Skocz do zawartości

Twoja ulubiona marka


Burth

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 198
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Nike, Emporio, Hugo Boss, Armani, Zara, Reserved (przyznaje się że te szmaty są fajne :(), Lacoste z tym że ostatnio ssie i nie ma żadnych nowych rzeczy, wpadła mnie też w oko kolekcja koszulek Prady, fajne są też dodatki od D&G jednak odnoszę wrażenie że robi się z tego coraz bardziej pedalska firma. Dobrze czuję się również nosząc ubrania firmy Polo, mają wytrzymały materiał który nie umywa się do jakości np. produktów z Zary

Odnośnik do komentarza
Gość lukasz
Nike, Emporio, Hugo Boss, Armani, Zara, Reserved (przyznaje się że te szmaty są fajne :(), Lacoste z tym że ostatnio ssie i nie ma żadnych nowych rzeczy, wpadła mnie też w oko kolekcja koszulek Prady, fajne są też dodatki od D&G jednak odnoszę wrażenie że robi się z tego coraz bardziej pedalska firma. Dobrze czuję się również nosząc ubrania firmy Polo, mają wytrzymały materiał który nie umywa się do jakości np. produktów z Zary

 

 

xD Soniak wrócił.

Odnośnik do komentarza
Gość lukasz
Heloł, powróciłem :D, byłem na wyprawie, po drodze wpadło parę fragów na dresiarzach. Mniejsza z tym.

Modą się akurat interesuję, i mam jakieś rozeznanie, a nie przepisuje to co piszą inni :), po prostu lubię ciuchy chodź (podobno) nie jestem pedałem

Pozdro :)

 

chyba "choć" <_<

 

Soniak , kogo Ty chcesz nabrać na bajeczki o Dolce Gabbana i Prada ? Bo chyba nie brać forumową. Powklejaj zdjęcia swoich fitów to może i uwierze...

Odnośnik do komentarza

Z tym choć to błąd popełniłem, ale Ty źle stawiasz przecinki i znaki interpunkcyjne :). Co by nie robić offtopu przejdę do sedna.

Mam wkleić zdjęcia mojego ubioru? lol, po jakiego kija? a nawt jeśli to co? mam robić zdjęcia znaczków które są na koszulkach? Tak jak pisałem interesuje się tematem ubioru i nie ma dla mnie nic dziwnego w koszulkach Prady lub Emporio. To tylko w Polsce ukształtował się stereotyp, że nikt nie może mieć ubrań uznawanych za "ekskluzywne" bo to za drogie albo inne bajki, a jeśli pisze że ma to wymyśla, bo w Polsce króluje Reserved, Smyk i 5, 10, 15. Nie chce też dyskutować na temat MOJEGO ubioru, bo to czy ja będę mieć na sobie bluzkę z Cherooki za 15 zł, czy koszulkę D&G za 100zł to moja sprawa. Trzymam się tematu, piszę co lubię a co nie. Ale dla niektórych nie ma różnicy pomiędzy tym że ktoś napisze że lubi i ceni sobie, a tym że ma.

Polska, PiS, Emo i Skate jednym słowem

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość lukasz
Z tym choć to błąd popełniłem, ale Ty źle stawiasz przecinki i znaki interpunkcyjne :). Co by nie robić offtopu przejdę do sedna.

Mam wkleić zdjęcia mojego ubioru? lol, po jakiego kija? a nawt jeśli to co? mam robić zdjęcia znaczków które są na koszulkach? Tak jak pisałem interesuje się tematem ubioru i nie ma dla mnie nic dziwnego w koszulkach Prady lub Emporio. To tylko w Polsce ukształtował się stereotyp, że nikt nie może mieć ubrań uznawanych za "ekskluzywne" bo to za drogie albo inne bajki, a jeśli pisze że ma to wymyśla, bo w Polsce króluje Reserved, Smyk i 5, 10, 15. Nie chce też dyskutować na temat MOJEGO ubioru, bo to czy ja będę mieć na sobie bluzkę z Cherooki za 15 zł, czy koszulkę D&G za 100zł to moja sprawa. Trzymam się tematu, piszę co lubię a co nie. Ale dla niektórych nie ma różnicy pomiędzy tym że ktoś napisze że lubi i ceni sobie, a tym że ma.

Polska, PiS, Emo i Skate jednym słowem

Pozdrawiam

Po pierwsze, ja przecinki i znaki interpunkcyjne dobrze stawiam a Ty nie odróżniasz choć od chodź , więc nawet nie śmiej innym uwagi zwracać. Po drugie, nie kłam ,że chodzisz w D&G ,bo zdradziłeś się tekstem o koszulkach tej marki za 100zł. Soniak za 100zł to możesz poszaleć w H&M a nie mieć koszulkę z takiej marki jaką jest Dolce Gabbana. Znany jesteś też z farmazonu jak ten ,że pobiłeś iluś tam typów co jeszcze bardziej stawia pod znakiem zapytania twoją autentyczność. Oczywiście możesz mnie zaskoczyć i z głupia frant wkleić tutaj swój outfit , ale powoli zaczyna do ciebie docierać jak to czytasz ,że coś tutaj śmierdzi i ,że wcale to nie jest przepocana prada na twoim wieszaku ;]

Odnośnik do komentarza
Wogole soniak ogarnij jezyk polski apropos. Napisales, ze material firmy Polo jakosciowo nie umywa sie do produktow np. Zary, a o pier.dolniecie takiego czegos nawet ciebie bym nie podejrzewal. Jak sie cos do czegos nie umywa to jest o wiele, wiele bardziej chu.jowe, a nie o wiele lepsze.

 

Tutaj rzeczywiście popełniłem błąd, ale spowodowane to było iż pisałem to na szybko bo nie było mnie w domu. Lukasz - najinteligentniejsza istota z tutaj zebranych hehe. Wklejanie zdjęć uważam za głupie, jednak spróbuję udowodnić Ci że niektóre produkty (oryginalne) można kupić w cenie do 100 zł :)

Odnośnik do komentarza
Gość lukasz
Nie, są oryginały na Allegro co prawda stare modele, od 120zł, ale są i to nowe. Ja np. zaopatruje się w takie rzeczy w sklepach wolnocłowych.

Trzeba było od razu mówić ,że masz Dolce Gabbana z Allegro :)

Odnośnik do komentarza

Na Twoim miejscu Soniak bym sobie odpuscil konwersacje z lukaszem bo zle na tym wychodzisz.

 

W ogole smiesznie wyszlo, najpierw napisales co nosisz prada, srada, potem lukasz Cie fachowo zgasil, nastepnie napisales ze postarasz sie udowodnic ze masz racje, rozpoczales sledztwo na google, i kilkanascie minut pozniej napisales o tym co znalazles.

 

Jakos nie wyobrazam sobie zeby ktos robil taka teatralna pauze (wszyscy zbieraja mysli, ogarniaja fabule do tego momentu) a potem wielkie rozwiazanie po dwoch postach.

Odnośnik do komentarza
Dolce & Gabanna to jest jedyny z tego co wiem w Warszawie więc musiałbym jeździć :). U mnie w mieście jest Lacoste i parę innych sklepów, jednak D&G nie ma,

 

nie zrozumiales o co chodzilo lukaszowi z allegro, geniuszu -,-

 

Geniuszu, wiem o co mu chodziło. Pomyślmy razem... hmm o podróby? brawo! z tym że nie kpuję podróbek D&G :(

Odnośnik do komentarza
Gość lukasz

Jak kupujesz D&G na allegro to kupujesz podróbkę chociaż w twoim języku to może być tzw. stary model. Powiedz mi gdzie jeszcze te rzeczy prady kupujesz ,bo nie mogę wytrzymać z ciekawości. Jakiś sukienek od Diora czy Channel przypadkiem nie masz?

 

Swoją drogą niezły saigon tu jest od kiedy Soniak sieje rozp.ierdol. Najpierw ewidentnie nie zajarzył o co chodziło z tym allegro a później próbuje z Lucka głupiego zrobić xD

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.