Skocz do zawartości

Bazarek, Rynek, bla bla bla


FARMEROS

Rekomendowane odpowiedzi

No wiec, jak to jest ? Jak z jakoscia ? Kupujecie czasem? Wypowiedzcie sie !

Ja tylko napisze, ze wlasciwie ubieram sie tylko w takich sklepikach i tak dalej, nie narzekam, zawsze sie da wyhaczyc cos ciekawego. Pomine milczeniem fakt istnienia butów za 30 złotych i tshirtów za 10 ... :] A jak u was ?

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 37
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja nie mieszkam w USA, familie jeno odwiedzalem. Ja wiem ze to trudne do wykonania kupowac ciuchy po amerykanskich cenach na odleglosc, ale nie bolaloby was jak drzazga w fiu.cie ze za ta kase ktora wy wydajecie na noname gow.no ktore rozleci sie szybko i jest brzydkie, ktos ma firmowe ciuchy z przeceny?

Mnie by bolalo, i dlatego nie kupuje w ch.ujowych sklepach czy na bazarku, chyba ze skarpety ew. bokserki.

Odnośnik do komentarza

ja sie ubieram w tanich ciuchach, dobre rzeczy sa tam, co z tego ze nie markowe -_-'' wazne aby wygldaly dobrze i mi sie podobaly bo nie bede kupowal za 70-80 bialej koszuli z malym znaczkiem Nike... To ze nie markowe nie oznacza ze jest zle jak produkty z biedroki, lidla, tesco,itp sa sporo tansze a w smaku duzo sie nie roznia (nie mowie o wszystkich produktach lecz jak lody, czipsy, serki,itp)

Odnośnik do komentarza
ja sie ubieram w tanich ciuchach, dobre rzeczy sa tam, co z tego ze nie markowe -_-'' wazne aby wygldaly dobrze i mi sie podobaly bo nie bede kupowal za 70-80 bialej koszuli z malym znaczkiem Nike... To ze nie markowe nie oznacza ze jest zle jak produkty z biedroki, lidla, tesco,itp sa sporo tansze a w smaku duzo sie nie roznia (nie mowie o wszystkich produktach lecz jak lody, czipsy, serki,itp)

Tylko że niemarkowe ciuchy najczęściej sa robione lewa ręką przez głowę na chińskiej prowincji z materiałowych odpadków lub takich gorszej kategorii. Markowe są przeważnie, powtarzam przeważnie lepszej jakości i zapewne nie rozciągna sie po pierwszym praniu, nie zejdzie z nich kolor, nie rozpadną się ( buty )... Ekonomicznie też markowe ciuchy sa bardziej opłacalne - starczają na dłużej.

Odnośnik do komentarza

wole sobie kupic 2 koszulki po 3-4 dyszki w housie czy innym reserved, jak mi sie podobaja i dobrze leza, niz dawac 7-8 dyszek za jedna koszulke z malym znaczkiem nike, w ktorych lata pol osiedla (takich samych) - o, moze tak to ujme :) chyba, ze mowiac "niemarkowe" mamy na mysli go.wno z bazarku kupowane od chinczykow - wtedy fakt, chu.jnia straszna to jest

Edytowane przez Lucek
Odnośnik do komentarza
wole sobie kupic 2 koszulki po 3-4 dyszki w housie czy innym reserved, jak mi sie podobaja i dobrze leza, niz dawac 7-8 dyszek za jedna koszulke z malym znaczkiem nike, w ktorych lata pol osiedla (takich samych) - o, moze tak to ujme :) chyba, ze mowiac "niemarkowe" mamy na mysli go.wno z bazarku kupowane od chinczykow - wtedy fakt, chu.jnia straszna to jest

Reserved i House to jednak marka. Jak mówie niemarkowe to myślę chiński brand po 5 złotych.

Odnośnik do komentarza

ja najczęściej kupuje na rynku spodnie dżinsowe. Nie że takie na wagę, ot, jest budka, mają tam mniej znane marki, oczywiście wszystko nówki. Niektóre, co mam, mają już ładne parę lat i trzymają się bardzo dobrze, czasami się zdarzy tylko że, np. kieszeń mi się przerwie od noszenia kluczy.

Dlatego też dla mnie cena do zaakceptowania za zwyczajne spodnie, bez większych wodotrysków, to przedział 70zł - 140 zł, r

 

 

Natomiast za buty wolę wyłożyć większy hajs i kupić coś porządnego w firmowym sklepie, bo w tym przypadku nie mam zaufania do butów za jakieś 50, 70zł.

Odnośnik do komentarza
wole sobie kupic 2 koszulki po 3-4 dyszki w housie czy innym reserved, jak mi sie podobaja i dobrze leza, niz dawac 7-8 dyszek za jedna koszulke z malym znaczkiem nike, w ktorych lata pol osiedla (takich samych) - o, moze tak to ujme :) chyba, ze mowiac "niemarkowe" mamy na mysli go.wno z bazarku kupowane od chinczykow - wtedy fakt, chu.jnia straszna to jest

 

Tak mówiąc niemarkowe mamy na myśli to. Tak zwane No-Name.

A co do chińczyków to mi chodzi o to ,że znam sporo marek ,które ubrania produkują w Japonii/USA.

Odnośnik do komentarza
wole sobie kupic 2 koszulki po 3-4 dyszki w housie czy innym reserved, jak mi sie podobaja i dobrze leza, niz dawac 7-8 dyszek za jedna koszulke z malym znaczkiem nike, w ktorych lata pol osiedla (takich samych) - o, moze tak to ujme :) chyba, ze mowiac "niemarkowe" mamy na mysli go.wno z bazarku kupowane od chinczykow - wtedy fakt, chu.jnia straszna to jest

Ja to z kolei wole wydać wiecej na porządny ciuch ale rzadziej niż kupować jak popadnie w reserved za 40 zł. Nie oszukujmy sie, rzadko kto w Polsce nosi nowe kolekcje znanych firm za to np w tym sezonie czarna polówka w białe prążki to istna plaga, sam taką kupiłem przed wakacjami bo niezbyt droga i fajna ale troche mnie wkur.wia jak widze 20 osób w podobnym ciuchu. A stało sie tak na pewno dlatego że polówka była tania, jakoś nie widziałem jeszcze drugiego takiego t-shirta nike fit.

Poza tym gdzieś przeczytałem że to jak sie ubierasz świadczy o tym jaki masz do siebie szacunek, myśle że to prawda.

Poza tym jakość - drugi rok mam bluze nike kupiona za granicą (nie chwale się ze kupiona za granicą ale znalezc cos ciekawego w polskich outletach bardzo trudno) i jestem zdziwiony jak dobrze sie trzyma a moje ubrania zawsze mają ekstremalne warunki.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...