (pipi) za to 

 

Znalezione obrazy dla zapytania vans old skool

To wszystko przez te je.bane tumblr girls, ja teraz kupuje vansy tylko jak sie zmienia kolekcja. Ostatnio na supersklepie kupiłem Autentiki Ultracush Lite za 160zł z wysyłką, a jakie skur,wesyny wygodne i lekkie (inna podeszwa). Polecam.

Odnośnik do komentarza

@Lucek

Trzeba bylo kupic EQT z boostem. Akurat jest promocja na endclothing za 105 euro z 205. 

https://www.endclothing.com/eu/adidas-eqt-support-93-17-gtx-db1444.html

 

 

Mam chyba ponad 30 sklepow zapisanych i co jakis czas kontroluje. W czerwcu bedzie o wiele wiecej przecen ciekawych ubran i obuwia. 

Edytowane przez Mroku
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Mroku napisał:

@Lucek

Trzeba bylo kupic EQT z boostem. Akurat jest promocja na endclothing za 105 euro z 205. 

https://www.endclothing.com/eu/adidas-eqt-support-93-17-gtx-db1444.html

 

 

Mam chyba ponad 30 sklepow zapisanych i co jakis czas kontroluje. W czerwcu bedzie o wiele wiecej przecen ciekawych ubran i obuwia. 

 

Fajne buciorki.

 

Czy mógłbyś podać tę listę sklepów, które śledzisz? Byłbym wdzięczny i chętnie skorzystał z przecen :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...