Skocz do zawartości

Buty


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

buty-nike-air-force-1-high-07-lv8-flax-882096-200-5a8ab488397aa.jpg

 

Wziąłem je na sezon wiosenno-jesienny, za 250 zł, przecenione o połowę. Bardzo mi się podobają, to moje pierwsze najki, oprócz takich do grania w gałę. Nie sądziłem, że kiedykolwiek wezmę coś innego, niż adidasy originals, ale chodziły za mną air force'y 1, no i są. Co prawda nie białe, ale te wydają mi się ciekawsze. Do ramoneski albo bomberki i t-shirta powinny super wyglądać.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
14 godzin temu, -Q- napisał:

jako ze nie poje,balo mnie do reszty, zeby dawac ponad 3 paki za oldskoole, ktore rozleca sie po jednym sezonie, to kupilem klasyczne buty od adidasa, ktore ma chyba kazdy z foruma:

buty-adidas-gazelle-bb5476-57752bc4d8e0e

 

 

 

 

Mam takie właśnie czarno białe i całe czarne. Wku,rwia mnie skrzypiący język w nich. Jak idę w robocie to całe biuro słyszy. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 12.03.2019 o 00:24, Lucek napisał:

LOrP4Xc.jpg

 

A 180 inspirowane berlińskimi klubami techno :wub: premiera 23 marca w Berlinie, reszta tydzień później 

 

 

bedziesz sie w nich prezentowal jak gosc, ktory przespal zlota ere rejwu i myslal ze dzieki butom przywroci wszystkim atmosfere sprzed 20 lat.

 

jak techno to tylko na smutno. all black.

3 minuty temu, Butt napisał:

Czy Lucek jest półpedałem?

zalezy na ktorej polowie danceflooru tanczy w tresorze. zeby byl, to powinien tanczyc idealnie na srodku.

Edytowane przez Najtmer
Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, -Q- napisał:

jako ze nie poje,balo mnie do reszty, zeby dawac ponad 3 paki za oldskoole

Ja ostatnio kupiłem z zniżką na supersklepie więc nawet tanio mnie wyszły, ale przed kupnem radzę ci dobrze żebyś je wypróbował w sklepie stacjonarnym bo jak dla mnie to chyba najbardziej niewygodne buty jakie w życiu nosiłem. 

 

Tylko Vans Authentic Ultracush. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...